0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde (10,385 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canım sıkılıyor da benim biraz :) ben son haftada sanırım berbattım yani şiş bir yüz zor yürüyen bir tospikk ayakta fotolarım hep ev hali yüzüm çok şiş burada :) 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğuma girmeden heme  önce bi fotoğrafım var suratım bazlama gibi çıkmış ") hahahaha onu hiç sevmem ama hatıra diye saklıyorum 
(10,385 puan) tarafından
Benim de eşimle bir kafede var gözlerim yanaklarım Allah Allah :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben nedense hamilelikte kendimi çok güzel hissediyordum suan  cirkin hissediyorum 
(10,385 puan) tarafından
Lohusa mısın kuşum lohusa iken oluyo o his benim de son haftalar kötüydü başta valla dipçik gibiydim :)
tarafından
Yok kiz bebegim 11 aylik oldu ama ben genişledim sanki kötü hissediyorum kendimi
(10,385 puan) tarafından
Sen kendini sevmeyi unutmuşsun annesi sen yine eski sensin hala içinde o enerjik kadın kendine iyi gelecek bir şeyler yapmaya çalış. Analık zor zanaat ama önce biz iyi olalım can yeleği önce bize ki çevremiz de iyi olsun kuzum
tarafından
Bilmiyorum kiz  sevmiyorum sanki ben eski ben değilim
0 oy
tarafından
En kotu dogumdan sonra hissettim hala da kotu hissediyorum prensestim balkabagina donustum
(10,385 puan) tarafından
Deme kuzu öyle bak 14 ay oldu benim oluyor oturuyor her şey ilk 6 ay ben de Allahım ben hazır değil miydim dedim hep
tarafından
12 kg fazlam var aynaya bakmaktan nefret ettim
(10,385 puan) tarafından
Verilir kılo dediğin çer çöp kuşum emziriyor musun
tarafından
Evet ama hic gitmedi. Abur cuburda yemiyom ama yapıştı kaldi 4 aylik bebek
0 oy
tarafından
Doğuma girmeden önceydi altımda bez vardı suyum geliyordu kollarım bacagim kadar karnım inmiş yere değecek nerdeyse suratım kireç gibi ☺️☺️ 
(10,385 puan) tarafından
Ay sen tam zamanını fotolamışsınn:)benim o an yok eşim tam ameliyat a girmeden yetişti çeken olmadı keşke olsaymış kız hatıra :)
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Hamiləlikdə çok güzel hissediyordum .ve çevremde çok guzellesdiyimi söylüyordu.dogum anında kendimden nifrət etdim:))
(10,385 puan) tarafından
Doğum anı ve 40 günlük lohusalık peynir fabrikası gibi kokuyordum kız ben de :) hamileliğin başları şahaneliydi benim son haftalar bu kadın kim dedim aynaya baktıkça
(1,438 puan) tarafından
Son anları bana güzellik geldi.ama lohusalikda kendimden nefret edimm.2ay dikişli sonra basur ağrısı başıma gelmeyen kalmadı.
(10,385 puan) tarafından
Oy geçmiş olsun üst üste gelmiş kuzum senin
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Doğumdan sonra perişan haldeydim :-) bende isterdim ünlüler gibi hiç doğurmamış gibi hastahanede poz vermeyi :-) 
(10,385 puan) tarafından
Benim doğum sonrası daha tam ayılmadan bir fotom var şeytan dürtmüş gibi
:)))
0 oy
(48,704 puan) tarafından
hani resim ☺️ evet son aylar husmen aga gibiydim resmen ☺️
(10,385 puan) tarafından
İkboş atsam mı bilemedim ayakta yok hep oturarak :) ben çok kılo almadım ama çoook ağır hareket edıyodum
(48,704 puan) tarafından
sen atarsan bende atarim benimde oturarak yarim dünya gibiyim resmen ☺️ ödem coktu
(10,385 puan) tarafından
Attım bak ev topuzum ve üniforma haline gelen pijamam
(48,704 puan) tarafından
kiz ne tatlisin sen oyle ❤️❤️❤️
(10,385 puan) tarafından
Tombik ve tatlı hahah:)
0 oy
tarafından
Çatlaklarımi gördükçe kendimi çirkin görüyorum şuan:( 
(10,385 puan) tarafından
Onlar evladının hediyeleri kuzum deme öyle her halimiz güzel
tarafından
Ama kalıcı ya bende takıntı var. Vücudumda leke görmeye dayanamıyorum
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Ben hamileyken çok güzeldim ya herkeste söylerdi normalde zayıf olduğum için biraz Kilo almıştım baya yakışmıştı şimdi eser kalmadı o guzellikten
(10,385 puan) tarafından
Ya başlarda ben de dipçik gibiydim son hallerim berbat
0 oy
tarafından
Ayyy kız ben hamileyken çok güzel hissediyordum kendimi :))) 

Doğum yaptıktan sonra havvam söndü :)))
(10,385 puan) tarafından
Benim 8 ay iyi de son ay bmbk :))
tarafından
Hahah yok kız öyle deme :)
0 oy
(568 puan) tarafından
Ben hiç resim çekmedim oglanda güzeldim kızda çok cirkinlestim gerçi doğum yapalı hala çirkinim :) sarışın mavi gozluyum yüzüm çok beyaz iz kaldı biraz 
(10,385 puan) tarafından
Güzelsindir kuzu analık güzel bi kere deme öyle :)
(568 puan) tarafından
Bizim oranın ekmaa var Trabzon ekmaa onun gibi
(10,385 puan) tarafından
Anam olsa da kızartıp sobada basıp tereyağını yesek bil bakalım ne eksik ahhahshshsh:))
0 oy
(94 puan) tarafından
Hamileliğimin basin da çok çirkin hissediyordum kendimi çünkü çok kusmalarim oluyrodu ayakta duramiyordum kaş bıyık derken herşey birbriine girmişti dişlerimi bile fircaliyamiyordum çok kötüydüm gerçi şimdide çirkin hissediyorum yüzümün heryerine leke gelmiş 
0 oy
tarafından
Hiç de  çirkin hissetmedim taş gibi hatunum be :D şaka bi yana doğumdan sonra kendimi çirkin hissettim vücudum ödem topladı ayaklarım bile davul gibiydi kiloların duruyordu berbat durumdaydım
0 oy
(1,319 puan) tarafından

Ben normalde zayıf biriyim  hamileyken bir kaç kilo aldm yüzüme renk geldi kendimi çok güzel hissediyordum doğumdan sonra kendimi sönmüş balon gibi hissettim aynaya bakamaz oldum hele o süt kokusu beni öldürüyordu. Smdi yine hamileyim yine aldığım kilollar gayet Yakışmış bana çok güzel hissediyorm :D

0 oy
(5,406 puan) tarafından

Ben de 38 haftalik oldum. Annemlere geldim doğum için pişman oldum her gören yüzün şişmiş yok kilo almışsın :woot: kilo alacam  tabi hamileyim. Annem bile dudakların şişmiş yüzün şişmiş, alnına leke mi attı deyip duruyor geldiğime pişman oldum valla. Kızdım sonunda

0 oy
(16,504 puan) tarafından

Nagigimmmmmmmm :Dbuyidu tabi benim pıtırcık ')>))

(16,504 puan) tarafından
Taş bebeksin sen asko masallah sana
(10,385 puan) tarafından
Sabah sabah bu gazla ben Bi evi süpürem:)
Kız Piraye hasta ya,bir gün öksürük ile bronşit tanısı koydular iğne oluyor her gün. Mahvolduk 4 gündür. Çok pis  bu yılki hastalık
(16,504 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun

Duruda hasta bugün 3.gun bademcik şişmiş antibiyotik ve iburamin kuklanioz
Bugün ise öksürük başladı Duru da ve denizde

Napcam bu öksürüğe bilmiom
Öğleden sonraya randevu aldık goturcez bakalım ne dicek
(10,385 puan) tarafından
Aşkım bizim de ilk acilde dedi ki ciğer temiz bademcik kötü. İki kez serum takıldı ama nasıl öksürmek. Kesilmiyor asla. Dedik il merkezine gidelim burada çözüm yok yani. Sadece bir gün ya bir gün öksürdü  bronşit tanısı konuldu. İnşallah sizin boğazda kalır balım
(16,504 puan) tarafından
Ayy inşallah

Öksürük kötü bronslara inince bronşit oluolar dieek

Rabbim şifa versjn szede canimmmm♥️

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 625 göst.
10 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 201 göst.
16 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Italya (24 puan) tarafından soruldu
0 oy