0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar 5 günlük lohusayken evimde kıyametler koptu o zaman dedim boşanıcam diye benim ameliyatım çok zor geçti ölümü gördüm geldim diyebilirim günlerce yemek yiyemedim yatamadım 5 günlükken de eşimle çok büyük kavga ettik annem kayınvalidem görümcem falan vardı o zaman bir tiksinti düştü içime o günden beri hep kafamda atıp tutuyorum bu gün tekrar kavga edince kararım kesinleşti içime oturan daha bir çok şey var ama uzun olsun istemedim gözümü kararttım boşanıcam kimseye bişey anlatamıyor insan ama içime attıkça da büyüyor sanki derdim sıkıntım 

10 Cevaplar

+2 oy
(4,948 puan) tarafından
Bence acele etme şuan lohusasin daha hassassin bekle bı kirkin çıksın bı sakinleş canım boşanmak kolay değil 
(1,248 puan) tarafından
Katılıyorum
tarafından
aynen lohusa psikolojisiyle hamile psikolojisiyle karar verilmez
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Kavga neyle.ilgili cnm hakkında hayırlısı 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Sorun ne bu kadar peki ...bence bir sakinles hormonların normale dönsün 
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Konu nedir canim belki lojusa psk  ile gereksiz Bi konu seni bu duruma getirmistir  eşinle düzgünce konuşmalisim
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorum ama lohusaligin etkisinde olabilirsin şuan. İstersen bı sure bu fikri ertele. Söyle bir iki ay bı geçsin. O zaman tekrar düşünürsün.
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bence önce çocuğuna odaklan sakin ol lohusa çok zor herşey gözüne batıyor şimdi herkes önce toparlan bebegin daha çok küçük şimdiden onu etkileme 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
kqvga sebebiniz ne.peki 

bazi evliliklerde cocuk olunca aileler devreye giriyo ve sorunlar büyüyor düzelme imkani yok mu
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Sorun ney bilmiyorum ama canım suan lohusasın ve çok hassassın acele karar verme biraz konuşma eşinle uzaklaş bakalim belki iyi gelir
0 oy
(43 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum kaynanam annem görümcem eşim eşimin nenesi herkes başıma kakisti bebek soyle bakılır böyle bakılır bunu yiyeceksin bunu yemiceksin soyle yapacaksın lohusa kafası tabii aşırı zor bilirim herkese kafa tutmuştum bebeğimi alıp evime gitmiştim baktım sesler yok evimde yalnızım ohh bee dedim dünya varmış esimlede cok kavga ediyordum tabi ama Allah razı olsun hep susardı lohusayim diye simdi düşününce kendime gülüyorum boşu boşuna sıkıntı stres yapmışım halbuki insanlar bana yardımcı olmaya çalışmış ben o kafayla farklı anlamışım ve sürekli ağlıyordum o dönemde ağrılar bi yandan insanlar bi yandan insan kötü hissediyor demek istediğim kırkin çıkana kadar bekle eşine karşı biraz ılımlı ol o da napacagini bilmiyordur emin ol lohusalik bittikten sonra insan diyor ben napmisim ya :)))
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Lohusasin hereeyi ters anliyor olabilirsin bekle 40 ın.ciksin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 519 göst.
0 oy
47 cevap 1,369 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,200 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu