0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Korkuyor muydunuz ben çok korkuyorum gözümü kirpamiyorim

40 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından
Evet yalniz kalıyorum zamanla alisiliyo da neyden korkuyosunuz?
(111 puan) tarafından
Hırsız felan girer diye gözümu açtığımda hırsız gorecekmisin gibi
(546 puan) tarafından
Böyle korkmayan yoktur hele de bebek olunca daha da korkuyo insan tek olsan daha savunur korursun kendini de yavruyla daha zor duamizi edicez her zaman Rabbimize emanetiz zaten heryer de hersey basimiza gelebilir tedbirlerini alican bazen hayatta oyle zorluklar geliyoki basa korku filan kalmiyo insanda onceden bende korkardim da simdi nereye yattigimi bilmiyorum yeni kalmaya basladiysan zamanla alisirsin :)
(770 puan) tarafından
Ahahah ben hırsız girer bebeğimi çalar diye çok korkuyordm :D
(546 puan) tarafından
Inanki aynisi cok kez geldi aklima bebelerde daha korkular artiyo aslinda ama bunlari buyutmeden hastaliga cevirmeden yasamayi ogrenmek gerek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic korkmuyorum koca binada tek kaliyorum evimin arka tarafi bodrum biraz kendi kendinizi korkutuyosunuz Allaha siginin bol bol okuyun korkmassiniz
(111 puan) tarafından
Ay ne güzel canım keşke bende öyle olsam
0 oy
tarafından
Yooo vardıylı calısıyor 2 gunde 1 gececı, gurbetteyım ustelık hıc bılmedıgım sehırde bılmedıgım ınsanlar arasındayım nıye korkayım
(111 puan) tarafından
Uyuyabiliyor musun canım peki
tarafından
Ay tabıkı uyuyorum mis gibi, lohusalık zamanlarında dahıl hıc korkmadım
(13,824 puan) tarafından
Masallh sana:⁠-⁠D
tarafından
Sen korkuyormusunnnn
(13,824 puan) tarafından
İlk evlendigim.zaman korkardim çok sonra alıştım ama gecenki şu apartman olayından sonra yine baslamistim korkmaya da şükür eskisi gibi düzenli gece yok bazi geceler oluyor dörtte falan gidiyor bazen uyyrum bazen uyuyamyrm:⁠-⁠D
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Bennnnnn tek kaliyom iki bebeyle korkmayi bırak oturmaya fırsat olmuyor 
(111 puan) tarafından
Çocuğum olsa bende korkmazdim valla
(770 puan) tarafından
Çocuktan snra insan daha korkak oluyor en azından ben öyle oldm :/
0 oy
tarafından
Evet ben tek kalıyorum tüm ışıkları kapatıp kafa dinliyorum korkmuyorum
(111 puan) tarafından
Ay maşallah canım ya
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Ay ben deli gibi gece vardiyasını bekliyorum akşamları yanlız kalmak için yarın akşam geceye gececek bir zil takıp oynamadığım kalıyor oğlumu uyutuyorum bütün gece kahve sigara keyif yapıyorum terasta ne korkçam 3 yaşında bir oğlum var evde sabi daha o varken korkmam 
(111 puan) tarafından
Valla bacım benimde çocuk olsa korkmazdim
0 oy
tarafından
Aylarca yanlız kalıyorum ben. Korkulacak bir şey yok alışırsın bir süre sonra canım
(111 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşim subay Hakkari Derecikte biz de memlekette tokattayız. Annemlere yakın ev tuttuk annemler çok ısrar etti ama evim ayrı olsun istedim hiç de korkmuyorum kapınızı kilitleyin Ayetel Kürsi okuyun o eve hiçbir şey olmaz 
(111 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım
0 oy
(2,962 puan) tarafından
6 -7 yil tek kaldim geceleri. Ben cok seviyordum. Bazen eşler arasinda da kendi halimizde takilabilcegimiz vakitler olmali diye düşündüğümden zor gelmedi.
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Evet canım kalıyorum 1 hafta  ve şu anda yalnızım küçük prensim var:,-):-)
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Yok valla alıştım şimdi bir de bebem var korkmaya vaktim olmuyor :)
0 oy
(266 puan) tarafından
Benim eşim 23/7 arası çalışıyor üç haftada bir bende yalnız uyuyorum. Napalim ekmek parası elden bişey gelmez ki. Evlendigimden beri düzen üç vardiya sistemi malesef. Tabi benim artım dublexteyim eşimin ailesi de var evde benim evim üstte ama neticede üstte yalnızım. İlk başta bende korkardım hatta eşimin annesi geliyim beraber uyuyalım derdi :) aç YouTube dan video izle kapat ışıkları gir yatağa sonra uykun gelince koy kenara telefonu hemen kapat gözlerini alışırsın 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
1 hafta gece yok bir hafta evde ustelik 10 gunluk lohusaydim basladi ise hic korkmadim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ben kalıyorum çok rahat hissediyorum ohhh kebap 
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Ben korkuyorum canım valla ikis aate bir uyaniyorumm şuan değişti sistem şükür 8/5calisiyor alışırsın ama cevremdenxok var Amanla.alisiyorsun diyor
0 oy
(770 puan) tarafından
Bennnnnn sessizce yatak odasına girip çıkmam hava kararınca:D bebisten snra yeni eve taşındık yne korktum yeni yeni alisiyorfum annemler geldi kesin onlar gdince yine korkcm :D
0 oy
(68 puan) tarafından
Bende yanliz kalıyorum bazen mesela bugün yine yalnızım 
0 oy
(966 puan) tarafından
Bendeniz gibi eşinin işi sebebiyle aylarca gece gündüz yıllarca yalnız kalanlar. . .
0 oy
(622 puan) tarafından
2 hafta gece 2 hafta gündüz çalışır 15 aylık kızım var herkesten uzağız bugün geceye döndü mesela şuan işte sabah gelecek ama ben korkmam sorun yapmam :D korkulcak ne var ki
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Evet yarın gidicek eşim 10 gün yok yurtdışına gidiyor alıştım korkulcak durum yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 292 göst.
9 Şubat 2020 Diğer kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,992 göst.
0 oy
15 cevap 627 göst.
19 Mart 2020 Aile kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 404 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu