0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Kızlar nazara inanır mısınız? Hiç nazardan başınıza bir şey geldi mi? Nasıl önlem alırsınız i? 

13 Cevaplar

0 oy
(4,324 puan) tarafından
Nazar var evet inanirim kendime 7 ser defa felak nas ihlas fatiha ve ayatel kürsi okurum 
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Guzele guzel derim ardindan Masallah(Allah dilemis vermis ) derim 1 fatiha okurum. 
0 oy
(48,710 puan) tarafından
basim çatlıyor suan annem okudu biri daha okusa super olacak 

yildizim alcak benim surekli basim agriyo sinüzit agrisi da degil onda ilaç icinde geciyo bunda okuyunca geciyo
0 oy
(469 puan) tarafından
Bizim işlerimiz hiç yolunda gitmez eşimin üstünde de bende de çok göz var sanki kaderi bağlanmış gibi korkuyorum kızıma da değdirecekler o kenafir gozlerini 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bqzar ayetleri de var inanmamak Rabbime inkâr olur. Yatmadan ve evden çıkmadan önce 3 er defq Felak ve Nas sürelerini okursanız Rabbim sizi korur.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Tabii inanırım zaten dinimizde de var. Ben Ayetel Kürsi, nas, Felak ve ihlas suresini okur oğluma uflerim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Vardır inanırım.evi sirkeli su ile temizlerim Felak Nas Ayetel Kürsi okurum . besmelesiz hiç bir iş yapmam.  Özellikle besmeleyi dilime çok alıştırdım 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Nazar hakdir inanırım kalem süresi nin türkçe mailini okursan eğer canım orada açıklıyor rabbim ve nazar için okunması üzere de kalem süresinin son iki ayeti indiriliyor bolca okumak ve hatta yazıp üzerinde taşımak lazım 
0 oy
tarafından
Inanirim olmaz mi hemde çoğu zaman nazardan bir şey gelmiştir başımıza bu yüzden sürekli bol bol okuyorum
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Babaanneme okutuyorum genelde nazar olduğunu düşünürsem :D

0 oy
(425 puan) tarafından
Ooo inanmazmiyim daha doğrusu esgiden innmazdim amabiri ve varki çok güzel dediyi an düşün tirnagim durduk yere kırıldı ki ilk de deyildi ondan sonrada inniyorum bide çok sınırlı agresif hep kötü düşünen hep uyku halindeydim baktım eşimde aynı olmaya başladın netde bir şey gördüm onu yaptım bugünde durduk yere her şey komik gelmeye başlıyor bana ne bakayim yarın nasıl olacagim 
(425 puan) tarafından
Viy ne uzun yazmışım
0 oy
(8,992 puan) tarafından
Var inanırım evde sürekli nazar duası açarım bol bol ayet-el kürsi okurum çocuklara 
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Tanıeığımız bir alime nazar için ayet yazdırmıştık üstünde taşıyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 250 göst.
12 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 225 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 223 göst.