0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,970 puan) tarafından

24. Haftanın içindeyim şu an, önceden de olurdu ama böyle her gece olduğunu hiç bilmem. Belki ayda belki yılda bir. Bir haftadır uyku yok. Gecenin bi yarısı kalkıyorum duş alıyorum, kolonya ile ovuyorum,krem sürüp masaj yapıyorum , soğuk su ile şok yapıyorum. Magnezyum zengini diye günde kaç tane maden suyu içiyorum hesabı yok. Havaya kaldırıyorum duvara koyuyorum, bazanın başlığına dikiyorum yok bittim her gece ağlıyorum. Yiyorlar beni resmen kalk oyna kalk hareket et uyuma tekme at kıpırda diyorlar bıktım ya. Anlatsam ne olduğunu bilmiyorum böyle karıncalanma uyuşma gibi dürtü gibi bişey. Kabus oldu uyumak kesip atıcam artık, eşim diyor ne lazımsa yapayım yok çözümü yok adamda bıktı halime acıyor elinden bişey gelmiyor. Ben ne yapayım nereye gideyim :(

8 Cevaplar

0 oy
(700 puan) tarafından
Ayy canım o benim annemdede var sebebine onuda bilmiyoruz nöroloji randevu almıştık kaçırdı şimdi midesine hortum salcaklar ama tek ne zamn annemde gece uyuyamıyor bacağına eşarp cbagliyor yada üstüne biri oturursa ancak uyuyabiliyor çok zor muş Allah yardımcınız olsun 
(1,970 puan) tarafından
Yani mide ile mi alakalı olduğunu düşünüyor. Midesine salıncak hortum bu rahatsızlıkla ilgili mi  .
(700 puan) tarafından
Yani öyle diyorlar yada yedikleri ile alakalı reflu fln yada nöroloji  yada psikolojik ama stres olduğunda çok oluyor
-Reklam-
0 oy
(4,443 puan) tarafından
Ah canim gebelikte terikliyor demirin nasil demir takviyesi aliyormusun birde ayak kiliflarini dene

Birde agirlikli battaniye yorganlar var hbs icin bir bak istersen
(1,970 puan) tarafından
Ağırlıkta mi iyi geliyormuş. Yani yorgan gibi tüm vücut değilde herhangi bir ağırlık yapıp bacaklara  koysam iyi gelir mi ki  ?
(4,443 puan) tarafından
Kuzu ozel yorganlari var arastir istersen yada ayak kiliflarinjda dene
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ay benimde hamileyken oyledui yaa unutmaya calisyorum bacağım yerinden zıplıyordu resmen
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Bana magnezyum hapı iyi gelmişti canım doktora söyle yazsın 
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Allahım şifanı versin canım yaşayan bilir tabi zordur:(
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım bacağında varis varsa oda etkiliyo ben artık alıştım bacağımı sürekli kıpırdatarak uyurum bazen ayağımı bilekten sallaya sallaya uykuya dalıyorum
(1,970 puan) tarafından
Varis var mı yok mu bilmiyorum ama damarlı damarlı değil şu an heralde yoktur. Varsa başka nasıl anlarım acaba.  Alışamıyorum bide ben çözüm istiyorum.
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ay bende oldum gebeyken. Dr yüksek magnezyum ilacı verdi de oyle gecti. Agrı kesici yle bir kullandım
(1,970 puan) tarafından
Bende alayım bari magnezyum demir kalsiyum ne bulursam alayım :)
(10,877 puan) tarafından
Dr soyle canım cekilmez bu
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Canım bende öyleydim kaç ay çektim en son netten araştırdım hareketlerini yapınca hemen geçti tavsiye ederim YouTube den bak
(1,970 puan) tarafından
Teşekkür ederim, hemen bakıcam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
3 cevap 152 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokbenoya (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (95 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,345 cevap

34,830 kullanıcı

...