0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (5,492 puan) tarafından
21 aylık ama artık gece gündüz mahvetti beni. Uyutmuyor emmekten. Şimdi de hala ağzında bi yandan emiyo bi yandan uyuyo. Kocam akşama iş bekliyor, yemek temizlik, ütü çamaşır. Anca kahvaltı yaptık mutfağı ortalığı topladım. Uyanıkken iş yaptırmıyo, ya elini kovaya atıyo ya saklanıyo bulamıyorum yemin ederim çok bunladım. Sirke sürdüm geçen gece durmadı, çok bilmiş eşim de milletten duyon deniyon çocuk durmuyo diyo. Süte alıştıracakmışık çok faydalı sanki. Neyse en etkili ve en acısız yöntem ne kızlar ben çok yıpandım

5 Cevaplar

0 oy
(2,374 puan) tarafından
Bende şurada bekleyeyim hemen hemen aynı durumdayız
(5,492 puan) tarafından
Çok bunaldım kimsem de yok ki gündüz bıraksam da biraz beni unutsa
(2,374 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum kuzum bende hiç bilmiyorum napıcam nasıl yapacağım
-Reklam-
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Ben bisey surmedim valla vermedim sadece. Butun gece ayagimda durdu oyle uyudum 3.gun unuttu
(5,492 puan) tarafından
Deneyeceğim bakalım
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Gündüzleri oyala meme verme hiç yemek yedir parka götür ne bileyim evde oynat televizyon izlet sevdiği şeylerle ilgilensin ama kesinlikle memeyi hiç verme ben sadece gece yatarken veriyordum kestiğim zaman gündüzleri de yemek veriyordum oynatıyordum falan unutturmaya çalışıyordum uyutuyordum o şekilde kısa sürede unutmuştu zor olmamıştı yani çok ama bana çok zor olmuştu göğüslerim çok şişmiş de ağrıdan duramıyordum süt doluyordu bayağı zorlanmıştım.
(5,492 puan) tarafından
Yemiyo maalesef ah yese doyacak da işte doymuyo
0 oy
(456 puan) tarafından
Bant yapıştırdıydım acıyo annecim artık meme yok dedim ilk 4 5 gün kalktı agladı geceleri hatta gündüzleri uyumadı meme dedikçe vişey yedirdim bişey verdim eline dikkatini dagıttım sürekli sonra istemedi bidaha hiç 
(5,492 puan) tarafından
O da çocuğa psikolojik olarak sıkıntı oluyo diye duydum
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Sabır taşı diye duydum bizim burda geneli öyle yapar.Bende 1 2 aya kesicem
(5,492 puan) tarafından
Bende 2 yaşına kadar beklemeyi düşünüyodum ama sonunda pes ettim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu
0 oy