0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Merak eden bir teyzemiz olduu bizi ♥️24 aylık Durukuşum ♥️ 

İnanın boy olarak ortalamayı bılmıyorum o yuzden soruyorum 94 cm cıktı boyu, ayakkabısı yoktu olcerken, kılosu 17 kg kılodan yana sıkıntım yok da boyu sızınkılerın nasıldı? Ben ıstıyorum kı kızım uzun olsun kendımde de boya hep takmısımdır 

14 Cevaplar

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Daha demin tabloya baktım maşallah ikisi de 3 yaş düzeyinde 
tarafından
Ay cok sukur kılosu hıc onemlı degıl hatta az olsa daha ıyı omrum boyunca kılo sıkıntısı cektım yanı ama boyunu cok onemsıyorum sagol kuzum♥️
(5,492 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz merak etme
-Reklam-
0 oy
(9,671 puan) tarafından

Maşallah canım ortalamanın üstünde cimcime <3:D

(9,671 puan) tarafından
Maşallahı var canım nazar değmesin
tarafından
Hamılelıklk nasıl gıdıyorrr cınsıyet bellı oldumuu sıyledıysen ben unuttumm
(9,671 puan) tarafından
Söylemedim canım kıza benzetti ama bu hafta belli olur kontrolüm var çok sağol merak ettiğin için gayet iyiyiz  ❤️
tarafından
Ohhh ne guzel ayy gonılden erkek gecerdı bılıyorum ama bende mesela hep iki kızım olsa derım♥️ soyle kader arkadası olsalar hep bırlıkte hayırlı evlat olsunlar ♥️
(9,671 puan) tarafından
Aynen bende iki kız kardeş olsunlar birbirine destek olsunlar isterim ama oğlan da isterdim yani açıkcası :)) hayırlısı bakalım ❤️
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Maslalah boyu kilosu gayet iyi. Benim kızım en son 80 cm kiloda 10 kilo 
tarafından
Cok sukur canım tesekkur ederkm♥️
(3,108 puan) tarafından
Hasretim Kaç aylik kızınız
(2,297 puan) tarafından
3 ay sonra 2 olacak canım.
0 oy
tarafından
Kız benim kziim 26 aylık 12 bucuk kilo masaAllah ne kadar iyi kilosu bin masaAllah boyu da 97 cm idi 24 ay asisinda
tarafından
Ay Allah razı olsun bak onunda boyu masaAllah onde gıdıyor
tarafından
Aynen doğduğundan beri öyle boyu hep önde genetik bizimde hep uzunuz ince uzun:))
tarafından
Ay ne guzel ozellıkle ınce olmanız :D
tarafından
Önceki kadar değil tabiki 2 doğum yapınca:)
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Maşallahı var canım 
tarafından
Sagol kuzum cok mutlu oldum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm süper. Bizim boy 90 cm kg 12.6 çıktı.

33 haftalık doğdu kızım 
(6,859 puan) tarafından
Ah ah zordu geldi geçti şükür ❤️ sen neyle besliyorsun anlat bakalım resmini de merak ettm ya durunun :)
tarafından
Yaaa cok attık teyzesı gormedın mı sımdı ekleyeyım bak hemen olur mu :) ınan sen ne yedııryorsan onu verıyorumdur sadece beyaz un vermıyorum, aman yemedı dıyop onu bunu karıstırmıyorum bır de süt hıc vermedım ya ayran ya kefır
(6,859 puan) tarafından
Maşallah cnm bzde hergun kefir içeriz uzunca süredir süt e yeni başladık zararı olurmu acaba
tarafından
Canım duruyu gorduysen kaldırayım fotoyu :) süt bızım doktor verme dedı ısrarla yanı cocuk ayran bagımlısı oldu :) cok verınce tabı sıskınlık, kabız, bagırsak hassasıyetı yapıyor süt
(6,859 puan) tarafından
Bzm oldum olası kabızlık var. Gördüm Cnm çok sağol kaldır nazar değmesin. Tedavi görüyorz herşey temiz. İstanbul a geldm başka şehre taşınmıştım burda yine kan röntgen USG çektik bişi yok. Anlamadm vala napsam
0 oy
(743 puan) tarafından
Maşallah benim oğlum 2 buçuk yaşında kilosu 14 

