0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Merhaba kızlar. 4 aylık gebeyim. Ve 3 senelik evliyim. Çocuğumuzu planlayarak yaptık ve çok istedik. İstedik zannediyordum çünkü yanılmışım sadece ben istemişim meğer. Gebelik testim pozitif çıktığından beri eşimle, eşimin ailesiyle sular durulmadı. Mesele çocuk için masraflar, benim gelip gitmemem v.b. durumlar. Evliliğimin başında da problemler yaşıyordum ama her şey oturmuş gibiydi. Bebek haberiyle sarsıldı ortalık. Hiç hevesim isteğim kalmadı içimde. Eşim ailesinin sözünün dışına çıkmıyor. Çok mutsuzum ve bocalıyorum. Boşanmak aklımdan hiç çıkmıyor. Çocuğumun geleceği için endişeliyim. 

7 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Çocuk için masraflar derken karisiyolarmi çocuğun için alınacak kıyafetlere 
(673 puan) tarafından
Canım eskiler yırtık değilse neden almıyorsun bebek kiyafetleri çok pahalı.. benim ilk çocuğum olmasına rağmen bir iki heves ettiğim şeyi aldım sadece diğerlerini hep ablam ve yengem çocuklarının verdiler.. böyle basit şeyler için yuva yıkmaya değmez
(9,583 puan) tarafından
Sürekli para konusu dönüyor ortada bebek sevinci yok diyor arkadaşlar yeni bir bebek haberi herkesin mutlu sevinçli olması gerekirken para düşünüyorlar  alır almasına ama ilk çocuk değilmi para kimin aklına gelir
(439 puan) tarafından
Elalemin eskilerini giydirirsinde aile içi oldumu laf çok olyo bizzat yaşadım yani bosanmasin zaten ama bencede kabul etmesin....etme kız yeni aldır herşeyini
(9,583 puan) tarafından
Canım benim de ilk bebeğimde teklif ettiler ben aldım ama eşim ben alamam para yok bilmem ne hesabı yapmadı yeni de aldım eski de giydirdim eşinde bitiyor herşey
(673 puan) tarafından
Eşinle güzel güzel tatlı dille konus bence bir iki böyle adamın aklına gir .. çocuğumuz olacak evimize yeni bir renk gelecek falan .. o tarz şeyler işte eşinle arani düzeltmeye çalış bence bebeğin için ..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye boşanacakdsın anlamadım 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun.  
0 oy
(469 puan) tarafından
Ee ama zıkkım artık valla okudukça gelip kavga edesim geliyor sizin yerinize hee çok sinirleniyorum
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Zamanla aşılamayacak kadar büyük sorunlariniz varsa ne diyim canım rabbim hakkında ne hayırlısıysa onu versin inşallah 
0 oy
(435 puan) tarafından
Peki esinle araniz iyimi bu konular dışında bide ailesinin lafina bakan adamlardan nefret yani evlenmesinler o zaman
(23 puan) tarafından
Eşimle 3 yıldır anlaşamadığımız tek konu aile mevzuları. Kaynanam hayatımın çok içinde olmak istiyor. Ben tepki veriyorum. Eşim arada kalıyor. Annesi ne derse o olsun istiyor. Zaten 3 senedir bu konu hep çalkalanıyordu.
(435 puan) tarafından
Canimin ici kusura bakma ama o zaman bu adamdan cocuk.yapmayacaktin cocuk.yokken ayrilicaktin bastanda bellimis bak
0 oy
(67 puan) tarafından
Gerçekten yeni şeyler alicak gücünüz yoksa eskileri giydirebilirsin tabiki her şeyi eski olmaz sizde gücünüz neye yeterse ufak tefek alırsınız bu yüzden yuvani bozmaya değmez kaç yıllık evlilik o kadar emek verdiniz sebebiniz bu olmasın bence eşinle güzelce konuş anlat Ama konuşurken de eşinin ailesini suçlayarak yererek konuşma erkekler ailelerine laf edilmesinden hiç hoslanmiyo biraz işve cilve yap tatlıya bağlayın konuyu hem çocuk rizkiyla gelir derler. Alllah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 373 göst.
0 oy
47 cevap 1,369 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,200 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamze58 (7 puan) tarafından soruldu