0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (792 puan) tarafından
Kızlar doğumdan önce hiç biseyim yoktu doğumdan sonra bebeğim emmedi 3 ay kadar sağım yaptım biraktiigm andan itibaren elime gelen tek göğsümde kist oluştu misket büyüklüğünde ağrı sızı şekil değişikliği renk değişimi falan hiç başka bir belirti yok sadece kist ..

Bir kaç kere mastit gibi şeyler olmuştu abartı olmayacak şekilde 1 sene oldu doğum yapalı geçmedi başına gelen var mi

Doktora git falan yazacaklar bu aklımda ramazandan sonra ama öncelikle size sormak istedim 

6 Cevaplar

0 oy
(526 puan) tarafından
Muhtemelen süt bezesidir. Bende de aynı şekilde oluştu bebeğim o sağ göğsümü az emiyordu. Masaj yapa yapa küçüldü geçti. Süt damarı tıkanmıştır.
(792 puan) tarafından
Umarım öyle olmuştur teşekkür ederim yorumunuz için
(526 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Geç kalmışsın aslında. Şimdiye kadar gitmeliydin. Annemin senin gibi oldu. Hala ucu sert. Biyopsi yapıldı. Önemli değil dendi. İnşallah seninki geçer 
(792 puan) tarafından
Annenizdeki sorun ne zaman oluştu önemli olmayan kistmiymis peki
(15,235 puan) tarafından
Aynen önemli değil dediler. Annem doğum yapalı nerdeyse 15 sene oluyo . Bahsettiğim biyopsi olayı yaklasik 4 5 sene önce
(792 puan) tarafından
Anladım çok sevindim iyi olmasına Allah yokluğunu göstermesin teşekkür ederim yorumunuz için
(15,235 puan) tarafından
Amin dostum sağol. Allah sana da şifa versin. Geçer insallah. Ama ihmal etme
0 oy
(2,324 puan) tarafından
 kıstten suphelenıyorsanız mutlaka gıdın doktora. Korkutmak istemem ama esımın teyzesı kucuk dıye gıtmedı kansere cevırdı çöl agır tedavı alıyor. Belkı sızınkı suttur ama yıne tenkınlı olarak gıdın yoksa şükür dersınız varsa hemen tedavıyle ıyı olursunuz ama aksatmayın 
(792 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(3,402 puan) tarafından
Hasteneye  git cnm kist iyi  mi kötümü  öğren 
(792 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(567 puan) tarafından
Benimde kist vardı ultrason cektrodim Dr emziriyormusun dedi ama ben o zaman biraktirmistim 1 yıl kadar olmuştu süt kanalları genişliyor ve su kesecikleri olusuyormus normal dedi Dr yılda 1 defa kontrol ediliyor 6 yıldır aynı her ultrasonda aynı sonuç çıkıyor 
(792 puan) tarafından
Sizin adınıza çok sevindim her kadın çok sağlıklı olsun dilerim teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(1,417 puan) tarafından
Her kist kötü huylu değildir. Sağıp bırakmışsın büyük ihtimal süt bezesi vardır. İyi düşün iyi olsun. Kötü düşünmek sadece seni yorar ki 1 ay sonrasına gidicekmişsin doktora. Bu zaman dilimi içinde kafanda düşünüp kurup durma neyi düşünürsen ona inanırsın. 
(792 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için
(1,417 puan) tarafından
Rica ederim. Geçmiş olsun.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 149 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 457 göst.
10 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 523 göst.
13 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 64 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...