0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (144 puan) tarafından
Kizlar belki beni lincleyebilirsiniz bilmiyorum benim bir yaşında oğlum var erken doğum olmuştu 55 gün kuvozde kaldı bilenler bilir çok zor bir doğum yaşadım ve oğlumu çok bekledim bir kaç hastalığım çıktı doğumdan sonra doktor rahmimi almak istiyor bazı sebeplerden dolayı hastalık kaynaklı bu durum şimdi tekrar gebeyim 22 haftalık hamileyim nasıl yapıyorsunuz doğumdan sonra beni çok mu zorluklar bekliyor herkes gözümü korkutuyor niye yaptın diyor ama bu doğumdan sonra Almanya'da rahmim alınacak tekrar gebe kalmicam diye yaptım kardeşi olsun diye çünkü biz 6 kardeşiz büyüyünce anladım ne kadar muhtaç olduğumuzu birbirmize çok sevinirim yazarsanız 

7 Cevaplar

+1 oy
(7,444 puan) tarafından
14 aylık oğlum var ve ben 22 haftalık hamileyim aralarında yaş farkı olsun istemedik beraber büyüsünler istedik tabiki ilk süreç zor olacaktır ama sonrasında çok güzel olcak ben tek çocuğum ve bir kardeşi her zaman aradım olsa iyi olurdu dedim benim yaşayamadığım duyguyu oğlum yaşasın istedim :)
(144 puan) tarafından
Ay ne güzel benim gibi kızlarda varmış etrafımda herkes kızıyor olsun bir olsun vs masraf diyorlar anneme bakıyorum 6 tane büyütmüş iki tane mi zor diyorum Allah bir yerden kolaylık verir ya
(144 puan) tarafından
Bide cinsi ne oldu seninkinin :)
(7,444 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme ikinci bebeğin illaki ihtiyaçları oluyor ama ilkinde herşeyi aldığın için daha rahat oluyor bir oğlum var şimdi ikinci oğluma hamileyim mesela ilk oğlum temmuzda doğdu yaz bebeği ikinci bebeğim kış bebeği bir kaç birşey illaki alcam ama abisinin kıyafetleri tertemiz onları da giydircem mesela yine çok beğendiğimiz şeyleri alcaz ya da ekstra bişeyler illaki alıncak ama ilki gibi değil herşeyi hazır olmuş oluyor zaten.. isteyen istediğini desin biz kendimize güvenmişiz ki yapmışız beraber büyüsünler ki bi anda rahata çıkalım bizde arada çok yaş farkı olunca bir anda rahats erip olunca bence daha kötü :)
(144 puan) tarafından
Aynı benim gibi oğlum var şimdi tekrar bir oğlum daha olucak :)) bende onlarinkini giydirmeyi düşünüyorum Allah izin verirse sevindim ❤️ tek olmadığıma
(7,444 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah :) evet öyle oldu aslında çok sevindim daha iyi oldu böyle kafa dengi olur aynı odayı rahat rahat paylaşırlar falan :) değilsin değilsin emin ol hatta daha erken hamile kalanı gördüm burda 3 aylık bebeği falan varken :) millete göre yaşama boşver ağzı olan konuşuyor :)
-Reklam-
+1 oy
(1,629 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun ama artık su elalemi bırakın milletin agizi war zor kolay senin tercihin bende yaptım 22 haftalık şuan 10 aylık oğlum war herseyi hazırım kimse guwenmedim
+1 oy
(1,244 puan) tarafından

image

xbbu söz ne kadar da doğru.  Boşverin elalemi. Rabbim evladınızı sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah ♡
(144 puan) tarafından
Elalem hiç doymuyor çok haklı bir söz
+1 oy
(12,779 puan) tarafından
Kimin ne haddine seni linçlemek tekrar çocuk sahibi olmama gibi bir ihtimalin varsa tabiki pes peşe doğurup buyutebilirsin hatta keyfinden de tekrar hamile kalıp ikisini beraber buyutebilirsin gayet mantıklı yaptığın şey zor olacaktır ama sabırla sevgi ile üstesinden gelirsin sen Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun iyi yapmışsın eğer rahim alınma durumu varsa. İçinde kalacağına 1 2 yıl zorluğunu çekersin o kadar kimseye bakma 
(144 puan) tarafından
İçimi çok rahatlattı yorumun çok teşekkür ederim aynen öyle biraz zorluk çekerim
0 oy
(347 puan) tarafından
Canım benim kimse seni linçleyemez iyi ki yapmışsın hayırlı evlat olsun inşallah rabbim sağlık sihhat versin evlatlarina da sana da. Takma kafana büyür giderler
(144 puan) tarafından
Çok sağol yorumun için amin cümlemizin evlatlarına

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 925 göst.
31 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
0 oy