0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Günaydın daha doğrusu bana Gün aymadı 17 aylık oğlum sabaha kadar ortamızda memem ağzında uyudu iki göğüsüde sabaha kadar emdi kesintisiz ve ben hiç uyumadım uyumadığım zamanda aşırı sinirli oluyorum büyüğe küçüğe bağırdım durdum sabahın köründe :( Bu uykusuzluk ciddi anlamda sinir yapıyor bende sizde de yapıyor mu ? Birde Allah aşkına benim gibi bu aylarda bebeği olanlar gece emiyor mu nasıl kestiniz gece meme emmesini

22 Cevaplar

0 oy
(6,831 puan) tarafından
bendede sinir yapiyor malesfe
tarafından
İstemeden çok fazlasıyla bağırıyorum kızıyorum karnı tok altı temiz sırf meme için uyumuyoruz tükendim
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yok bacaklarım agrıyor benim 
tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ben de uykusuz kalınca aşırı gergin oluyorum. Kızım 1 yaşında gece emmesi yok. Yapmanın tek yolu ağlasa da vermemek
tarafından
Denedim ama katılıyor krizlere giriyor
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bende aynıyım kız birde üstğne bende bas agrısı aşırı oluyo :D ama benmkiler uyandırmıyo beni ben bazen kendim uyanıyom :D ikisi hala uyuyo ama ben uyandım
0 oy
(199 puan) tarafından
Hemde cookkk
tarafından
Şimdi uyudu ama ben onunla uyumak yerine mutfağı evi temizliycem
(199 puan) tarafından
Bizimde dünden beri elektrigimizi kestiler aksam mum ışığında oturuyorduk..
Benimde islerim.var bulaşık falan. Her kes uyuyor bende uzaniyorum ayaga kalkarsam ses olacak
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Valla gün aymadı malesef senin gibiyim canm 5ten beri uyanik oğlum aşırı gergin oluyorum uyuyamayimca benimki kendini resmen bilerek uyandırıyor ya gözleri kapaniyo hareket ediyo sacini cekiyo bisiyler yalıyor daha çok sinirleniyorum 
tarafından
Çok zor cidden
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ayniyiz 4 aydir böyle benim kizim artk emzirmekten sütüm kalmiyor midem bulaniyor sinir desen hat safhada zaten
tarafından
Aynen bütün gece emdi sabah göğüslerim minnacık kaldı tüketti beni
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Annelik zor kuzum sinirde yapar streste 

Allah sağlıklı ömürler versin gerisi hallolur :)

tarafından
Aminn canları sağolsun tabiki ama sadece ben değil kendisi de bütün gece uykusuz kalıyor
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ben 18 aylikken kestim yoksa dayanilacak gibi degilde suan 3 yasinda valla kestikten sonra uykusu düzeldi maşAllah
tarafından
Canim nasıl kestin ya benimkk aşırı bağlı geceleri
(5,272 puan) tarafından
Valla birden kestim annemlere gittim cunku tek oyalayamazdim orda 1 hafta da alakasini kesti yine istiyodu ama ben anlattim o sekilde unuttu 1 hafta disini sık tamamdır
tarafından
Tamam canim şimdi 13 aylik biraz geçsin öyle birekiyim
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ben üzgün oluyorum uyuyamadım diye üzülüyorum:(

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bende enerji kalmıyor hiçbir şey yapasım gelmiyor 
tarafından
Aynen
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 yaşına kadar saat başı emmeye kalktı uyku nedir unutmuştum elbet sinir yapıyo agladıgımı bilirim ve bunu yaşamayan anlamaz. Memeden birden kestim 2 yaşında 3 gün çok kötüydü alışması sonra düzeldi. Geçiyo az daha sabret canım 
tarafından
Uyku düzeni de düzeldi  mi
(25,224 puan) tarafından
Evet akşam 9 da uyur sabah 7 gibi kalkar gece 1 kere bazen su içmeye kalkıp hemen yatar
tarafından
İnşallah bizim de düzelir
0 oy
tarafından
Hemde nasıl normalde zaten sinirli biriyim ama uykusuz daha da beter oluyorum bende bu gece hiç uyumadım bebe sabaha kadar uyutmadi 
tarafından
Kaç aylık
tarafından
41 günlük
0 oy
(1,271 puan) tarafından
17 aylık kızım uzun zamandir özellikle bir haftadır gece sürekli uyanır emerse anca öyle susar. Neden böyle yapiyolar bilmiyorum dişleri mı cikiyo bir yerleri mı agriyor düşünüp duruyorum. Bütün gece uyksuz kalip sabah da ise gidiyorum artık insanlıktan çıktım :(
tarafından
12-13 tane dişi var belki daha fazla:) benimkisi bence meme için uyanıyor
(1,271 puan) tarafından
Bizim de 12 tane var cnm aklıma dişten başka bir şey gelmiyor biraz ağrı cekiyo gibi halı var. Memeyi ne zaman biraktiririm bilmiyorum ya inşallah duzelirler
0 oy
(4,248 puan) tarafından
Suan kafam allak bullak. Sabah kadar uyumadı oglum 10 kere uyandı. Artık 4 te esım baktı biraz oyaladı 6 da ise gitti. gozlerım batıyor uykusuzluktan. 7 de kalkıp kızımı okula goturdum. Basım agrıyor hergun kj gıbı bende agrı yapıyor ve halsizlik modum dusuk oluyrm
tarafından
Gece uyumadı şimdi 1 saattir uyuyor
0 oy
tarafından
Ben normalde de sinirli biriyim ama uykusuzluk beni çileden çıkarıyor oğluma kızmamak için bir odaya geçip sakinleşip öyle geliyorum işin kötü tarafı uykusuzluktan agresif olmamı eşim anlamıyor o beni daha çok yıpratıyor 
0 oy
(3,230 puan) tarafından

Ben aşırı sinirli oluyorum uykusuz kalınca eşim olayı çözmüş bebeğe gece o bakıyor :D

tarafından
Ya Ben sinirliyim ama çabuk sakinleşiyorum Allah'tan
0 oy
(590 puan) tarafından
Malesef bende oluyor elimde değil.cok uykusuz kalınca sinirli oluyorum 
0 oy
(10,522 puan) tarafından
Öyle bir lüksüm yok. Gün devam edıyor. Derse girip milletin çocuğuna çatamam bacım 2 saat de uyusam 5 saat de uyusam aynı devam 
0 oy
(12,756 puan) tarafından
Yapmaz mi canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
0 oy
37 cevap 1,492 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu