0 oy
48 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (544 puan) tarafından
Saçlarımı 10 aydır boyamıyorum dip rengim tam siyah değil kırık siyah mı desem ne desem. Uçları ve ortalarıda sarının her tonu var resim koymayı denicem. Şimdi ben saçlarımı tekrar komple sarı yapmak istiyorum. Nasıl boyamam lazım önce dip boya sonra uçlar mı açıcı koymam gerekir mi ne kadar koymam gerekir bana bi yardım edin bacılarrrr

1 cevap

+1 oy
(1,389 puan) tarafından
Ilk koydugunda istediyin gibi cikmaya bilir .yani hepsi ayni renk olmaya bilir.saciniza hep ne  boya kullaniyorsaniz ondan bi tik daha acigini alin.ve diplerinden baslayin bir  3 4dakika diplerinde bekletdikden sonra  boyayi ortalarina ucuna uygulayin.en guzeli boyanizi alip kuafore gitmek bence ama  gidemiyorsaniz evde boyle deneyin ama 1seferde olanusdu bisey cikacakmi.emin degilim..(turkcem kotu yazimimda ufak yalnislar ola bilir)
(544 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Ben hep evde kendim boyadım hamilelik doğum derken kaldı hep kuaförede gidemiyorum çok pahalı kendim yapmayı denicem evde bakalım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 173 göst.
25 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
10 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
15 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.

381,409 soru

11,418,526 cevap

34,975 kullanıcı

...