0 oy
521 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Günlerdir düşünmekten kafayı yiycem eşim günlerdir yazmıyor korkuyorum artık dayanamıyorum ya

12 Cevaplar

+1 oy
(6,311 puan) tarafından
Bak yavrum eğer ki adam arayıp sormuyor ise sen sabah kalk ve ara yada yaz deki bu yaptığın çok saçma gitmişsin arama sorma yok bu durumdan rahatsızım eğer ki böyle devam edecek veya huyundan vazgeçmeyecek isen bosanalim yol yakınken diye 

Ve üzülme niye kafana takıyorsun o kafasına takip senin gibi uykusuz kalmıyor 

Ayrıca bırak baban ne derse desin huzursuz bir evde böyle seni ortada bırakan birisi ile olmaktan iyidir bir söyler 2 söyler 3 söyler daha nereye kadar söyleyecek söylesin dursun bosver onu takma 

Ve ne güzel çocuk da yok bak çoğu kadın çocuk var diye gidemiyor o da hayatına bak
(41 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yazanı okuyunca insanın içi azda olsa rahatlıyor
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Nerdeki.     
(41 puan) tarafından
Anasının evinde önce attığım postu okursan orda anlattım
(2,387 puan) tarafından
Annesi akıl veriyordur kesin. Boşver istemiyorsa seni gitme sende ya. Ne halleri varsa görsünler
(41 puan) tarafından
O kadar kolay olsa keşke uykularımdan uyanır oldum zehir oldu her şey düşünmekten
(2,387 puan) tarafından
O zaman derdin ne diye sor. İstemiyorsan söyle bileyim de
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Daha yeni evlisin yazdıklarından genç oldugunuda az çok tahmin edebiliyorum 2 postunuda okudum düşünüp düşünüp kendini bunaltma ayrılsan ne olur dünyanın sonu mu ?ölüm var bu dünyada Allah kimsenin acısını yaşatmasın. Kalk bi abdest al rabbine sığın ona anlat derdini ağla şu göğsüne bi ferahlık insin. Ondan sonra ara eşini nedir derdin de boşanmak istiyosada boşa geç güzelim benim çocuk olmamış daha babanıda duymazdan görmezden gel gerekirse al babanı karşına bağır çağır ağla bi daha karışamasın konuşamasın. Eşini böyle karaları bağlayıp düşünüp durursan eğer nasıl oluyor bilmiyorum ama seni avucunda görüyor enerji dedikleri şey bu heralde. Eşimi tanıdım tanıyalı asla gitmez gözüyle bakamadım hep olabilir ayılabiliriz gözüyle baktım bugün hala böyleyim ne zaman bi sorun yaşasak içimi bi korku kaplasa boşansak ne olur dedim kendi kendime ne olabilir ya anam değil babam değil kardeşim değil en nihayetinde yabancı bi adam belki 1 yıl üzülürüm ama toparlanırım ne sıkıntılar gördüm bunun altından mı kalkamıcam diye diye kendimi hafiflettim rahatlattım onun yaptığı soğukluğun bin beterini yaptım hiç bir zaman eyvallahım olmadı 4 yıl oldu tanışalı 1 kere özür dilemişimdir sağlıklı değil biliyorum ama benim adam bundan anlıyor. Bir çok adam bundan anlıyor. Kaybedeceğini hissettiğinde kaybetmemek için çabalıyor emek veriyor. Daha yolun başındasın 1 ömrümüz var kader gayrete aşıktır derler Allah kaderinizi çabanıza bağladım der bırak gitmek isterse gitsin bu kadar korkma sen kendin için çabala ömrünü güzel eylesin rabbim gönlüne ferahlık versin serin sular serpsin aşk acısı beni rabbime bağladı sanada tavsiye ederim 
(1,831 puan) tarafından
Boşanmak dile kolay dersin bana kızarsın biliyorum gözümün önünde 2 ablamda boşandı geldi biri 2 çocuklu diğeri çocuksuz . Çocuksuz olan yıllar sonra öyle nir evlilik yaptı ki dillere destan Allah şahitben bile imrendim öyle iyi bir eşi oldu ki . Çocuklu olan boşandı kurtuldu çalışıyor çocuklarıyla ilgileniyor keyfine bakıyor. Acılarını gördüm empati kurdum anlayabildiğim kadar anladım onlarla büyüdüm onlarla ağladım bu yüzden zaten kimseye gitmez gözüyle bakmadım. Rabbimin daha güzel bir planı vardır belki belki bu biraz sıkıntılı bir ders sonrasında çok daha iyisini yaşayacaksın bugünlere güleceksin geçeceksin.
(41 puan) tarafından
İnan ki aşk acısı değil benim ki ya da onunsuz yapamam düşüncesi değil bütün laf bende bitecek olsaydı düğün olmadan bitirdim işi bu evde kalmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Üzücü ama adam atıp atıp gitmiş çocuk da yokken arkasını arama seni birakan adamn.  2 gün sonra birde çocukla bırakır bir daha kendine hayat da kuramazsin.  Kalkar birde evlenir sen çocukla yaşam savaşı verirken. Erkeklere bisey olmuyor ama çocuktan sonra kadının hayatı bitiyor 
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Boşanmak istiyor canım galiba sen açık açık konuşacaksın yoksa o bu sessizlikle anasının evinde sende baban gilde yaşar gidersin yeni evlisin çocuk yok bu dhaa şimdeden böyle 
0 oy
(966 puan) tarafından
Resmi nikahın kaç aydır var bilmiyorum.o adam seni bosayacak bosamasa bile ömrünü yer bitirir.Ona boşanma davası nafaka ve tazminat talep et.manevi anlamda çok yiprandigin için.seni aramıyor sormuyor.
(41 puan) tarafından
Boşanmiyor ki onun niyeti beni uzun bir süre burda bırakmak eziyet etmek istiyor bana
0 oy
(938 puan) tarafından
Hiç korkma canım güçlü ol sen kendine acimazsan kimse gözünün yaşına bakmaz sen bı güçlü ol kendinde ol bak g.t korkusu nasil başlıyor kararında ne olursa olsun Sabit kal hayırlısı olsun hakkinizds
(41 puan) tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Kesinlikle arama modu u da yükselt çocuğun da yokmuş mis gibi anasının ağzına bakan adamdan ne koca olur ne baba kebdini gençliğini heba edersin zararın neresinden donulurse kârdır 
(41 puan) tarafından
Şöyle bir şey var kavga üstüne gelmedik buraya iş yerinden iznini aldı onun için geldik ama beni zorla gwtirdi
tarafından
Bu daha kötu bir durum ya zaten. Aranızda bı tartisma yok. Seni kedi yavrusu gibi ailenin evine atmış istemediğin halde. Senin yerin onun yani olmalı siz karı kocasiniz ne demek ayrı ayrı gitmek ne demek istemediğin halde seni ailenin evine bırakması. Bak güzel kardeşim yaşın genç belliki ama buradaki insanların tecrübelerine güven. Sen bu adamla devam ettirirsrn sanmaki herşey daha iyi olacak. Çocuğun da yokmuş henüz kendine de küçük bir sabiye de daha kötü şeyler yasatmamak için arkana bakmadan kaç. Kimseye böyle yorum yapmam ama düzelme ihtimali olmayan bir durum bu büyük ihtimalle eşin ya senden soğumuş yada ailesinin doldurusuna geliyor ama her iki durumda zaten çözümü olmayan şeyler
0 oy
(122 puan) tarafından
Canım ailene eşim çağırdı çok işi varmış beni alamayacak de inandır kalk git evinin kapısına dayan anahtarin varsa gir içeri yemeğini hazırla temizliğini yap akşam gelince sana supriz yaptım beni özlemişsindir diye de 
(41 puan) tarafından
O şuan annesinin evinde ki ben öyle bir şey desem babam onu arar sorar bizim evimize beni almadan dönerse eğer binip otobüse gizlice gidecem
(122 puan) tarafından
Öyle yap izni varsa sen kendi ailene o kendi ailesine gitmek gibi bişey yapmayın bende senin ailenin evine geleyim ayıp ben gelinleriyim orda kalmam gönüllerini hoş etmem lazım de onlar yediğin ekmeğe laf etseler bile sana batmasin oh de içinden oğulları gorsun ne olduklarını üzgünüm canım kocan böyle biriyse sen de tek birakmayacaksin tek gondermeyecsksin
(41 puan) tarafından
Namus şeref sözü verdi benim annem amaliyat olmuştu kardesim doğum yapmıştı bende önce buraya geldim ama ona dedim ki ne zaman işin biterse haber ver gel beni al dedim öyle anlaştık biz
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun galiba dün denilenler doğru 
0 oy
tarafından
Bunun niyeti seni tamamen bırakmak arkadasım. Çok üzgünüm ama insan bir arayip ya da bir yazmazsa başka ne anlam çıkar. 
0 oy
(484 puan) tarafından
Canim niye korkuyosun coluk yok cocuk yok bu adama mecbur degilsin ki sorun ne ailenden mi baski görüyorsun

