0 oy
1,155 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Instagram da felan. Bu güven kaynağı mıdır sizce 

74 Cevaplar

+8 oy
(1,125 puan) tarafından
Şu eşim benim resmimi koymaz çünkü kimse karıma bakmasın der diyorlar ya ayar oluyorum gerçekten kapatsınlar o zaman kadınlara eve çıkartmasınlar hiç dışarı abi sabah akşam kadınlar Gezer alışveriş merkezine gider denize gider kafeye gider düğüne gider komşuya gider pazara gider sanki o zaman yüzünü görmüyorlar kafasını poşet geçirip çıkıyorlar ne kadar saçma geliyor bana erkeklerin o lafı ya WhatsApp da sanki bütün memleket ekliymis gibi davranıyorlar birde kadınları seni kimsenin görmesini istemiyorum deyip.kandirilar ah zavallı masum türk kadını inanma bu boş laflara:)))
(129 puan) tarafından
Vallahi eşimde bana aynısını demişti sevgili iken instegram face felan kullanmaz zaten ama whatsap resminde sevgililiğimizden beri hiçç değişmedi hep aynı doğa fotosu var o yüzden art niyet aramadım
(2,562 puan) tarafından
Ne saçma beraber foto koymassa kesin bişey var dir ne demek eşimin tlf nunda sadeece sanayici adamlar var oyuzden paylaşmaz bunu neresi de art niyet var sizce merak ettim valla
(2,729 puan) tarafından
Ben katılmıyorum zavallı türk kadınları falan diyorsun da. Eşimin profilinde damatlık olan fotoğrafı var biyografisi bizim tarih falan. Ama asla beni koymuyor profile . Sokakta pazarda millet görüyor ama millet özellikle bana bakmıyor. Ama profiline koysa o tanıdıkları özellikle bana bakar dimi
(1,925 puan) tarafından
Arkadaşlar profil adı üstünde profildir her kes kafasının net çıktığı kendi fotosunu koysun dağılalım
(2,729 puan) tarafından
Ahahahah kesinlikle
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Eşim beni hiç paylaşmaz  çünkü neden başkası karıma baksın der . Profil resminde arkamın dönük olduğu düğün fotoğrafımız var 
(123 puan) tarafından
Aynen eşim gibi konuştu eşiniz diyo whtsaptan  bir sürü erkek arkadaşları var eşimi gösteriyormuş gibi olurum eşim hiç uygun görmüyor :)
tarafından
Evet eşimde aynısını diyor :) haklı da bir ton insan var
(7,036 puan) tarafından
Benim eşimde aynı dizin eşiniz gibi :)
tarafından
Haklılar bence,  ilk evlendiğimiz zaman neden beni hiç paylaşmıyorsun derdim eşimde daha neler karıma mı bakın diycem derdi.
0 oy
(457 puan) tarafından
Yok ama .bence kesinlikle güvenle alakası yok 
(111 puan) tarafından
Bencede kuzu
0 oy
(6,859 puan) tarafından
İkimizinde yok :) guven kaynağı değil bnce yapan her şekilde yapio
(111 puan) tarafından
Aynen haklısın
0 oy
tarafından
Sosyal medya kullanmıyoruz bir tek watsap var onda da fotoğraf koymuyoruz ikimizde 

Güven ile ne alakası var kız 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Tercih meselesi benim eşimin hem vp de hem instgramda resmimiz var 
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Yok ya ben sevmiyorum foto paylaşmak. Eşim bazen duruma koymak ister ama ben beni koyma derim. Ailecek bi foto atamiyorum diye kizar ama benim tercihim böyle. 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Yok be kuzum yapan yapıyor oooolarda görüp çok kabul eden kadın war inana bide insanın içinde olunca yapıyor olmayınca yapmıyor bizim hiç bi yerde yok eşimin whatsapp fce instrgam da yok 
0 oy
(912 puan) tarafından
Güvenle alakalı değil eşimin in işi gereği çok fazla numara ve arkadasi var bu yüzden de fotomu koymuyor bende istemem açıkçası o kadar insanın beni girmesinin bir anlamı parmağında yüzüğü olsun kafi 
0 oy
tarafından
Anasıyla kardeşiyle fotosu vardı aylarca öyle kaldı sonra ben de tek kızımı koymuştum o öyle yapınca sonra kendi benle olanı koydu ama umurumda değil bende hala kızım var güven konusuna ben hiç takılmadım bugüne kadar eşimin telefonu hep elimde zaten 
0 oy
(59 puan) tarafından
Her sosyal hesabında resmimiz var şifreleri elimde telefon şifresini bilirim öyle elime alıp kurcalarim hiç saklamaz birlikte hep video vs izleriz Ama bunlara rağmen bu bir güven kaynağımı Tabiki HAYIR yapacak olan erkek her türlü yapar hamuru bozuk olmasın yeter ki o kişinin yoksa ister her yerde ol ister olma çok birsey değişmiyor bana göre :) 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hayır olsunda istemem hep erkek ekli rahatsız olurum ben .eşimde koymaz zaten .aynı fikirdeyiz
0 oy
tarafından

Ikımızde de oglumuz var cocuktan snra ıkımızde oyle cocugumuzu koymaya basladık oncesınde bende de onda da bir donem vardı beraber cekılen fotomu kaldırdık hıc sorgulamadım :D

0 oy
(48,634 puan) tarafından
wp var Instagram degisince faceden otomatik degisiyo orda degistirmis tek yapmış ☺️
0 oy
(673 puan) tarafından
Ne whatsapp ta ne insta da yok benim atmama da izin vermez .. zaten benim de çok onemsedigim şeyler değil o yüzden takmam
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Hiç alakası yok ben önceden çok paylaşırdim filan ama gerek yok ne bilim sürekli yine güzel bir video güzel söz paylaşıyoruz birbirimizle ilgili ama illa resim olacak diye bir güven kuralı yok 
0 oy
tarafından
İsterse alnında damgan olsun. Hiç güvenle alakası yok. Kimisi onunla kamufle ediyor pisliğini. Artık kimin evli olup olmadığı önemli değil.

1 ay önceye kadar whatsapta vardı ikimizin simdi kızımızın var. İnstagrama ikimizin. 
0 oy
(598 puan) tarafından
Hayır yok hiç çünkü hep erkekler var evet sadece wp da değil her yerde erkek var ama yine de eşimin telefonunda benim tanımadığım bilmediğin adamların beni görmesine gerek yok bu güvenle alakalı değil bence 
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Sosyal medyamız yok ikimiznde kesinlikle eşim beni hiç biryerde paylaşmaz watsap profili de kizlarimiz var paylasmamasi benim çok hoşuma gidiyor açıkçası herkes seni görmek zorunda değil diyor 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Asssla değildir. Aldatacak olan insta dan eklemez noyu kaydetmeyip profil fotoğrafını gizler karşıdaki kişiden. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 856 göst.
26 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 779 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,328 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,619 göst.
0 oy
38 cevap 681 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu