0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ben normalde 62 kiloyken çok zayıf gözüküyordum fakat 2.dogumdan sonra emzirmedigim için veremedim aslında çok da yemedim ama bı kilo aldım veremedim 70 kilo oldum boyum 165 ama gerçekten göbeğim kocaman ben karar verip diyete başlıyorum 2 gün sonra bozuyorum dün eşim tatlı almış gelmiş dayanamadım yedim off çok canım sıkkın ben basaramiyorum diyet işini 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de bugün girdim diyete
tarafından
İşte devam edemiyorum niye böyle
tarafından
Bende aynıyım kelin ilacı misali jsjsjs
tarafından
Haha dur bugün hiç bişey yemiycem başka
-Reklam-
0 oy
tarafından

Profiterol gömdum gel sanada koyayım bır tabak bol soslu :D

tarafından
Çok severim valla hahah:D
tarafından
Geceden yaptım kedidili ile yalancısı ama efso oluyo ya  gel kos :D bosver diyeti falan. bende 70 kiloyum :D
tarafından
Valla eşim zayıfla diyo taktı bana
tarafından
spor salonuna yazdırsın cocuklara da kendı baksın oyle zayıfla demeyle olmuyor ben 3 yıldır cabaljyorum 6 kiloyu zor verdım hepte dıkkat etmeme ragmen kus kadar yerım cidden ve mıde sorunum var bı kepce corbayla doyan ınsanım sen dusun :D ama gıtmıyor zıkkım da boydan yırtıyorum 172 boy 70 kılo benımde hedef 65
tarafından
Ya bende çok acikan ve her bulduğunu yiyen biriyim
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Bugün tartı günümdü bu hafta 1.800 vermişim 40 mız çıktı bugün hamilelik boyunca 23 kilo aldım 16 kilosunu verdim kaldı 7 kilom :)))) aç kalmadan istediğim herşeyi yiyerek ve sütüm artarak bebeğim de kilo alarak çok şekilde veriyorum kızlar darısı isteyene:)
tarafından
İlk doğumda 2 ayda 15 kilo verdim emzirdigim için ama ikincide veremedim :((
0 oy
(9,079 puan) tarafından
Bende 3 4 haftadır diyetteyim dediğin gibi bazen tatlı yedim bazen çikolata ama olan oldu deyip salmadim devamıni getirmedim diyete kaldığım yerden devam ettim. 69 la başladım bu sabah tartıldım 64 kiloyom 
tarafından
Valla arada yesemde salmiyorum bende devam ediyorum bakalım
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Normalde emzirdigin için daha çabuk vermen lazim bende emziriyorum ve 40 günde 16 kilo verdim yani ustelik diyetin bebeğe zararı yok gayet güzel kilo alıyor sağlıklı şekilde proteinlerle besleniyorum:)
tarafından
Emziremeyince veremedim işte emzirsem çok veriridim eminim
0 oy
(3,128 puan) tarafından
Birbirimizi motive edelim sen yine emzirirken veriyordun ben 1 yıldır emziriyorum 1 gram vermedim onu birak üstüne 3 kilo aldım doğumdan sonra. Bende tatlı çok seviyorum zaafim orda
tarafından
Valla emzirsem garanti 15 kilo verirdim eminim
0 oy
(469 puan) tarafından
Kolay değil vallah. Sağlam irade lazım. Benimde boyum 164 ve ben 88 le doğuma girdim. Doğum sonrası kilolarım kaldı ve 1.5 yılda ancak gitti :) diyetsiz olmaz. Olmuyor maalesef. Türk kahvesi iç ve Dukan içeceği iç. 
tarafından
Valla yeşilçay kahve limonlu su falan içiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 372 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bidibidibidi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 185 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 355 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Efe&Ege♡Fatoş (777 puan) tarafından soruldu