0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

isyan asla degil.. iki hamileligimde cok rahat gecti ve bunuda oyle sandim ramazanda orucumu tutamadim 5.aydan sonra namaz kilamadim bir kere hatim yapabildim :( surekli yattim cocuklarima bir tabak corba bile yapamafigim zamanlar oldu Rabbime sukurler olsun durumumuz iyi bu olaylari kaldirabildik cogu zaman disardan yedik. ne yediysem dokundu ilk 5 ay hic birsey yiyemedim gittikce zayifladim sonra yavas yavas kilo almaya badjadim toplamda 11kg almisim.40+5 gunluk oldu kizim. Evet onu bilerek istedim ama bu ara canim burnumda agrilarim  cok fazla bir insan yuruyenez mi yerinden kalkamaz mi? Aylardir boyleyim. Cok sukur sagligi yerinde ama ben kendimde degilim hergun kalkiyorum yine hicbir belirti yok cok zordayim cumaya kadar doğmazsa yatisim yapilip suni sanci verecekler sizden ricam banada dualarinizda yer açın kizlar :)

3 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından

cok kafana takma canimm oda gecerr Insallah hamilelik donemii gerckten zor ama sonu guzel oluyor 

<3

tarafından
Bi doğsa toparlayacağim kendimi ama yok yani
(220 puan) tarafından
anliyorum seni canimm az daha sabret
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah bir avazda kurtarsın İnşalah seni 
tarafından
Insallah canim gercekten cok bunaldim :(
0 oy
tarafından
Bu sıkıntıların meyvesi çok tatlı olur sabret tamam mı canım Allahım kolaylık versin hayırlısı ile kucagına al bebişini sonra herşey düzelir inşallah ❤️❤️
tarafından
Insallah canim dört gözle bekliyoruz :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 461 göst.
10 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esina11 (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 414 göst.
0 oy
11 cevap 404 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatos18 (813 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...