0 oy
1,860 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar çoğunuz için çok saçma gelebilir ama ben artık dayanamıyorum. Kimi görsem bana aaaaaaa cok zayıfsın cocugun var artık kilo al diyip duruyorlar herrrrr ortmda . Ya sanki benmi istiyorum böyle olmak. Her gün ağlıyorum artık. Bu sabahta ağladım kahvaltıda eşim bosver ben seni böyle beğeniyorum kimseye kulak verme falan dedi gönlümü rahatlatmak icin Allah razı olsn ondan ama yine de inanmiyorum çünkü ben bile kendimi böyle beğenmiyorum. ACik alsam ya azcık çok değil. Her yolu denedim doktora gittim defalarca fsrkli farklı yüzlerce ilaç kullandım diyetisyene bile gittim sırf kilo almak için.  Kahvaltıda Ram ekmek yiyorum siz düşünün. Aburcuburun haddi hesabi yok zaten. Sütler ballar. Ya cici bebe bile yiyorum almak için 

Psikolojim bozulmuş artik 42 kiloyum resmenn. 

Doğumda 60tm şimdi 42.... oglum da 6 aylık oldu artık 

Siz söyleyin ben aglamiyim de kim ağlasın Üzülsün kafasına taksin .

Üzerime kiyafet yokkkkk

Zoruma o kadar gidiyor ki anlatamam .Alamiyorum kilo lanetni hiçbir Şey yaramıyor 

Çevredekiler icin devlet meselesi haline geldi resmenn benim zayıf olmam . Ağızlarına kürekle vurasim geliyor. Kendi ailem dahil. 

NAPABILRM LÜTFEN BOYLE OLAN VARMI KILO ALAN. YADA BUNUN HERHANGİ BIR İLACINI KEŞFEDEN ALLAH MUHAMMED AŞKI İÇİN :'(

67 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Aman milleti ne tınlayıo kendini bu kadar üzüyorsun ya değer mi hadsiz insanlar için. Bana da çok diorlar iki çocugun var 47 kiloyum eşim beni böyle seviyor kilo alma diyor bende böyle çok mutluyum die agzınlarona lafı tıkıyorum susuyorlar 
-Reklam-
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Sen bensin kuzum bekarken en fazla 42 kiloyu gördüm onuda geri verdim biraz toparlaniyodum 39 40 oluyorum geri veriyodum 35e kadar bana da hep öyle baskı yaptılar annem ne oldun ölülere karıştım ne kalktın dirilere karıştın derdi seni alan yaşadı altın alsa gelinlik alsa hep çocuk reyonunda alırlar ucuz olur derdi çok üzülürdüm beni gören herkes Cok zayifsin çok zayifsin diyodu hatta biri bi kere senin rahmin kurumustur çocuğun bile olmaz dedi çok zoruma gitmişti kına günümde halam belin incecik çok afedersin dikkat et ilk gece belin kırılır dedi ne laflar ne laflar duydum ben ama olmadı alamadım evlendigimde 38 kiloydum 1 ay sonra 36.600dum en son üstüne hamile kaldım evlendikten sonra bi kere adet oldum hemen hamile kaldım 3 ay bulantı çektim o dönemde 40 kiloya çıktım doktorum kilo aldın mı dedi anlattım maşallah kız yüklenme o kadar dedi 56 kiloyla doğuma girdim herkes dediki kendisi zayıf kedi gibi kunlar küçücük dediler doğum kilosu 4 kiloyu asiyodu hesaplamalara göre gününü beklemedi oğlum 37 haftalık doğdu 3630 Gr cogdu tosun gibiydi maşallah ben geri verdik kilomu şuan 44 45 kiloyum o ara benimde boğazım iyi çok yerim benim oğlan da 6 aylık oldu artık kimseyi kafama takmıyorum beğenen beğenmiş almış Allah begenmiski yaratmış demekki böyle olmam gerekiyo diyorum ve hiç aklıma getiriyorum 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Niye takıyorsun ki bende 45 kiloyum ama mutluyum milletin ağzı torba değil buzesin sağlıksal sıkıntı vermesin mevlam kasaba borcumuz yok kilo alalım bende ilk stres ederdim  sonra umursamamaya başladım.takilma kendinide üzme.

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Zaten benm anlamadığım insanlar kilolu insana sen kilolusun diyemiyolar ama zayif insana gelip sen zayifsin diyebilyolar. Kiloluların gönlü varda zayıfların yokmu. Heralde benide yer diye korkyolar :D
0 oy
tarafından
42 kilo cidden dışarıdan fark edilmeyecek gibi değil tamam zayıf olmak güzel ama 42 kilo 155 boya bile coook az troidin vardır senin ya da cidden yemiyirsundur 
0 oy
tarafından
Bende de yeme bozukluğu vardı yiyemiyordum acıkma hissi yoktu neler denedim olmadı en son akupunktur yaptırdım aldım sonra çok şükür

Trioidlerine baktırdın mi
0 oy
tarafından
Canim bende bekarken 50 kiloydum birazda boyum uzun duu .ayni senin gbi oturur aglardimm . Doktora gittim istah acici versin die doktor benmle xalga gecip azarlayip cok ye alirsin ona da mi hap yazilir dedi .. 

Her neyse gel zaman git zaman evlendikk . 

Suan 77.5 kiloyumm hamilelikte var tabiki 

Hamilelik oncesinde isee 67 kiloydumm tamamen mutlulukla alakalii  bekarken cok stresliydi hayatm şuan şuan oyle degl   mesela daha mutluyum   aldim kilo
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Banada evlensen alırsın dediler almadım çocuk yapsan alırsın dediler 2 tane çocuk doğurdum almadım benimde boyum 165 kilom 47 idi ne olduysa son 7.8ayda baya aldım şimdi 58 kiloyum bende çok üzülüyorum ya almaya devam edersem
0 oy
tarafından
Canim benim yengemde aynı dertten muzdaripti kuzenim ona herbalife önerdi kilo alması için 52 kilodan 60 a cıktı bir ayda baya toparladı, tabi herbalife'ın iyi olmadığını söyleyenlerde var istersen bir dene 
0 oy
tarafından
Bende 48 kiloyum. 3.cocuguma hamileyim alamıyorum bir Türlü ama takmıyorum beni elestirenlerin kusurlarına odaklanıyorm şuana kadar dört dörtlük oluo da eleştiren yok o yüzden de tiye almıyorum kendime bakıyorum aynaya bakınca da çok iyi görüyorum bu sana bağlı umursama kendini sev beğen sevip beğenmezsen başkalarından da seni sevmelerini begenmelerini bekleme 
0 oy
(64 puan) tarafından
Ben de çok zayıftım eskiden ve o kadar üzülürdüm k.sebebi de insanların laflarıyla.ailem bile dalga geçerdi kilomla.bi gün uzun zamandır görmedim akrabalarımız gelmişti ve baba iskeletor demişlerdi o kadar üzülmüştüm ki.surekli erkekler ne biçim böyle vücudun derlerdi.psikolijm mahvolmuşum.simdi ise kilo aldm ama hep göbeğe.ama yine de sukur.cunku insanlar artık zayıfsın demiyor.su an ki aklım olsa üzülmezdim niye kendimi boşa üzmüşuüm diyorum ama hala zayıf olsam hala üzülürüm.o kadar psikolojimi bozdular ki çocuğum da yemek yemiyor sumdi hic bir sey yemiyor ve ben kahroluyorum.keske hep zayıf olsaydım da o sağlıklı istahi normal bi bebek olsaydı.amaaaan neyse.kilo almak istiyorsan spor yapmalısın.kesinlikle spor.kilo almaya uygun bilinçli hoca eşliğinde spor.istahini da biraz zorla zaten spor açıyor baya bi iştah.insallah kilo alırsın.yasamayan bilemez
0 oy
tarafından
Vala canim boşver böyle kilon güzeldir mutlu ol ben böyle kendimi beğeniyorum de seniki stresten pikolojiden alamiyorsun bende 44kilyum 
0 oy
(454 puan) tarafından
Boyun kaç canım ?

Bende çok zayıfım bı turlu alamıyorum her öğün 1 ekmek yiyorum 1 saat snra acikiyorum yine yiyorum ama yok olmuyo 160 boy 48 kiloyum. Herkes evlenince alırsın dedi evlendim hamile kal alırsın dedi hamile kaldım 68 le doğuma girdim doğumdan diğer güne 47 kilo ya geri düştüm smdi de diyolar ki emzirmeyi bırakınca kilo alırsın yasin ilerledikxe kilo alırsın umudum yok artık . 

Trendyolda Kudret narlı diye bişey var ben almadm ama çok duydum yorumları da çok iyi dene istersen . 
0 oy
tarafından
36beden bile biraz bol ve gayet memnunum canim 24yasindayim
0 oy
tarafından
Valla bende gittim tüm testler normal çıktı . Diyetisyene gittim liste verdi ben düzenli yemiyorum diye almıyorum bende 42 ve 47 arasında gidip geliyorum bende aynı duurmdan muzdaribim kıyafet olmuyor . Aslında çevre ustelemese insan takmaz kafaya millet zayıflamaya çalışıyor biz almaya çalışıyoruz boşver takmamaya çalış yeterli kalori almadigimiz iicin alamıyoruz 
0 oy
(439 puan) tarafından
Valla canim kimsenin lafına aldırış etme ben 77 kiloydum hamile kaldım 63 kiloyla doğum yaptım şimdide 72 yım zayıf sayılırım önceden tombiktim gebelik şekeri var diye zayıfladım şekerine takip et diyabet insanı kilo aldirmaz
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Arkadaşım bu kadar tribe gireceğine diyetisyene gideceksin. Nasıl ki zayıflama programları var aynı şekilde kilo alma programları da var doğru bir şekilde beslenirsen alırsın kilo.
0 oy
(213 puan) tarafından
Canım sipraktin diye bı şurup var bide onu dene ablam da 49 falandı 53 falan oldu ama düzenli kullanmadı o ona da yediği hicbisey kilo yapmıyor anca ilaçla alırsa doktor yazıyor reçeteli alınıyor 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Doktora git kuzu :'(

tarafından
Gittim. Metabolizma hızlı dedi gönderdi hemde bitanebde değil 4 5 tane doktor
Baktım olmuyor diyetisyene bile gittim 6ay uyguladım 1 kilo bile alamadım
0 oy
(649 puan) tarafından
Okurken kendimi gördüm ilk dogumumda hemen 42-43 kgya dusmustum. Şuan ikinciyi yaptım 7 aylik oldu ama 53 kg da kaldim :) bir yanım Boyle iyi diyor bir yanimda hayatım boyunca olduğum 40 lı kilolari özlüyor :)  sen milleti dinleme insanları memnun edemezsin böyle mutluysan hiç ugraşma. Ha mutsuzum diyorsan kilo alamıyorsam bile psikolojik destek alabilirsin 
tarafından
Kilo alabilecek miyim destek alınca ama
(649 puan) tarafından
Kilo alamasanizda terapi gibi gelir belki negatif düşünceler zihninizden uzaklaşır. Sonuçta kimse için yaşamıyoruz hayati

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 1,627 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Melisa2000 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 555 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.