0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar selam hepinizi çok özledim internetim yoktu giremedim 2 gündür eşim benden özür diledi ve bir dahakinde dedi sana hiçbir şey danışmadan hiçbir şey yapmayacağım sadece burada otur dedi kapını kapat dedi kimseyle muhatap olma dedi sana kimse bir şey diyemez dedi çocuklar babasına çok düşkun baba diye hergun büyük oğlum ağladı babamı ara eşim le ayrı odalarda yatık babaları gelince onun yanında yatilar ailem falan hiç kimse sana bir şey diyemez dedi ileride param oldu mu dedi sana çarşıdan da alacağım dedi söz verdi biraz oturalım dedi burada çocuklarımız büyür falan dedi ben çarşıda tırı kamyonu taksiı nerede duracam dedi bana akıl verin afedip bu deveyi gudumu yoksa bu diyarda. Gidimi

3 Cevaplar

+1 oy
(974 puan) tarafından
Daha önceki postuna da yorum yapmıştım ne kadar kolay üç çocukla boşanmak diye herkes kötü bir senmi iyisin diye Allah'tan kocan aklı başında ama fazla naz aşık usandirir sende aklıni başına al kocana iyi davran yoksa birgün kocan götürür seni adliye ye boşanmaya 
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Sana o zamanda yazmistim bosanmayi dusunmen sacma diye neyse ki esin akli basinda kiymetini bil erkekleri anlamak lazm bu zamanda gecinmek zor dogdugun degil doydugun yer
tarafından
Evet canım ama doğum yer degilki yine aynı merkezde sadece ailesine yakın olmak istemiyorum
(968 puan) tarafından
Haklisin ama evinden memnun degilsin gunah 3 cocugun var
0 oy
(673 puan) tarafından
Sen tam olarak ne için boşanmak istemiştin onu hatırlayamadım
tarafından
Canim eşim bana danışmadan arsa almış ev yaptiracakmis diye benim istemediğimi bildiği halde beni değil ve ailesinin yanında alması zoruma gidiyor ailesi dinlemesi ve burası isiz bir mahale ne hastane ne market ne bakal hiç bişey yok ben çarşıda istedim hastane yakın olan bı yere
(673 puan) tarafından
Ha tamam hatırladım .. birnyuva kolay kurulmuyor çocuklarında var gel barış vazgeç bu boşanma işinden yazık etmiş olursun zaten çok büyük bir mesele de değil bence
tarafından
Teşekürler ederim fikriniz için

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 238 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 580 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 577 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 752 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,761 soru

11,428,924 cevap

34,988 kullanıcı