Neler yediriyorsunuz ? 
tarafından
Canım ben hep burda yzıyorum aslında beslenmekle ılgılı degıl bence genetık kılo alımı, kızım ınan her bebek kadar yer ama ben dogdugundan berı ekmek yedırmedım süt ıcırmedım sabah normal kahvaltı oglen corba aksam yemek aralarda meyve-pogaca(sıyez unundan) vs
(743 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler
0 oy
(3,793 puan) tarafından
Hani kiloyu alır verir de boy genetik sizden babadan aileden ne aldıysa o :) canı içinde olsun sağlıklı olsun uzar Allahın izni ile 
tarafından
Ben 1.68ım eşim 1.80 arastırıyorum maksımum 1.70 olur dıyolar ama soyle 1.75 olsun dıyorum kılolu olsa bıle kapatır :) kendım cok cektım kılodan ya ondan ıste
(3,793 puan) tarafından
O zaman uzun olur inşalllah anne baba da normalin üstünde bir de basketbol voleybol oynarsa ergenlik zamanlarında en az 5 cm fazladan atar
tarafından
Keısnlıkle yazdırıcam zamanı gelınce hatta aerobık kursu bıle ıstıyorum eklem gelısımı acısından :)
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bende daha az önce tabloya baktım boy benim içinde çok önemli yaaa bence boyu çok iyiii maşallah 
tarafından
Bende cok onem verıyorum kılosu valla hıc ılgımde degıl belkı de hıc takmadıgım ıcın cocugun kılosu ıyı gıdıyo :D sakınan goze cop batarmıs ya :D ay Allah razı olsun hepınzıjnden ıcım cok rahatladı
(14,036 puan) tarafından
Ben öngörülen boyuna bile baktım Google dan ahahahha :D
tarafından
Ona bende baktım ahshs 1.69-170 dıyo bana yetmedı selvı boylu alyazmalı olması lazım
(14,036 puan) tarafından
Oğlumda 175 çıktı idare eder :D nedir bizde ki bu boy aşkı yaa
0 oy
tarafından
İyi ya boyu kilosu maşallah benm oglum 28 aylık baktk 92 cm Di ama doktor iyi dedi ortalamada
tarafından
Onunda cok ıyıymıs herkesın bu sekılde zaten :) masaAllah oglusa
0 oy
(7,070 puan) tarafından
Hem kilosu hem boyu fazla.
tarafından
Tesekkur ederım
0 oy
tarafından
Bacım sen ne daha ne istiyom otur şükret benimki erkek olduğu halde 12 eylül de 2 yaş kontrolü vardı 92 cm 13 kilo çıktı senin kıza maşallah 
tarafından
Kuzum sükür zaten bırseh demıyorum :) boyu ıyı mı dıye sordum :)
tarafından
İyi iyi maşallah senin boyunda iyiymiş ben 162 eşim 185 benim oğlan da babasına çeker inşallah:) bana çekse yandı oğlan :D
0 oy
(2,317 puan) tarafından

Maşallah kuzuma, bende kızım şöyle 175 olsun istiyorum. 1. Yaşında kaç cm idi ? Biz daha 13 aylığız belki ordan fikir ediniriz. İnşallah uzun devam ederler :)

tarafından
Hıc hatırlamıyorum ya :( dogum boyu 52 cmdı bak sadece onu hatırlıyorum :)
(2,317 puan) tarafından
Benim kızım 56 cm doğdu 1. Yaşında 87 cm idi. Şuan 13 aylık 89 olmuş. 2. Yaşını merak ediyorum bakalım kaç olacak :)
tarafından
Ay masaAllah benım kız ıcın bıle cok uzun dedıler senınkı ne guzell selvı boylu dogmuss :)
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Oo grmedim yaaaa
tarafından
Kız hep atıyorumm
(1,975 puan) tarafından
Grmdm yaa

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 274 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+6 oy