0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Cumartesi günü direksiyon sınavım var bana şans dileyin inşallah bir hata yapmadan ilkinde geçerim derslerde her şey iyiydi tek hatam sinyal unutuyor olmaktı dersin sonlarına doğru onu biraz düzelttim ama inşallah sınavda hiç hata yapmam. Siz kaçıncı da geçtiniz sınavda nelere dikkat ediliyor önerileriniz var mı ?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk seferde geçtim ben,  panik yapma yeter 
(582 puan) tarafından
Panik yapmıyorum da sinyalleri unutuyorum bazen
tarafından
O çok önemli ihmal etme hemen bırakırlar
(582 puan) tarafından
Evet hata hakkın yokmuş sinyalde of sırf bundan kalırsam çok üzülürüm normalde parktan falan korkuyordum yapamam diye ama derslerde parklarda iyiydim şimdi parktan kalsam yine o kadar üzülmem belki de sinyal beni çok üzer
tarafından
Parklar çok kolay canım ama sinyali ihmal etme
-Reklam-
0 oy
(119,490 puan) tarafından
ilkde gectim ben stres olma
(582 puan) tarafından
Hiç stres yapmıyorum aslında gayet sakinim kullanırken falan ama işte şu sinyalleri unutuyorum bazen o sıkıntı
0 oy
(2,374 puan) tarafından
İlk seferde geçtim ben Allah hakkında hayırlısını versin inşallah hadi kazasız belasız inşallah 
(582 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağolun
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Hic sinavina girmedim babamın askerlik arkadaşının sürücü kursu vardı zaten biliyordum kullanmayı ehliyetsiz geziyordum  usulden bazı prosedür gerekliydi sadece gittim imza attım aldım ehliyeti:)
(582 puan) tarafından
Oda iyiymiş valla :D
tarafından
Ne kadar doğru peki bu ? O kadar sınava giren o stresi çeken insanların hakkına girmediniz?? Benim abim de çocukluğundan beri araba kullanır ama ilk seferinde kaldı orda senden istenilen hata yapmamak.
(1,437 puan) tarafından
Diyorum ya tatlım zaten hatasız araba kullanan biriydim tek sıkıntım ehliyetimin olmamasıydı girseydimde bir kerede gecebilirdim senin abin heyecan yapmıştır geçememiştir bu benim suçum mu
tarafından
Zaten genelde kalanlar ben zaten araba kullanmayı biliyorum deyip kendine güvenenler.  Belki o an küçücük bir hata yapacaksınız nerden biliyorsunuz? İnsan değil miyiz, hiç kimse kusursuz ve hatasız değildir herşey anlıktır. Keşke hepimizin bir yerde tanıdığı olsa da kolayca bir şeyleri elde edebilsek . Büyük bir hakka girmişsiniz tebrik ederim hem siz hemde o kurs
0 oy
tarafından
Ilk seferde gectim canim  benim aldigim zaman rahatti şuan cok sıklaştırmışlar zorlastirmislar
(582 puan) tarafından
İnşallah bende alırım ilk seferde kurallar daha sıkı eskiye göre öyle diyor herkes evet
0 oy
(13,925 puan) tarafından
Benim hocam sinyalleri unutursan arkadan kemerini çekerim demişti. Sizde hocayla aranizda anlaşin bi şekilde sana hatirlatsin. Bende ilk sinavda geçtim şükür. 
(582 puan) tarafından
Valla hic öyle bir şey konuşmadık hocayla yapmaz heralde bilmiyorum :D
(13,925 puan) tarafından
Yapar kiz niye yapmasin. Hoca da ister öğrencisinin ilk sinavda geçmesini. Onunda başarisi sayiliyor bu sonuçta.
0 oy
(462 puan) tarafından

18 yaşımda ehliyet almıştım sınava gidince adam yaşımı soru 18 dedim . "Sen daha küçüksün bir kez daha gir sınava dedi " aklıma geldi birden :D

(582 puan) tarafından
Oldu parasını verirsen girerim deseydin :D
(462 puan) tarafından
Kız bıraktı beni araba sürmeden kaldı yazdı gördğm :) 2. Sınavda aldım
(582 puan) tarafından
Aaaa bende şakasına söyledi sanıyorum ee sen tekrar para verip sınava mi girdin o nasıl.is öyle şikayet etmedin mi
(462 puan) tarafından
Evet tekrar sınava girdim. Yok vallahi hiç etmedim :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 375 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Cimcimeannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 30 göst.