0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
Merhaba anneler. Bu saatte yazıyorum çünkü içim acıyor. Oğlum 1 yaşında akşamları 9 da yatar gece 2 de süt içmeye kalkardı. Ama son zamanlar bir şey farkettim 2 den sonra yani sütünü ictikten sonra bu arada süt dediğim formül mama yani emmiyor çünkü. Sütünü ictikten sonra uyumuyor kıvranıyor sürekli. Artık içtiği süt ağzına mı geliyor bilmiyorum. Şimdi uyandı. İki yudum su icirdim yattı ne olacak bilmiyorum ama aç mı bıraktım acaba çocuğu ya

5 Cevaplar

0 oy
(1,321 puan) tarafından
1 yaşında zaten kesmeniz gerekiyor gece beslenmesini 
(1,321 puan) tarafından
Doktorunuza söylerseniz oda söyleyecektir size
(9,247 puan) tarafından
Doktorum kendı kesme dedi.ha sundan bahsedeyim kendi uyandtçırıp yrdırmeyı diyorsan haklısın wcıkıp kalkmasından bahssetmıyorun
(1,321 puan) tarafından
Ben sizin uyandırdığı izi düşünmüştüm kendi uyaniyorsa aciktigi içindir evet o zaman mecbur doyacak ben sizin aynı şekilde üçer saatte bir kaldırdığınızi dusunmustum
(9,247 puan) tarafından
Hiç yapmadım kaldırmadı 13 aylık oldu.
(1,321 puan) tarafından
Dış varsa o yapıyordur dönemsel olabilir ağız içini kontrol ettinizmi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyuduğu zaman vücut calismiyor ki ac kalsin canım. Gece yatmadan önce tok tufan şeyler yedir. Benimki 14 aylık emiyor ben kesmedim çünkü dış çıkarmıyorsa hasta değilse 2 kez emer sadece .
(496 puan) tarafından
Benim sütüm kesildi iki aylıkken yatmadan önce arı mamanın pirinç ununu yedirdim seviyor onu daha önce rezeneli kaşık maması yediriyordum ondan bıktı buna geçtik. Çok şükür sorun yaşamadım bı kere uyandı su verdim uyudu
0 oy
(1,167 puan) tarafından
Gece yatmadan önce sağlıklı ve doyurucu şeyler yedirebilirsiniz ben her gece yatmadan önce yulafla elma ve armut haşlayıp blenderdan geçiriyorum üstüne de karadut özü döküyorum az ve elhamdülillah  başladığımızdan beri rahat uyuyor hamile olduğum için gece beslenmesini bıraktık 
(5,108 puan) tarafından
Canım karadut özünü nerden alıyorsun ben şimdiden araştırma yapıyorum bebeğim için. Trendyol da gördüm şeker ilavesiz yazıyor ama güvenemedim
(1,167 puan) tarafından
Valla çok güvendiğim bir aktardan aldım soğuk sıkım diye bu tarz şeylerde internete çok güvenemiyorum
0 oy
tarafından
Yatmadan 1 saat önce tok tutan bir muhallebi yedir uyut 
(496 puan) tarafından
Öyle yaptım ar mama in pirinc ununu verdim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende 1 yaşına girince gece beslenmeisni bırakmıştm canm uyumadan 1 maç saat omce muhallebi uyurken de mama veriridm 
(496 puan) tarafından
Bende öyle yapmaya başladım arı mama in pirinç ununu verdin seviyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 570 göst.
0 oy
7 cevap 177 göst.
0 oy
6 cevap 186 göst.
0 oy
7 cevap 231 göst.

380,917 soru