O adama da korkuyorum cart curt sensiz yapamam dersen bi tarafları kalkar haberin oldun cek resti nedir yani onsuz hayat olmuyomu Allah aşkına nedir bulunmaz Hint kumaşı mi
(41 puan) tarafından
Sensiz yapamam demiyorum ona hiç bir zaman ailem arkamda durmuyor ailemin arkamda olmadığını da ben söylemedim sağ olsunlar kendi haraketleriyle gösterdiler
(484 puan) tarafından
Sende kendi hayatini kur balim ne biliyim coluk cocuk ta yok çalış kendi ayaklarinim üzerinde dur kimseye muhtaç olmadan yasarsin bu kafada bi insan seni ne kadar nereye kadar mutlu edecek onu neden kurtulus yolu olarak görüyorsun onu anlamiyorum ki sen kendine yetersin başkasına ihtiyacın yok ki
(41 puan) tarafından
Bilmiyorum inan ki ne yapayım daha çok pişman olmaktan korkuyorum
(484 puan) tarafından
O adamla birlikte olmaktan onun eline bakmaktan pisman olursun bence yada istenmedigin bi evde kalmaktan pisman olursun
Kendi hayatini kuran kendi parasını kazanip ayaklarinim uzerinde duran hicbir kadin pisman olmaz canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 206 göst.
9 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zambak (2,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 402 göst.
2 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Defne67 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,010 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Şansımbebegim (345 puan) tarafından soruldu

399,730 soru

11,956,842 cevap

36,123 kullanıcı