0 oy
844 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dün bir post açtım evlilik neden bu kadar zor diye. Kaynanmla alt üstlü oturuyoruz Eşim 7 de evden çıkıyorum annesinin yanına 10 da geliyor 3 saat elbette çok değil ama her gün olacak ve çekilecek şey değil. Dün karşıma alıp konuştum bak hamileyim bebeğimiz olacak bana da zaman ayır yorgun oluyorum ağrım oluyor sana ihtiyacım var gibi düzgün bir şekilde derdimi anlatım. Ben el kızı için annemi bırakacak değilim kabul ediyorsan buyum etmiyorsan git babanin evine dedi. Bende eşyalarını topla git sen  annenin evinde yasa madem öyle dedim. Ben evimi ona ve ailesine bırakıp çıkmam onlar bunu istyor çünkü onlara bu fırsatı vermem 7 aylık hamileyim artık gerçekten kendime bir zarar vermekten korkuyorum maddem anneni razı etmeye hayatını adayacaktin neden evlendin diyorum böyle olacağını bilsem evlenmezdim annem benim önceliğim diyor ve bütün kardeşleri bunu bildiği için annesinin bütün sorumluluğunu ona atıyor her şeylerine eşim koşuyor eşim yapıyor ben bıktm artık. 

26 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Keşke doğsaymış bi kocan daha doğmamış anasından
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Canm annesinin evine gidiyorsa sende git oturun birlikte evinize dönersiniz olmaz mı boş şeyler için huzurunu bozma stres yapma cnm
0 oy
(589 puan) tarafından
Balık baştan kokmadımı canım hiç belli etmedimi evlenmeden böyle biri olduğunu 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Birtek onların anası var zaten. Evlenince ne kadarda tatlı oluyor bu erkeklerin aileleri 
0 oy
(777 puan) tarafından
Keşke senide bu pisliğin içine sokmasaymış ailenle konuşmayı denedin mi canım yada kardeşlerinle az çok bi destekleri varsa bi süre yanlarında kalıp çalışırsın daha sonrada kendi evine çıkarsın mutlaka konuş sürekli konuş ailen inşallah destek çıkar bu böyle yürümez çünkü maalesef üzgünüm sanada çok üzüldüm 
0 oy
(192 puan) tarafından
Aynısı lafları hareketleri benim eşim walla nereye kadar gider böyle bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 576 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 282 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Bethus (644 puan) tarafından soruldu

381,722 soru

11,427,986 cevap

34,988 kullanıcı

...