0 oy
171 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Ben saçlarımı bu renge boyattım ama saçlarımın biraz daha sarımsı olmasını istiyorum sarı gibi durmasın istiyorum saçlarıma direkt sarı boya mı uygulamam gerekiyor yoksa saçlarımı açmam mı gerekiyor çünkü kuaförde açtılar bu renk için

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizlaaar yardimmm
-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Çok açık bi sarı istiyosan acman lazım canım
tarafından
Teşekkürler canım benim
tarafından
Peki bisey daha sorabilir miyim diplerim gelince dipleri acmam gerekiyor mu direk boyami vurcam küllü kumral
(2,273 puan) tarafından
Canım sen diplerim koyu olsun uclarimi açık olsun istiyosun omre gibi
tarafından
Yok diplerim bebek kumrali uçları sarı olsun istyrm
(2,273 puan) tarafından
O zaman diperine boya sur canım uclarinada açıcı sür 15 gün kadar bekle geri arkasindan boya Sur uçlarına 2  buçuk ay falan kullanirsin ben sürekli öle yapıyorum
0 oy
(404 puan) tarafından
Tekrar açman lazım zaten dip gelmiş o dibe tutmaz sarı kuzucum kendin de açarsan yakabilirsin çünkü alt zaten açık usttu açacaksın sonra altta az bekleteceksin falan filan uzun iş  yanar saçların
tarafından
Tamam teşekkürler canım
0 oy
(389 puan) tarafından
Zaten açılmış saçların yani kuaförde açsa böyle acablrdi bidaha açmaya çalışırsan saçların mahfolur . Zaten bu renkte sarı ton tutar bence direk boyayı uygulamadan dene bakalım braz ise yararsa boyarsin 
tarafından
Tamam teşekkürler canım
0 oy
(392 puan) tarafından
Platin mi olsun istiyorsun 
tarafından
Yok canim platin çok açık
0 oy
(932 puan) tarafından
Evde riskli olur canım teferruatı işi çok 
0 oy
tarafından
Bnce böyle güzel cnm hiç bozma saçların yanar em azından 2 ay fln geçsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 308 göst.
0 oy
1 cevap 121 göst.
0 oy
11 cevap 328 göst.
15 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 137 göst.
14 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gunes1997 (3,237 puan) tarafından soruldu

378,349 soru

11,324,641 cevap

34,776 kullanıcı

...