0 oy
288 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (634 puan) tarafından
İki yaşında oğlum sabah beste tikandi nefes alamadi ikimiz uyuyorduk yataktan firladigim gibi hastaneye koştuk hemen şimdi yatırdılar hava veriyorlar

9 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Ne oluyor bu çocuklara ya çevremdeki herkesin çocuğu nefesten hastaneye yatıyor çok geçmiş olsun :(  
(7,687 puan) tarafından
Maskeyle alakası yok benim oğlum 3 yaşında daha maske taktirmadi ne kadar ugrassam da gecen ay boğazları dolmus tahris olunca yutkunamayinca gece tıkandı dediğin gibi bu aralar salgın var hastalik çok
(634 puan) tarafından
Bilmiyorum canm maskeye yordum sürekli ağzı dudakları şişiyor
(634 puan) tarafından
Bir gün iyi bir hasta bir türlü toparlayamadik
(7,687 puan) tarafından
Bu aralar öyle etraf biz de 1 ayda 2 kere hasta olduk antibiyotikle filan zar zor gecti ki evden de hiç çıkmamıştık hava degisiminden dolayı sanırım etraf kırılıyor
(346 puan) tarafından
Salgın var allah bütün çocuklarımızı korusun :(
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bizde de çok fazla kuru öksürük başladı burnu hem tıkalı hem akıyor bugün gidicez doktora size de çok geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yaaa kıyamam çok geçmiş olsun

Neden öyle olmuş peki cnm
(634 puan) tarafından
Bilmiyorum ki sürekli hasta oluyor bu ara
(16,504 puan) tarafından
Rabbim şifa versin cnm
0 oy
tarafından
Cok gecmıs olsun rabbım sıfasını versn ınsallah canm
0 oy
(721 puan) tarafından
Çok geçmìş olsun canim neden òyle olmuş, bu aralar hangi posta baksam çocuklar hasta Allah korusun yavrulari
0 oy
(48,704 puan) tarafından
geçmiş olsun Allah sifa versin canim
0 oy
(218 puan) tarafından
ALLAH şifa versin canım nasıl bebiş
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifalar versin bu ara bütün çocuklar bebekler hasta valla korkmaya başladım bu virüsün farklı bir varyantı mı diye evet havalar bir sıcak bir soğuk ama çokta uzun sürüyor benim oğlum da 17 aylık burnu tıkalı hapşırıyor ufak ufak bir öksürük var gece ağlamalar Rabbim tüm çocuklara bebeklere şiifalar versin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 574 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 281 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 422 göst.
10 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...