0 oy
3,252 göst.
Diğer kategorisinde (3,860 puan) tarafından

Kızlar 2 yıllık evliyim eşim sürekli uyku halinde yada hep hasta. Bası döner yada ağrır, midesi bulanır, karnı ağrır, beli ağrır hiç sağlam görmedim. Sizinkiler de böyle mi ? :unsure::unsure:

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimkide sürekli uyur evde annesinde fırsat bulduğu her anda uyur sürekli dişim ağrıyor yorgunum basım ağrıyor günün yirmidort saati uyusa uyaninca bı uyutmadiniz der nasıl oluyosa artk yalnız değilsin bacim
(3,860 puan) tarafından
Bizimkinin birde aşerme durumu var sizde de var mı:D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hastaneye götür :)

(3,860 puan) tarafından
Goturdum sağlam:D
tarafından
Her hastayim dediginde hadi hastaneye gidek de vaz gecer artik  :Dd
(3,860 puan) tarafından
Hep derim kizz sürekli söylerim kaç defa da gitti sağlam çıkıyor ama bilmiyorum
tarafından
Cilve yapiii iniste  :Ddd
0 oy
tarafından

Ahahha ben.uyumam ama derim.suram agriyo buram.agriyo esimde der hangi gün sağlamsın :D

(3,860 puan) tarafından
Benim hastalanmaya vakit kalmıyor ki :D
0 oy
(470 puan) tarafından

Diğer agrilari,sancıları bilmem de başı agrirsa sıkıntı büyük:D:D

(3,860 puan) tarafından
Hahahahahhaha yok be nolcakk:)
0 oy
tarafından
Eşim değilde ben öyleyim genelde seninde hep bir yerin ağrıyor der bende evlenmeden önce sapasağlamdım senin yüzünden oldu diye şakalaşıyoruz
(3,860 puan) tarafından
Bizimki hep hasta yada hep uykulu nereye otursa direk uyku modunda adam :)
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Bnmki tam tersi.

Ben uykucu ve hastayımdir:sleeping::sick:

O ise uykuyu sevmez ve dinçtir:woot:

(3,860 puan) tarafından
Ben uyuyamamm ve hastalıktan ölsem daha söylenmem:) eşim ise hepp söylenir:) kızıma mi bakiyim ona mi bilemiyorum
(16,490 puan) tarafından
Qhahahj iki çocuğun var senın :))
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Benim ki de ya uyur yada TV izler. Canım kocam
(3,860 puan) tarafından
Bizde tv izleyelim deriz uyuya kalır 10 dk sonra :(
(2,633 puan) tarafından
Ben TV izlemeyi sevmiyorum. Zorla izliyorum bazen mesela. Sonra tonla laf yiyorum. Suan kac saattir oglanla başka odadayız bi kere bile gelip napiyonuz karım sen yoruldun bugun bile demedi. Canım kocam
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Genelde ben hastayımdır oda der kıyamam la hergun bısı oluyo bu kıza da bende derım eee aldıgında da hastaydım bıle bıle aldın :D dooooogru der
(3,860 puan) tarafından
Hahahahaha sizinki de iyi:)
(1,657 puan) tarafından
Yanı suankı oram agrıyo buram sızlıyo hastalıktan bıle saymıyoruz sukreder hep olsunda boyle olsun dıye evlendgmızde kanserdım ben tedavim yenı bıtmıstı
0 oy
(55 puan) tarafından
Bu benim :) esimde benden sikayetci hep hastasin surekli uyuyon felan filan 
(3,860 puan) tarafından
Sanırım birtek bnm koca böyle:)
(55 puan) tarafından
Bazi insanlari yıldızı  düşük  oluyor valla ben 13 yaşımdan  beri hastalanirim surkeli karnim agrir söyle olur böyle  olur kizma yani kocana elinde degil biraz psikolojik ama yapacak bisey yok benim kocamda cok kizar bi iyi olmadin bi duzelemedin felan napim  yani öldüremem  ya kendimi
0 oy
(468 puan) tarafından

Aynısı bende var eşim diyor çürük karı almışım ahahahaah:woot:

(3,860 puan) tarafından
Bende eşime derim iaden yok mu diye oda 2 yıllık garantim bitti der :)
(468 puan) tarafından
Ahhdhah iyi demişsin. Ben diyorum ben kızken bende bu sorunlar yoktu kesin sen beni hasta ediyorsun oda bir şey demiyor ama doğru yani kadın olmak ayrı dert insan hastalanıyor:)))
0 oy
tarafından
Uyumuyor ama yatıyor oturamiyor devamlı yatar
(3,860 puan) tarafından
Bnm ki hep uyuyorrr
0 oy
tarafından
Uyur ama yoruluyor gerçekten hani çalıştığım için biliyorum sabah kalkmak gün içinde çalışmak insanlarla uğraşmak hayat şartları falan insanı gerçekten yoruyor hani senle ilgilenmek istemediği için uyumuyor vucut yorgun düşüyor.... Bir ara o kadar çok uyuyordu ki sinirlerimi bozuyordu uyuması sonra bende işe başladım artık serviste uyuyor eve gelip uyuyordum o zaman anladım bilinçli yapmadığını 
(3,860 puan) tarafından
Ahh ahhh bir ara işten çıkmıştı o zamanda hep uyuyordu. Bizimle vakit geçiremiyor bu uyku yüzünden:(
0 oy
(924 puan) tarafından

Geçen gün boya yaptık baca kırdık bacadaki is koltuklara bulaşmış boyayı bitirdik gece 3 de koltugida siliyim bitsin yarın rahat edelim dedi benim halim.kalmadi o koltuk silerken bide oyun havası acta nesemiz yerine gelsin dedi ben uyukluyorum tabi :)is konusunda dinctir ertesi gün planımız varsa iş bitecek uykuyu ikimizde severiz gün içinde uyuruz gezmeyide severiz 

(3,860 puan) tarafından
Biz gezemiyoruzz bile :( virüs yokken de evdeydik hep :) saman gibi hayat yaşıyoruz
0 oy
(16 puan) tarafından
Ah ah benimkide valla işe giderken yoruluyorum diye uyuyodu isten ayrildi simdide migdem agriyor bacagir agriyor bazen kahvaltiyi tek yaparim yemegi tek yerim uyumadigi zamanda oyun oynar 1 yillik evliyiz daha kaynanamlarda bile uyur oturmaya gittigimizde allahtan onlarla iyi anlaşiyorumda esime sarmiyorum onlardaykrn ama cok uzuluyorum banada vakit ayirsin diye hergun ayni 6 aylikda oglumuz var daha
(3,860 puan) tarafından
Bnm eşim gibi aynı evlilik zevk vermiyor bu yüzden:(
0 oy
(48,392 puan) tarafından
saglikli cok.sukurde hep uykusu var bisey anlatirken uyur durterim devam eder ☺️
(3,860 puan) tarafından
Hahahahaha ay buna çok güldüm
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Sürekli uyuyan eşim değil benim canm olur mu ☺️
(3,860 puan) tarafından
Bnm vktim olmuyor :(

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 544 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy