0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (266 puan) tarafından
Esiniz sizemi bagli yoksa ailesinemi dier soruda baslikta bakalim hangi es ana kuzuzusu:(

54 Cevaplar

0 oy
(1,509 puan) tarafından
Benimki annesi olmeden once ne dese onu yapardi altina s.ıç dese s.çardi o derece yani
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
Lanet olsun ki ailesini
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Kocamla bir konuda anlaşırız ikimizinde kafasına yatar ama aileden birisi aksi birşey söyleyince hemen fikri değişir sonra uğraş dur kavga çıkar sonunda benim dediğim olur :angel:

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Aslında annesine bağlı idi ama artık bana :)♡
0 oy
tarafından

Ne beni nede ailesini dinler. Genelde kendi bildiğini yapar. Tabi sonra pişman olunca niye seni dinlemedim der  :'(

0 oy
tarafından
Annesini tabi ki sever ama öyle aman aman ana kuzusu değildir hangimiz dinlemeye gelince kim daha mantıklı konuşuyorsa o an onu dinler 
0 oy
tarafından
Bana bağlı ailesini dinlemez asla ama onları da üzmek istemez 
0 oy
(227 puan) tarafından
Bnm kocam her konuda herseyde ailesini dinler ve onlar ne derse desin onu yapar ayrıca bn cocuga bişi yaparım hic sesi cıkmaz ailesi su söle yap böle yap dedimi hemen söler en basidi bebek bisgüvisini sütle ver dedi ablasınile annesi ben daha verilmez dedim 7aylık kızım esimde hln süt süt dedi ac bak verilirmi verilmezmi dedim artık en basit bu mesela 
0 oy
(27 puan) tarafından
Ilk evliligim ailesini dinlediği için bitti. Hıc bir zaman savunmazdı. Kenarda kalırdı. Aynı evde abla bana 2. Koca gibiydi bıt bıt...  şimdi anne baba yaşlı olunca kendi derttlerindeler allahtan
0 oy
(12,854 puan) tarafından
O kadar güzel yetiştirmişler ki hem kendi ailesine hem de bizim yuvamıza bağlıdır eşim nasıl her akşam beni arayıp ne lazım diye arıyorsa annesinide arar sorar olması gereken de bu zaten bi evlat kolay büyümüyor bunu hepimiz biliyoruz dinlemek nedir ya fikir alış verişi yapılır çok şükür kendi aklı mantığı var kocamın
0 oy
(67 puan) tarafından
Beni dinler ailesini dinlerse kıyameti koparırım bunu iyi bilir.

Ama kime bağlı bilemedim ki bak bunu hiç düşünmemiştim tühh
0 oy
(5,938 puan) tarafından
 Beni dinler canım.
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Bana bağlıdır beni dinler ama ailesinin laflarınıda rafa kaldırmaz :D

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 401 göst.
14 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selvi (27 puan) tarafından soruldu
0 oy