0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından

Gerçekten öyle değil mi hiç makyaj yapmayanlar burada mı

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ahahhahahahaaa :D:D hwy allahım yaaa

(1,151 puan) tarafından
Bak bi kadın varmşş tabiri caizse çok çirkinmiş Allah'ın zoruna gitmesin estetik olmuş tamamen yüzünde sonra evlenmiş bebekleri olmuş ama bebek de çok çirkinmiş adam demiş ben güzel hatun güzel bu kime çekmiş falan sonradan öğrenilmiş kadın estetk olmuş ee adam durur mu boşamş
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Vala yapmiom canim esim kiziyor ama misafirlige gitsem yapiorum esim genelde dogalligimi tercih ediyor
(1,151 puan) tarafından
Benm eşim evin içinde bile izin vermiyor
(266 puan) tarafından
Esler boya sevmezler;))
0 oy
tarafından

Ben gratise eşimle beraber gidiyorum herşeyin farkında :D şaka bı yana  bakım malzemelerim bide dudak balmi rimel flan alıyorum bı fondöten bı sene gidiyo az yapıyorum makyaji :)

(266 puan) tarafından
Zaten yapsam dio palyaco olmussun:)))
(1,151 puan) tarafından
Benmki maymun varya şenpaze ona dönmüşsün keçeyy vo jı hola
tarafından
Benimde kalabaliksa bekler kapıda ödemeye girer :D  

Aynen geçen gördüm her ünlüye benzeyebiliyo makyajla monalisa oldu siyahi oldu biz esmle şok olduk snra helal olsun dedik :D bu sanat kısmı ama günlük makyajla insan kandırmak hoş degl :D
(266 puan) tarafından
Bizimki gorucu usulu oldu ve ben makyajsiz karnina ciktim artik onunla bulustuktan sonra hafif makyajlar surerdim
tarafından
Hmm anladım kuzum beni tanıdığnda da boyleydim :))
0 oy
tarafından

Ben yapıyorum seviyorum da makyajsız adım atmak diyebilirim eşim de bi şey demiyo makyajlı halin ayrı doğal halin ayrı güzel der hep hastane çantama da koydum doğurunca da yapicam alışkanlık benimkisi çünkü annem de öyle benim :D

(266 puan) tarafından
:)))sanirim bende doguma gitsem goturuurm:))
tarafından
Benim annem benim dogumumda da yapmış o yüzden garip abes gelmiyo bizde kimseye tabi eşimin ailesi hiç yapmadığı için onlar çok garipsiyo :)
0 oy
tarafından
Hic yapmiyorum bi yerede gittiğimde esim izin vermez o yizden cok az bi sey surerim burnumdan getirmesin diye
0 oy
(150 puan) tarafından
Hic yapmıyorum cnm
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ben sadece düğünlerde :) eşim kıskanç makyaja karşı uyuz 

0 oy
tarafından
Eşim dışarıda göz kalemine bile izin vermez ama porselen set aldı yapacaksan evde yap diye evde full makyaj çok seviyorum
0 oy
tarafından
Ben hiç yapmam bir düğüne falan gidicek olursam bir sürme bir ruj tamam başka bisey kullanmam 

İlgili bir soru bulunamadı

378,419 soru

11,326,922 cevap

34,780 kullanıcı

...