0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
Merhaba kızlar daha önce aldatıldığımlq ilgili bir post açmıştım eşim aşırı yalvardı yakardı numarasını falan da değişti onu bir kere olsun doğacak kızım için affettğimi söyledim ama içim affetmiyor her an aklıma bir şüphe ya yine yaparsa ya yine bir kızla konuştupunu yakalarsam diye kafam da bir sürü soru dolaşıp duruyor bana bir akıl verin nasıl unutulur ki bu 

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Affedip affetmemen senin kararın buna kimse bişey diyemez ama bacım bunu hemen unutamazsın biraz zaman ve tevekkül lazım sen aynılarini yasamaman için bol bol dua et Ya Hadi çek eşinin hidayete ermesi için 
(140 puan) tarafından
Haklısın tevekkülü bırakmamalıyım ama inan çok zor
tarafından
Bu dünyada herkesin kendine göre çok zor dediği imtihanlar var Rabbim sevdiği kulu dener nankör insanlarla emin ol ne kadar tevekkül okadar huzur..
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben affedemezdım ve unutamazdım, bır ınsanın da unutabılecegını zannetmıyorum cunku hep ılerıye donum supheyle yasayacaksın
(140 puan) tarafından
Evet unutamıyorum beynimi kemiren düşünceler öahfedecek beni
(7,036 puan) tarafından
Güven göz yaşı gibi gözden düştüm mu geri dönüşü olmuyor canım o güven bir kere kirildiysa dahada geri gelmez alış bu duruma bence çünkü af etiğin gün bunu göze alarak affetmen gerekirdi insan oğlu kindardir unutmaz unutamaz
0 oy
(2,556 puan) tarafından
O şüphe insanı yer bitirir bence unutamaz asla 
(140 puan) tarafından
Beni de yiyor zaten bıraksam olmuyor bırakmasam olmuyor
(2,556 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(13,125 puan) tarafından
Unutulmaz çok zor ama unutmayı dene hayatını kendine zehir edersin Esin tam gaz hayatına devam ediyordur
(140 puan) tarafından
Aynn o sanki hiç olmamış gibi davranıyor
(13,125 puan) tarafından
Bir de senden kadınlık bekliyrodr
0 oy
tarafından
Unutulmuyor canım alışmak zorunda kaliyorsun. Ama her bir hareketi seni suphelendiriyor. 
(140 puan) tarafından
Hareket olmasa dahi şüphede kalıyorum
tarafından
Çok normal çünkü güvenimizi kaybettiler
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yazılı olmayan bi kural var bi yapan bidaha yapar ama ikincide sadece daha temkinli olur hemen olmaz 3 sene 5 sene sonra olur ama yapar bu böyledir her zaman 
(140 puan) tarafından
Bende bunu bildiğim için yapamıyorum zaten
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Unutulmaz bence de hamileyken mi aldattı bir de 
(140 puan) tarafından
Evet canım 6.5 aylık hamileyim şu anda
(1,662 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin bebeğin canım yaşadığın kolay değil tabi ama bebeğini düşün onun etkilenmemesi icin unutmaya calis bosanmayacaksan eger
0 oy
tarafından
Asla unutulmaz hep kafanın bir kenarında düşünüp durursun 

Bir kere yapan birdaha yapar sonuçta ve sen affettiysen sonuçta affediyor yapsan birşey olmaz der

Seni üzmek istemem asla ama aldatilip sonunda mutlu olanı görmedim hiç 
(140 puan) tarafından
Haklısın zaten güven bir kere yıkıldı mı birdaha geri gelmiyor
0 oy
tarafından
Asla unutmaz bende deflarca aldatıldım hani bazı yaralar ver kabuk tutar ama iyileşmez ben kalbimde öyle her başımı yatsiga koydugumda beni  aldatması yazişmalari film seriti gibi gözümün önünde geçiyor ve hiç bir zamanda yaram iyilemecek ve aslada bana bu travmayı yaşatan adamı af etmiyecem  
(140 puan) tarafından
Aynen bende canım senin gibi her gwce o yazışmalar gözümün önünden gitmiyor affetmeseydim diyorum ama ortada doğmamış bir bebeğim var
tarafından
Beni de mecbur kaldım defalca intihar ettim panik atak ve kaygı bozukluğum var keşke beni altadigini gördüğüm gün ölseydim ömur boyu sırtımda bu yükle yasamam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bacım ben bekarken aldatıldım hala lanet okurum ewlıyken herhal kinden ölürdüm 
(140 puan) tarafından
Ben de acıdan ölüyorum
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Unut demiyorum unutması imkansız ama yeniden güvenmeyi dene çocuğun için yao bunu canım emin ol boşansan başka biriyle evlensen yine benzer sorunlar yaşarsın insnain kaderi kendiyle beraber gelir emin kimsenin hayatı dört dörtlük değil affetmem diyen dillere aldanma acele etme zamana bırak herşey yoluna girer inşallah 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Aldatan beni değil kendini aldatır ve o kişiye de minnet etmem o gider anasının evine ben giderim anamın evine Allah kimseye yaşatmasın ama öle bişey yapsa affetsem ben bir ay içinde mezara girerim çok takıntılı insanım kafamda neler neler kurarım 
0 oy
(75 puan) tarafından
Hiç aldatilmadim eşimin öyle birseyini yakalasam kızımın babasına düşkünlüğü yüzünden ayrılmazdim belki ama bu üzüntü beni perişan ederdi Rabbım daralan gönlüne ferahlık versin sürekli evinde dua aç dinle belki içini ferahlatır
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Söyledi yalanları unutamdm ki kalmski aldati 
0 oy
tarafından
Malesef yıllar geçse bile unutamazsın bı şekilde aklına gelir İlk günkü gibi olmasada için bir ciz eder 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Unutulmaz unutmuş gibi yapabilir insan bence.ama aklının bir köşesinde hayat boyu acaba olur hep.
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Unutamazsın canım sadece Zaman geçtikçe canın eskisi gibi yanmaz
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Unutamazsın unutulmaz ama bu şansı veriyorken de bunu göze alarak vermek gerekirdi unutamadığını sürekli yansıtırsan ev içinde huzursuzluğa sebep olur herşey daha da kötüye gider bunu söylediğim için üzgünüm ama evliliğin devam etsin istiyorsan ki istiyorsun belliki şans verdiğine göre bununla yaşama alışmak zorundasın 
0 oy
tarafından
İnsan unutmaz bence unutamaz 
0 oy
tarafından
Hayır unutulmaz unutulmuyor.. 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 770 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.