0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

27 aylık kızım sabah 9 gibi kalkıyor. Öğlen uyumuyor,  akşama kadar 1 dakika durmuyor ,kek yapıyoruz kurabiye yapıyoruz bahçede oynuyoruz parka gidiyoruz vs vs. Akşam bu saatlerde uyuyor :ermm: gerçekten artık canım çıkıyor 14 aylık oğlum öyle değil ama kizimin enerjisi asla bitmiyor. Sizce normal mi bu ? Hep böyle enerjikti bu durulmuş hali ama eskiden  uyurdu.Birde çenesi çok düşük çok şükür akşama kadar annne annneee ... bakmadığımda tugba anne sana diyorum diyor :D sanki başka annesi var.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bu arada yaptığım şeylerden çok fazla yemiyor.  Yapmayı oynamayı seviyor hani enerji alıyor desem . 1 2 lokma belki kek,kurabiye kuru gediği için yemiyor 
-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Ohh ne güzel ya bende istiyorum kızım hemen büyüsün onunla birileri yapim:)
tarafından
Ya hergun un getir diyor.  Yapıp dağıtıyoruz, buzluğa bir ton attık. Artık konu komşuya gönderiyorum:]))
0 oy
(108 puan) tarafından
Oy maşallah akıllı nabsin zekasını kullanıyor bazı çocuklar öyle
tarafından
Ya gerçekten nasıl dayanıyor bilmiyorum gozleri kızarıyor hani 9 10 gibi uyusa sanki melatoninden de faydalanır:))
(108 puan) tarafından
Hiparaktif çocuk demekki yorgunluğunu hissetmiyor :))) RABBIM yardımcın olsun enerji dayanmaz bu çocuklara
tarafından
Amin kuzum. Yani dayanmak zorunda kalıyor enerji  aslında.  Ama ben gelişiminde bir sorun olur mu diye korkuyorum sadece. Çünkü uyku oldukça onemli
(108 puan) tarafından
Yok canım zaten o alacağı uykusu aliyorki enerji tavan :))) büyüdükçe durulur enerjisi okul felan derken benim oğlum öyledi
tarafından
İnşallah canım ya inan ona üzülüyorum çok yoruluyor:)
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Kuzum kızına çözümüm yok ama sana enerji takviyesi öneririm. Emziriyosan oceanın var günlük enerji ihtiyacını karşılar. Kıyamam benim oğlumda 27 aylık oda öyle koltuk tepesinden inmez daha uyumadı direniyo :D benim şansım ablaları var mhalleden gelip oynuyorlar okul yokken falan biraz olsun rahat ediyorum o zamanlar :)
(1,246 puan) tarafından
Ya çok sevinirim kız gizli kimliğimi kimseye söylemek yok ama :D valla çok mutlu olurum şaka bi yana gelirsen haber ver ortak bi noktada buluşalım :)
tarafından
:)) ya hemen ifsalarim seni boy boy buraya:D inşallah kuzum çok isterim gerçekten ❤
(1,246 puan) tarafından
:Dd en fazla 2 ay gizli kalabildim gördün mü :D bende öyle canım valla çok mutlu olurum :)
tarafından
Sen eski kullanıcı misin yoksa
(1,246 puan) tarafından
Evet canım :) ştt aramızda :)
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Benim ortanca oğlan gbi aynı yemin ederim bazen diyorumki annem bugün artık soru almıyorum yarın devam edelim olurmu diyorum sndj
tarafından
Ay sabaha misafirim gelecek 11 e kadar gönlünü yapıp da yatiramadim.  Em son dedim artık sen kendin takıl isim var diye kalktım arkamdan geldi sil supur yaptık valla neden geliyorsun diyorum benim de işim var diyor
(17,924 puan) tarafından
Oooy oy şuan yanımda aşağı insek telejon ijleşek yaa diyo yatıcaz dedm eli yüzümde bakalm uyur inşallah :F
tarafından
Ayy canım kolay gelsin uyur inşallah ya. Ben öyle yanına yatınca oyun oynamaktan uyuyacağı varsa da uyumuyor:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 229 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sekerportakali (2,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 282 göst.
0 oy
6 cevap 109 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kubra_87 (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,320 puan) tarafından soruldu

381,695 soru

11,426,421 cevap

34,985 kullanıcı

...