0 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde (2,357 puan) tarafından
deli olucam artik ya vallahide billahide kapidan iceri girer girmez nasil çaldılar hayret bisey kameralari sorarsaniz calışmıyor ve kaç kere ayakkabilarimiz bile çalındı pazar arabam calindi simdide bebek arabamiz kizlar asıl konu bebek arabasini satmak isteyen varmi ya letgoda dolapta cok pahali 

11 Cevaplar

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm bildigin kapıdan mi calindi
(2,357 puan) tarafından
kiz markete gidicektim kapinin onune koydum odaya gittim paralari almaya baktim araba yok
(1,949 puan) tarafından
Aaaa kaşla göz arasında goturuvermisler haram zıkkım olsun ins bende bazen bırakıp evden sonra alacağımi alırdım inan kimseye güven kalmamis yaa millet delirmis
(3,859 puan) tarafından
komsulardan biri almis olmasin bu kadar hizli hirsizlik nasil olacak , ses falan duymadin  mi ?
(2,357 puan) tarafından
komsular almaz canim onlarda kucuk bebek yok hic seste olmadi hiç olsada calincagi hic aklima gelmez
(847 puan) tarafından
Satmak için çalmış olabilirlerrr
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Geçmiş olsun bizimde ilk bebek arabamız çalınmıştı.Bursadaysanız ebebeğin baston bebek arabasından satıyorum 
(2,357 puan) tarafından
yok canım çorluda oturuyorum
(546 puan) tarafından
Istedigin gibi bulursun insAllah canım
(113 puan) tarafından
Nekadara satiyorsun
(546 puan) tarafından
600e satıyorum
0 oy
(469 puan) tarafından

Gardropsta o kadar da pahali değil. Civarda kullanan görürsen git geri al arabanı :D Bu ara sokakta çöp toplayanlar hep bebek arabasıyla topluyor onlar mı alıyor acaba :ninja::(

(2,357 puan) tarafından
ay taş dussun kafalarina insallah kim aldiysa ya
(2,357 puan) tarafından
gardrops guvenilirmi
(469 puan) tarafından
Yess ben hep oradan alisveris yaparım
0 oy
tarafından
Maden herşey çalınıyor neden dışarıda koyuyorsun 
(2,357 puan) tarafından
cunku hemen parayi alip cikcaktim
0 oy
tarafından
Ellerinde patlasın insallah. Ben masada son lokma kalınca çekinirim almaya birinin gözü vardır diye. Bh insanlar başkalarının malına nasıl uzatir anlamiyorum. Şu dar zamanda Allah yardımcın olsun. İnsallah bulursun uygun temiz. 
0 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun ?
(2,357 puan) tarafından
çorluda
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Pahalımıydı araban.
(2,357 puan) tarafından
yok canim 700 e almistim e bebekten
0 oy
(2,269 puan) tarafından
Allah'tan bebeğin içinde değilmiş 
(2,357 puan) tarafından
ayy sorma vallahi onu dedim bu aksam istedi binmek icime dogmus heralde bindirmedim
0 oy
(3,851 puan) tarafından
Ayy sorma bizim de ayakkabıları aldılar dun.allahından bulsunlar 
(2,357 puan) tarafından
kiz ayakkabiyi calip napiyo bunlar aboo
(3,851 puan) tarafından
Satıyolardır  arabayı da satarlar
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Geçen gün bizim mahallede bi binayı temizlemişler o binada da vardı herhalde 7 8 tane bebek arabası adam madde bağımlısıymış para bulamamış herkeste kapıya koyuyor buda toplamış götürmüş satmış
(2,357 puan) tarafından
ya satsan fazla bi parada yapmazki
0 oy
(537 puan) tarafından
E kaç kez çalındı diyorsun ne işi var o zaman eşyalarınızın dışarda hadi bir kere çalındı al evine koy 
(2,357 puan) tarafından
araba normalde icerde duruyo ama o an disari koydum artik cikicaz diye iceri gidip paralari aldim o andada calinmis
(537 puan) tarafından
Belki binanizdan biri yapıyordur bu kadar çabuk olduğuna göre araştırın peşine düşün

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,191 göst.
13 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (608 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,022 cevap

34,833 kullanıcı