0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (640 puan) tarafından
Kızlar biz tuvalet eğitimine başladık hatta buraya post attim biz başarıyoruz galiba diye. Çocuğum daha iki yaşında masallah konuşkan bi çocuk. Her gittiğimizde daha çiş ogrenmedin mi daha atmadınız mi bezi bi ton laf. Neyse ben başladım sırf böyle söylüyorlar diye. Tam hallediyorum oraya gidince aman hadi halıya yaparsa bezini tak, misafiri gelir aman yanlarında yaparsa bezini tak. Tam çocuğa öğrettim taktikca kafasi karıştı. Halısı büyükmüş yikanmazmis. Dedim ben silerim de yikarim da. Baktım burun bukuuor mecbur taktım yine. Geçen duydum ki halisini yıkamaya vermiş. Yani siz ne düşünürsünüz ya hani yikanmazdi o hali. Artık son bayagidir gitmiyom eşim cocugu götüreyim diyo izin vermiyom götürürsen bezsiz gotur diyom. Akşam düğüne gittik. Ben dedim cocugu bi tuvalete götürüp getireyim. Yine dedi bezini tak böyle yerlerde niye takmiyon? Dedim artık yok o iş bitti. Ben sırf bu kafa karışmasi yüzünden çok yıprandım. Zaten zor bi süreç bir ara kendimi yetersiz bile hissettim ben mi beceremiyorum diye. Hani öğrensin ama ucu bana dokunmasın böyle bi dünya var mi ya

9 Cevaplar

+2 oy
(6,441 puan) tarafından
Sende hata çoçuk senin ne dinliosun ki ben alt üst oturuyorum 15 gün yukarı çıkartmadım çiş eğitimindeyim iki evde olmaz halılarım battı seninki de batmasın dedim sırf bir kere çıkardım ee alışmayacak bağla dediği için 6 çoçuk büyüttün hiç mi bilmiyorsun yardımcı olmayı bak dün laf sokuyordu ee özlemiş bizi diye bende uzak değiliz inin sevin dedim yukarı çıkarsam yine bağlamam gerekirdi 
-Reklam-
+1 oy
(13,284 puan) tarafından
Ne onun sözü ile bezi bıraktırmaya çalışırım ne de tekrar takarım bu konuda çocuk gözlemlenir ve ona göre hareket edilir halısı çok derdi ise de alışana kadar götürmezdim 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Kayınvalidene götürme tuvalet eğitimini biterene kadar. Bittikten sonra da kazalar olur ne var bunda 
0 oy
(2,748 puan) tarafından
Biz altli üstlü  oturuyoruz kaynanamda hic bagla demiyo ama halısına  işemiş  biraz  sevmeye alinca surat yapti  bende dedim olacak o kadar  gülü  seven dikenine katlanır ☺️  
0 oy
(4,222 puan) tarafından
Sen gitme, sevecekse sana gelsin senin halıların batar anne sen gel de. Cocugunun egıtım ıcın kimseyi dinlemem 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Sizde gitmeyin tam öğrenene kadar. Niye gelmiyorsun dediklerinde cevabınız hazır olur. Valla kaynanama göre şekillendiremem hayatımı
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Kaynanan tabi kendi evini düşünüyor. Sende tuvalet eğitimi boyunca misafirliğe gitmeyecektin. Ben çok bezsiz dişari çikardim ama hiç misafirliğe gitmedim. Annem gelmiyorsun diye küsüyordu. Tuvalet eğitimi bitmeden gelmem dedim. 
0 oy
(484 puan) tarafından
Tam öğrenene kadar niye ikide bir kaynanana oraya suraya gezmeye gidiyosun ki o cocugun kafası tabi karışır sadece bez baglama meselesinden degil baska yerde tuvalete gitmek istemez evini arar cekinir yani dogru degil yaptigin bi 2 hafta sabredip evinde dur ki çocuk en basa dönmesin 
0 oy
tarafından
O konuşsun da sen neden dinledin onu anlamadım. 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 647 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 455 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozum123 (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 200 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı

...