0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (539 puan) tarafından

Eşim bedelli askere gidecek ve geldikten sonra işini değiştirip kendi mesleğini yapacak teknik ressam olarak orası da ofis.ortami yani şimdi geçen Esra ezmeci de izledim eşler genelde aynı ortamda iş yerinde birini buluyor aldatıyor.diye şimdi eşimin çalıştığı yer fabrika erkek var hep ben çıkma diyorum o da diyor ki bu iş agir mesleğim varken zorlanmak istemiyorum yapacak olsam her türlü yapardım illa işte olmasına gerek yok diyor ama içimdeki kurt da beni kemiriyor:((

12 Cevaplar

+3 oy
(7,268 puan) tarafından
Gözü dışarda olan bi şekilde bulur canım. Esinede bu kadar kıskançlığı yansıtıp eşeğin aklına karpuz kabuğunu sokmasan iyi olur. 
(539 puan) tarafından
Aynen arkadaş da öyle dedi bir daha demeyi düşünmüyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,461 puan) tarafından
Ya bırak Allâh aşkına kadın saçma sapan tavsiyeler veriyor kendine uygulayıp boşanmasaydı madem kocanın içinde varsa her yerde bulur illa bir aile danışmanı dinlemek istiyorsan Saliha Erdim ı dinle tuzlu su vs de hikaye 
(539 puan) tarafından
Kız ben onun bir arada parmak içi omuz falan
dokunma  şeylerini yaptım işe yaradı ama eşim daha çok yaklaşmaya başlamışti ama Saliha erdim gerçekten çok güzel öğütler veriyor dinliyorum arada onu
(3,461 puan) tarafından
İle yarayacağına inanarak yaparsan zaten işe yarar kuzum takılma bu kadar adamın içinde olmasın elimizde bir dünya var zaten hepimizin şeytana uydurmasın Rabbim
(539 puan) tarafından
Amin Allah korktuğumuza ugratmasin kimseyi
+1 oy
(220 puan) tarafından
Benim anlamadığım eşinize bunu açık açık söylüyor musunuz gerçekten?

