0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
Merhaba kızlar  uzun zamandır kendimi ifade etmekte zorlanıyorum. Çoğu konu önemsiz basit geliyor. Üzerine düşünmek istemiyorum.kimseyle diyaloğa girmek istemiyorum enerjim yetmiyor bu seferde sıkılıyorum. Sürekli karşılaştığım kişilerin isimlerini unutuyorum. Çok çabuk sinirleniyorum öfke kontrolüm yok denecek kadar az. yeni şeyler öğrenmek heyecanlandırmiyor sürekli yorgun hissediyorum kendimi okuduğumu algılamakta zorlanıyorum. komsumla dahi konusurken sohbeti kaçırıyorum kimi zaman aklı n nerde diyenler oluyor. Neden olur bunlar fikri olan var mı :)

6 Cevaplar

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Hepimiz böyleyiz sanırım

Bu zamanlarda herşey kötü olmuş insanlar yiyecekler aileler..

Hepimizin psikolojisi bozulmuş bende öyleyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Depresyon da olsan banyo dahi yapmak istemezsin hep aynı kıayfeti giyer onunla yatar kalkarsın ya çok uyursun ya hiç uyumazsın tükenmislik sendromu olabilir 
0 oy
(985 puan) tarafından
Bende öyleyim yorgunluğum tsh değerimdenmiş geçen doktora bahsettim rahatsızlığımdan doktorun sekreteri tanıdığımız diye tanışıyoruz bana senin bebekten önce durağan bir hayatın vardı lakin şimdi bebegin var ve yaklaşık bir sporcu kadar  efor sarf ediyorsun ve haliyle vücudun seni uyarıyor.  Tek yapman gereken şey istirahat dedi . O da bebekle çok zor büyümesini bekleyeceğiz.
0 oy
(10,874 puan) tarafından
B12 eksikliği =D
0 oy
(153 puan) tarafından

Neden olduğunu değilde bu durumda neler yapacağını konuşalım :)

İlk olarak havalar güzelken bir doğa yürüyüşü yap. Ciğerlerin açılsın.

Temiz bir toprağa çıplak ayakla bas 30-45 dakika öylece kal doğayı dinle. Kötü enerji aksın gitsin.

Tuzlu suyla duş al. Tuzlu su da kötü enerjiyi atar vücudundan. Ama tuzlu suyu vücuduna döktükten sonra bir 15-20 dakika beklemelisin. Sonra yıkanırsın. 

Duştan sonra kendine bir rezene çayı yap papatya da olur. Rahatlarsın. Bunu yaparken klasik müzik ya da yağmur sesleri de dinleyebilirsin. 

En son rahat bir yere uzan YouTube da meditasyon videoları var onlardan birini aç gözlerin kapalı dinle hayal et. 

Sabah uyandığında dinç hissetmek için esneme hareketleri yapmayı da ihmal etme.

0 oy
(747 puan) tarafından
Bi an ben mi yazdim sandim. Birebir aynilarini hissediyorum. Ne olacak bilmiyorum yada ne zaman gecer bilmiyorum
(153 puan) tarafından
Geçmesi için biraz çaba harcamalısınız.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 278 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
19 Ekim 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu