0 oy
1,860 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar çoğunuz için çok saçma gelebilir ama ben artık dayanamıyorum. Kimi görsem bana aaaaaaa cok zayıfsın cocugun var artık kilo al diyip duruyorlar herrrrr ortmda . Ya sanki benmi istiyorum böyle olmak. Her gün ağlıyorum artık. Bu sabahta ağladım kahvaltıda eşim bosver ben seni böyle beğeniyorum kimseye kulak verme falan dedi gönlümü rahatlatmak icin Allah razı olsn ondan ama yine de inanmiyorum çünkü ben bile kendimi böyle beğenmiyorum. ACik alsam ya azcık çok değil. Her yolu denedim doktora gittim defalarca fsrkli farklı yüzlerce ilaç kullandım diyetisyene bile gittim sırf kilo almak için.  Kahvaltıda Ram ekmek yiyorum siz düşünün. Aburcuburun haddi hesabi yok zaten. Sütler ballar. Ya cici bebe bile yiyorum almak için 

Psikolojim bozulmuş artik 42 kiloyum resmenn. 

Doğumda 60tm şimdi 42.... oglum da 6 aylık oldu artık 

Siz söyleyin ben aglamiyim de kim ağlasın Üzülsün kafasına taksin .

Üzerime kiyafet yokkkkk

Zoruma o kadar gidiyor ki anlatamam .Alamiyorum kilo lanetni hiçbir Şey yaramıyor 

Çevredekiler icin devlet meselesi haline geldi resmenn benim zayıf olmam . Ağızlarına kürekle vurasim geliyor. Kendi ailem dahil. 

NAPABILRM LÜTFEN BOYLE OLAN VARMI KILO ALAN. YADA BUNUN HERHANGİ BIR İLACINI KEŞFEDEN ALLAH MUHAMMED AŞKI İÇİN :'(

67 Cevaplar

0 oy
(3,658 puan) tarafından
Ne güzel zayıfsın herkes senin gibi olmak için neler çekiyor çok kilo iyi birşey değil kafaya takma kimseyi keşke bende yesem de kilo almasam sürekli kalori hesabı yapıyorum resmen istediğim hiçbirşeyi doyasıya yiyemiyorum 
tarafından
Duba gibi olmak istemiyorum ki zatenn bi 10 kilo alabilsem kendimi yerden yere vurcam. Bırak 10 kilo ben gram bile alamıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok kilolu olmaktan iyidir sağlıkli ol da kiloyu çok takma kimseye de bakma inatlarina ben memnun kime ne de
tarafından
Diyorum onu. Ama sağlığıma da artık zarar vermeye başladı bitkinim yorgunum unutuyorum çoğu şeyi. Zayıflıktan Her yerim ağrıyor
0 oy
(974 puan) tarafından
Öncelikle kafan rahat olmalı stres zarar verir hem psikolojik hem de fizyolojik olarak ve bunun altında yatan sebebi bulmalısın tahlil yaptırabilirsin belki bir değerin düşüktür ona göre tedavi uygulanır çevrenin söylediklerini dert etme sağlıklı olmaya bak spor yap sağlıklı beslen abur cuburlarda kimine kilo verdirir hemde hiç sağlıklı değil abur cubur yerine sağlıklı bir öğün yap daha iyi olur yoğurt süt meyve gibi şeyler ama önceliğin mutlaka doktor ve tahlil olmali
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Allah baska dert vermesin :)
tarafından
2 dakikalığına keşke benm yerime geccsrydjn.
Neler hissettiğimi anlasaydın
0 oy
(271 puan) tarafından
Canim vitamin kullan kan ilaci kullan magnezyum kullan bende oyleydim hamileyken ne kullandiysam yine kullandim suan bende zayiflamak istiyorm bende 50 bile yoktum simdi 74 kiloyum
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Bende bekarken çok zayıftım herkes söylenirdi zayıfsın zayıfsın diye psikolojim bozuluyordu resmen. Sonra çok fazla yemeye başladım çok rahatsız etti beni. Normal yemeye devam ettim. Manyak mıyım sağlığım yerindeyken milleti takıyorum dedim kendime.. Evlendim çocuğum oldu öyle çok çok aşırı kilo almadım ama normale geldi.bebeğim vefat ettiği içinde kilom gitmedi emzirmediğim için. Bu seferde her gören ayy nolmuş sana demeye başladı sanki çok tuhaf görünüyorum gibi tepkiler vermeye başladılar. O yüzden kimseyi takma insanlar tuhaf dengesiz. Sağlıklı ol gerisi için üzülme 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Evlendigimde 47 kiloydum hamileyken 20 kilo aldım doğum yaptım 6 ay içinde eski kiloma geri döndüm seni çok iyi anlıyorum hele o konuşan insanları öldüresim geliyordu şimdi 50 kiloyum bolca yiyorum eskidende yerdim ama doğum yaptıktan sonra 50 52 arası değişiyor Allah yardımcın olsun kimisi dalga geçiyor ama asla basit bir konu değil bu yiyorsun yiyorsun almıyorsun insanın psikolojisi bozuluyor bir tanıdığım kadın doğum doktoru bana gel bı muayene edelim neden bu kadar zayifsin bakalım demişti ama ben çalışmaktan vakit bulamamıştım sen bı git istersen mutlaka bir sebebi vardır 
tarafından
İnşallah Allaha gidiyorum. Binbirturlu rest yaptırıyorum. Hersey normal çıkıyor. Sonra doktor yapacak hsy yok metabolizma hızlı diyor diyetisyene yoneldiriyor
Gidiyorum ona herseyi uyguluyorum ama yine aynı
0 oy
(100 puan) tarafından
Aynıı dertten muzdaribim Allah yardımcımız olsun canım alamıyorum kilo cok zayıfım psikolojimi etkiliyor.. 
tarafından
Aynen öyle . Ve bu  benm için büyük bi sorun büyük bi dert ama çözümü bulamıyorum
(100 puan) tarafından
Benim için de öyle.. Bende bulamıyorum cok yediğim zorlandığım zaman ise kusuyorum nasıl olacak bilmiyorum senin boy kilo kaç canm
tarafından
Boy 1.64 kilo 42
0 oy
(870 puan) tarafından

Bu kadar kafana takılacak bir konu degil sağlıklıysan problem yok insanlar ne paralar harcıyor kilo vermek için ben hep böyle düşünüyorum 

tarafından
Bende ne paralar harcadım kilo almak için
 Sağlığıma zarar veriyor artık. Halsizim bitkinim yorgunum herseyi çok çabuk unutuyorum artık. Başım dönüyor. Ve bu zayıflıktan.  42 kiloyum. Bilimsel olarak 38 kiloda plan insanlar zayiflik hastalığına yakalanıyor. Belirtilerim başladı
0 oy
(914 puan) tarafından
hamburger patates cola ye ben oyle aldm kilolari simdide eski halime donmek istiyorum ama olmuyo
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kıl kurdu vs falan varsa hani kilo almayı engelleyen belkl ondan da olabilir 
0 oy
(657 puan) tarafından
İkinci çocuğu yapınca alırsın ikinci çocuk oluncada almazsan yaş ilerleyince kesin alırsın sen ne yapsanda bünye almayınca almıyor benim tanıdıklarım 2.3çocuk doğurdular almadılar yaş ilerleyince kilo aldılar 
0 oy
(1,405 puan) tarafından

keşke 10 kg mu sana verebilsem :)yemek arasında bol su iç 

0 oy
(747 puan) tarafından
Kiz bosver kıskançliklarindan soyluyor onlar. Ne guzel zayifsin iste iyi yonunden bak. İlerde bi sekilde akirsin yasbgectikce. Onemli olan kilon olmasin bosver. 
0 oy
(401 puan) tarafından
Keşke benden sana verme imkanım olsa emin ol gözü kapalı verirdim 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Sen yemek yemeyi bilmion☺️
0 oy
(811 puan) tarafından
Bir saglik sorununuz yoksa dert edecek bir şey yok. Dahiliyeye bir görünün ya da endokrine. Bir sıkıntınız yoksa zayıf olmak bence harika bir şey. Yeyip yeyip kilo almamak onu söylemiyorum bile. Sorun edene kadar tadını çıkarın derim.
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bağırsaklarin çok mu çalışıyor metabolizman hizliysa eğer kilo alımın çok zor olur.diyetisyenden önce metabolizma hastalıkları bölümüne görünmen gerekebilir 
tarafından
Evet çok hızlı dahiliye doktorları da söyledi
 Metabolizma hastalıkları nasil tanı hangi bölüm ilk defa senden duydum.  Öyle bsy varsa hemen gideyimmm
(1,278 puan) tarafından
Genellikle eğitim ve araştırma hastanelerinde olur o bölüm araştır
0 oy
(566 puan) tarafından
Kaç yaşındasın ve millete ne bakyn boşversene değermi ağlamaya bu kadar takma akışına bırak alırsın canım
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım dahileye git bir çölyak testi yaptır ve troit bezlerine baktır benim eşimde zayıf seviyor bana sürekli zayıfla der bence sagliklisan sorun yapma 

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 1,627 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Melisa2000 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 555 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.