Hani ofis ortamı beni aldatma falan. Bir kere bunun dile getirilmesi hata bence. Korkmayın eşinizin sizi aldatmasından. Böyle bir şey varsa içinde o korksun sizden. 
(539 puan) tarafından
Ben diyorum bak bana yanlış yaparsan kaldiramam ya o işe gitme ya da şimdiden ayrılalım dedim kaldiramam saçmalama öyle şey olur muhiç kadın görmedim de mi seni aldım başkasına bakacam o kadar kadın arasında seni seçtim dedi
(220 puan) tarafından
Yani şu kurduğunuz cümle o kadar yanlış ki...
(539 puan) tarafından
Gerçekten mi :( off ne yapacam nasil yol izlemem gerek acaba lafı ettim de nasıl temizleyecem
+1 oy
(10,448 puan) tarafından
Cidden ne tuhaf insanlarsınız. Esra ezmeciymiş. Adam ekmeğinin derdinde siz ya aldatırsa. Kadın sizin gibiler sayesinde baştan para kazanıyor. Kaç yerde yorum satın almış diye WhatsApp ekran görüntüsü çıktı bu kadının. 
(539 puan) tarafından
Yaa hiç denk gelmedim öyle ama avuç içi omuz dokunma şeylerini denemiştim onda etki gördüm ben eşim daha çok yakinlasiyordu
(10,448 puan) tarafından
Kız bırak sıkıntılı o kadın. Kendi niye boşanmış peki. Sürseymiş sağına soluna tuzlu su turşu gibi. Sen kendince dikkat ettiğin için sana öyle gelmiştir mental olarak çekim oluşmuştur. Bu biyolojik bir şey sonuçta salgılar ile de ilgili ona odaklanınca ister istemez hormonlar öyle çalışıyor. Ve doğanın kanunu çekim yaşanıyor. Bırak o tipi.
(539 puan) tarafından
Aynen haklısın öyle olsa herkes adamı elinde tutar
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Hahaha Allah aşkına kadin istedikten sonra her yer kadın dolu gözü disarida olan ekmek almaya giderken bulur canım canini sıkma sen adam olanda kadınların içinde çalışıp namusuna zeval getirmez asıl mesele bu zaten özgürlükte hataya meyiletmemek
(539 puan) tarafından
Eşimde öyle diyor ama burda da okuyorum ya aldatıldım falan ister istemez strese giriyorum
(1,539 puan) tarafından
Yavrum  bunun imkanla ilgisi yok işte insanın içinde pislik varsa yapar zaten yapiyorda görüyoruz evli kadinlarda yapıyor kadin evde dışarıya çıkmıyor etmiyor ne işler pisiriyor duyduğumuz şeyler bunlar böyle şeyleri düşünüp kötüye çekme ve esininde aklına sokma derim
(539 puan) tarafından
Doğru diyorsun aklına girer demi Allah korusun neyse daha demeyecem
(1,539 puan) tarafından
Tabi girer çünkü enerjisel çekim bu insanın korktugu şey hep başına gelir Allah nefsinin peşine dusurmesin kimseyi öyle boşluk yaşatmasın öyle dua et
(539 puan) tarafından
Amin inşallah Allah korktuğumuza ugratmasin
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ah be yavrum yapacam dedikten sonra camide yapar yapan.cikmadi mi haberlere geçen sene Sivas'ta miydi neydi.cami hocası aynı mahallede olan bir kadınla karisini aldatiyormus caminin odasinda düşüp kalkiyormus.yapan her yerde yapar yapmayan da asla yapmaz
(539 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi hiç duymadım ama imam da böyleyse tövbe Yarabbi Allah evinde bir de
(10,978 puan) tarafından
Kız bak çıkar internette karısı basmış hatta camide
(539 puan) tarafından
Ay okudum bir de imam nikahı varsa şahidi görevini geri iade edecez demişler böyle şey olur mu ya
0 oy
(968 puan) tarafından
dertsiz başıma dert çıkarıp aramızı nasi bozarim
(539 puan) tarafından
:D aynen iki de bi çimdikleyip duruyorum
(968 puan) tarafından
yapan yapar ortam su bu dinlemez hiç kendini sıkıntıya sokma sal gitsin herkez aynı değildir kurup kendini hasta edersin . yaparsa kendi serefsizligi
(539 puan) tarafından
Tabi orası öyle de işte duyduklarında çabuk etkileniyorum ama diyorum yanlış yaparsa o düşünsün
0 oy
(6,449 puan) tarafından
Nasıl yani açık açık söyledin mi cidden ofise geçme aldatma oluyor falan diye? Ben eşimle böyle bir muhabbete giremezdim. 
(539 puan) tarafından
Ben açık sözlü biriyim ne düşünürsem direk söylerim içimde kalıp beni yiyeceğine cevap duymak isterim ama arkadaşlar aklıma.sokarsin deme dediler demeyecem daha
(6,449 puan) tarafından
İşte aynen bundan dolayı ben diyemezdim zaten ortada bir şey yokken neden kıskançlığımi hissettreyim başka kadınları aklına sokayım ki. Sen ne kadar rahat davranirsan o kadar güvenli nir ilişki olur. Unutma yasak olan insana tatlı gelir.
(539 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun bunu yapmaya çalışacağım
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Benm eşim halı yikam işi yapıyor ve sürekli bayanlarla muhatap evlerine gidiyor halı aliyor veriyor dimi beni aldatiyormu şimdi iş adam da karakterde biter ...
(539 puan) tarafından
Ya tabi karakterde bitiyor her şey ama ya karaktersizse insanoğlu güven vermez hiç bir zaman
0 oy
(13,339 puan) tarafından
Bunu eşine dediğsen aferin eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek deyimini uygulamaya koymuşsun :))
(539 puan) tarafından
Yaa öyle deme ya napacam simdi
0 oy
(610 puan) tarafından
Eşinin gözü dışarıda olsa emin ol fabrika da bulur birini. Zorlama eşini işi zor ve rahatlamak istiyor 
(539 puan) tarafından
Evet işi ağır mesleğini yapmak istiyor ama bende kiskancim
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Yapmak isteyen heryerde yapar eşine söyleme bile
(539 puan) tarafından
Söyledim işte öyle bir hata yaptım:((

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 304 göst.
21 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
0 oy
5 cevap 165 göst.
13 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde 1 melek annesi (186 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 544 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Asenaumay (1,986 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...