0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (643 puan) tarafından
Dünden beri ishali kesilmedi ateşi düşmüyor lütfen dua edin ne kadar sürede atlatırız bilen varmı

20 Cevaplar

0 oy
(4,584 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin çok geçmiş olsun
(643 puan) tarafından
Sağolunn
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Allah şifa versin bir an önce iyileşsin inşallah canım
(643 puan) tarafından
Çok sağol kuzum
0 oy
tarafından
Allah'ım.şifasını versin inşallah çok geçmiş olsun.
(643 puan) tarafından
Amin inşallah sağol
0 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallah canım benim rota aşısı yaptırmadınız mı? Oğluma aşı yaptırdığımız için ilaçsız iki güne geçirdik kuzum biz bilgim yok o yüzden 
(643 puan) tarafından
Hayır maalesef yaptırmadım araştırmistim ama ücretli olduğu için yaptırmadık
0 oy
tarafından
Rabbım acil şifalar versin inşallah cnm çok geçmiş olsun 
(643 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım yavrun? Nasıl fark ettin
(643 puan) tarafından
11 aylık ishali ve kusmasi vardi
tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Benim oğlum öyle oldu rotavirustu hastaneye yattık geçti canım korkma
(643 puan) tarafından
Kaç gün kaldınız peki
tarafından
Bizimki uzun hikaye valla canım anlatayım. Oğlum ishal oldu hastaneye götürdük ilaç verdi geçmedi yine götürdük yatırdı doktor 6 gün kaldık hastanede iyi oldu eve geldik diğer gün yine ishali gitmeye başladı kusmalar başladı mahfoldu çocuğum yine koştuk götürdük hastaneye yatırdık hastaneye yine tahlil yaptılar rotavirus dediler çok korktum çünkü ne olduğunu bilmiyordum doktor korkma geçer dedi bağırsak rahatsızlığı dedi o zamanda 5 gün kalıp çıktık iyielsti tamamen
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun . Rabbim acil şifalar versin Keşke zamanında asinizi yaptırsa idiniz. Dr bu konuda uyariyorlar. 
(643 puan) tarafından
Keşke ama işte ücretli olunca yaptirmamistik
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah yar ve yardimciniz olsun canim
(643 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Allahım şifasını versin canım tez zamanda insallah iyileşir biz ateşle yattık ama rotavirüs demedi doktor antibiotik tedavisine baslarsa 10 gün sürer canım bize öyle demişti inşallah tez zamanda iyileşir minik yavruu
(643 puan) tarafından
Amin inşallah 10 gün sürmez umarım evde diğer evladım vsr çünkü
(1,755 puan) tarafından
İnş cnm ya
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım şu ara rotavirus salgın haline dönüşmüş dün bizde kusma ve ishal şikayetiyle gittik hastaneye çok şükür temiz çıktı sonuçlarımiz doktor rotavirusten suphelenmisti serum falan takıldı döndük eve şimdi çok daha iyi Allah size de acil şifalar versin ❤️ 
(643 puan) tarafından
Hastanelerde yer yokmuş bu salgın yüzünden
0 oy
(48,703 puan) tarafından
gecmis olsun Allah sifa versin canim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin. Keşke yaptirsaydin aşısını ücretli aşılar daha önemli aşılar valla inşallah en yakın zamanda çıkarsınız 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canim
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Ayni durumu kızım da yaşadı ama oyle birsey demediler nasıl anladılar testmi yaptılar cok gecmis olsun Rabbim sifa versin
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm rahat 1 hafta sürüyor geçmiş olsun. Bol sıvı tuketsin muz fln yesin Cnm 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ah su asilarin sağlığın parayla ulasilabilir olmasi! Umarim bu duzen degisir. Rabbim sifa versin insallah coook hafif atlatir. Benim yigenim 10 gun kalmisti canim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu ara rota baya var geçmiş olsun canım kısa zamanda iyileşsin insallah.iki arkadaşımın cocuguda oldu bu hafta rota asi yaptirmismiydiniz 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 422 göst.
10 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 574 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

380,323 soru

11,387,501 cevap

34,890 kullanıcı

...