0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arabamız var diye adam sürekli geziyor bir günunu çocuklarına ayirmiyor adam hiç durmuyor ya keşke araba olmasa her yere dolmuşla yürüyerek gitse evinde oturdu erkeklerin arabası olmasa daha iyi

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ağzından çıkan dua yerine geçer bı kaza olur perte çıkarsa görürsün herifini dizginle hayırsiz dua etme
tarafından
Canım bununla ilgili bı video var kadının biri demiş ki 180 boyum var keşke 150 olsam demiş bir süre sonra kaza yapmış ve o tekerlekli sandalyeye oturudgumda boyum 150 idi enerjinizlw kötüyü çekmeyin diye motivasyon konuşması yapıyordu yani sen kötü bişe demesen bile o kötü enerji ile kötüyü çağırma tövbe et
tarafından
Ben bile öyle keşke zayiflasam diyordum bı zayifladim hastanelik oluyordum ölümden döndüm Rabbim herşeyin hayırlısını versin demek gerek
tarafından
Öyle mi alalhin zoruna gider diyorsun yazık üzüldüm kıza
tarafından
Amin hayırlısını versin inşallah canım bazen konuşmamızda dikat etmemiz gerekiyor galiba ben hiç bu yönden dusunmedim
tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(2,595 puan) tarafından
Erkek var erkekçik var kuzum bizimde araba var ama eşim bizsiz asla arabaya binmez sen araba sürmeyi bilmiyormusun bigünde sen algez 
tarafından
Ben acamiyim fazla bilmiyorum ehliyet te yok
0 oy
(10,023 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Araba olmasa gezmiycek mi kiz sanki gezecek adam yine gezer
tarafından
Öylemi oda doğru gider araba kiralar
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Bizimki de gezmeyi çok seviyordu. Arabasız bir yere gitmezdi. Yakıt fiyatları artınca çok sık binmez oldu.
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Hiç vakit ayirmiyor gibi konuşuyorsun ama öyle bile olsa öyle deme varlık seninde varlığın 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
O yine gezerdi otobüsle gidersi
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Yok ya sizi de götürsün bu zamanda araba ihtiyaç yani bence eşinle otur konuş canım öyle olurmu 
0 oy
tarafından
Egzozu delinesice sizide alip gezdirse ya 
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Kiz agzindan cikana dikkat et allah korusun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 158 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 442 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
9 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 595 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Pikachui16 (806 puan) tarafından soruldu

379,427 soru

11,357,576 cevap

34,835 kullanıcı

...