0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Korkuyor muydunuz ben çok korkuyorum gözümü kirpamiyorim

40 Cevaplar

0 oy
(157 puan) tarafından
İş değil de haftada 3 gün ingilizce kursu var 10a kadar. Öyle rahat oluyorum ki TV bana kalıyor yemek derdi yok miss :D
-Reklam-
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Esim her gitmede 4 5 6 ay yok canim. Simdi gideli 40 gun oldu 4.5 aylik bu sozlesme. Oglumla ikimiz kaliyoruz hicde korkmuyorum oyle rahatki
0 oy
(3,615 puan) tarafından
Şu anda yalnixim mesela korkma kapını pencereni kitle oku yat
0 oy
(402 puan) tarafından
Şuan gece çalışmıyor ama gidip 20 gün sonra geldiği çok oldu. Tam kafa dinlemelik bence hiç korkmam. Hırsız girse kocam varken de girebilir sanki kocam napcak. Ama böyle bir kaygıya hiç girmedim. Bence sende kaygılanma güzel duanı oku yat. Allahım sana emanetiz de yat.
0 oy
(2,274 puan) tarafından
Eşim çoğunlukla  gece calsir canım yeni Bi şehire geldim. Mecbur  alışıyor insan
(111 puan) tarafından
Çocuğun var mı canım
(2,274 puan) tarafından
Var canim  1 yasinda
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnde korkuyorum yaaa:)☺️
0 oy
(99 puan) tarafından
Bende öyleydim ya eşimin mesleğinden dolayı Hakkari de oturuyordum ilk gittiğim de 1 ay yanlız kalmıştım bütün evin ışıkları açık kalıyordu ama korkudan yine uyuyamıyordum ya uyku hapı içiyordum ya da eşimi arıyordum ben uyuyana kadar telefon açık kalıyordu sonra zamanla alışıyorsun yanlizliga 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
13 senelik evliyim hamileliğimin bile son ayına kadar tek kaldım çocuklar oldu daha öncesinde evime hırsız girdi çocuklarımla tek kalmaya devam ettim gece işteyken eşim ilk defa dün gece çok korktum gece 3 ten sonra uyuya kalmışım  
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ilk zamanlar korkardim şimdi alıştım canim
0 oy
tarafından
Evet eşim şimdi şehir disinda korkmuyorum çünkü dört bebem var 
0 oy
(270 puan) tarafından
hiçte korkmuyorum 3sene bitdi 1gunde bir gece nöbetine gidiyor tek başıma kalıyorum hiçte korkmadım şimdiye kadar 
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Benim esim de polis bazen gece gidiyor hiç aklıma gelmiyo. Çok nadiren bişey falan okumussam izlemişsem korkarım. 
(111 puan) tarafından
Çocuk varsa korkmazsim canım benim yok
(3,882 puan) tarafından
Var da yokken de korkmazdım
0 oy
(6,226 puan) tarafından

Geceleri değil gündüzleri yanliz kalıyorum 1 ay sonra filan gidecen 2 veya 3 aylığına 

9 ay ayrı kaldığımı bilirim :ermm: hamileyken ve lohusa dönemlerimde bile

0 oy
(1,122 puan) tarafından
Valla 5 yıldır kalyorm cnm nöbet görev derken 4 5 gün eve bile hiç gelmyo bide gurbetteym hiç korkmadim çok şükür smdi 2 oğlum var aslan gibi asla korkmuyorm:)) ayet-el kürsü felak nas oku ufle etrafına uyu cnm Allahn izniyle hiç birsey olmaz 
(111 puan) tarafından
Bebeğim yok canım benim
(1,122 puan) tarafından
Olur inşllah kuzum bebek olunca insan daha kndini korkusuz hissediyor aklna kötü şeyler getrme şeytan vesvese veriyor bol bol oku kapını kilitle rabbimin iznyle hiç bisey olmaz.
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Benn ben...  bugün gitti 5 gün geceye devam

.

Alıştım korkmuyorum :)
(111 puan) tarafından
Çocuk var mı ca
(8,581 puan) tarafından
2 tane.  
Arkadas oluyolar bana
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben hep yalnızım görevde cunku
0 oy
(382 puan) tarafından
Yok kuzum 2 cocqum var simdi ben Rusyadayim esim azerbaycanda ne bi akraba ne bi insan yok çoçuklarla ben korukmuyorum 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Askeri personel olduğu için bizim geceleri beraber kaldığımız günler nadir oluyor alıştım artık ben 
0 oy
(162 puan) tarafından
Ben ses olsun diye makineleri çalıştırıp yatıyorum canısı gece lambası da kullanıyorum 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Şuan  ben çocuklarım tekiz odada ama diğer odada kaynna kayinvba var :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 293 göst.
9 Şubat 2020 Diğer kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,000 göst.
0 oy
15 cevap 630 göst.
19 Mart 2020 Aile kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 404 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu