0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Nişanlıyken adam çok iyiydi lösev çocuklara huzur evi vs vs herkese yardım eden çok iyi güldürmesini bilen biriydi evlendik 2. Ayimdan itibaren çok sıkıntı yaşadım ve nişanlıyken bana anlattığı herşeyin yalandan ibaret olduğunu kendi ağzından doğruları dinleyerek anladım benden önce nişan atmışti 7 yıllık bir meselesi ve hep lüks takinliydi vs vs dedi kızı aldatmış benleyken boşanmak üzere bir kadınla berabermiş hastanede şefken bir kız yüzünden tehtid ler almış ve ben hiçbirini bilmiyordum geçmiş geçmişte kalmıştır ama bir insan 7 de neyse 70 te de odur meselesine deginicem evliligimin 2.ayinda iş yerindeki kızla konuştu ve ikiside inkar etti kandırdı beni ve ben hamileyim diye bastırıldım   birçok şey var çok uzun oldu ama güvenim bitti tiksindim ne yapmalıyım sizce  bu konuda daha anlatamadığım bir sürü olay var biz 10 aylık evliyiz ve toplasanız afedersiniz (o anlamda) 10 kere olmuştur  ve telefonundan farklı sitelere girdiğini gördüm hatta kadınlar kaç km uzaklıkta o bile görünüyor bunuda inkar etti ara ara kıyafetlerini yıkarken iç camasirinda lekeler görüyorum ne yapıcam bilmiyorum ama artık kafam durdu 

14 Cevaplar

0 oy
(9,675 puan) tarafından
Arkana bile bakma henüz 10 aylık evlisin. Çok bişey kaybetmiş değilsin hayatının baharını yalancı bir adamla geçirme 
(96 puan) tarafından
Bebeğim olmasa arkama bile bakmazdım yemin ederim kasımda doğumum var doğumdan sonra kendimi toparlayıp ise girip davami açıp kendi hayatıma baksam diyorum
(9,675 puan) tarafından
O zamana kadar affeder unutursun ha diyince işe girilmiyor malesef.. arkanda mı ailen
(96 puan) tarafından
Evet arkamda çok şükür
(9,675 puan) tarafından
O zaman hiç bekleme canım. Bebeğinm için bebeğim için dersen bastırılsın öyle bir ortamda bebek büyümesin
(96 puan) tarafından
Baba evine dönüp hergün babama bez mama diyemem ise girer dönersem hem onlara destek hemde bebeğime gelecek sağlarım boşanmam dedi kaç kez doğumdan sonra işime devam edicem inşallah daha önceki çalıştığım kurumda kapım açık onu bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Off sen anlatirken bile midem bulandi. Allah yardımcın olsun ailen arkanda ise  hiç düşünme aldatan bir kere yapan hep yapar sonu gelmez 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Buraya sorduguna göre bosanma yı düşünmüyosun tüm bunlara ragmen ipler kopmamıssa biz ne desek bos Allah akıl fikir verein kocana ama daha cok seyler getirir basına
(96 puan) tarafından
Çok düşündüm bir milyonkez bebeğim olmasa hiç düşünmezdim ama kendimi toparlayıp işe girip hayatımdan çıkarmak istiyorum bu halde baba evine dönmek zor bebeğimle hergün babama mama bez vs vs diyemem ama çalışır dönersem hem onlara destek hemde bebeğime rahatça bir gelecek sağlarım diye düşündüm
(6,441 puan) tarafından
Çok erken hamile kalmışsın keşke kendine biraz zaman tanısaydın zaten 2 ay içinde neler yaptığını öğrenmişsin o zaman çekip gitseydin geç değil gerçi şimdi çık git nafakanı tazminatını al çalışmaya başlayana kadar idare eder seni
(96 puan) tarafından
Evliliğimin 2. Ayı kaldım hamile pişman oldum ama rabbime genede şükür ediyorum bana can bağışladı
(96 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendim sonra iş yerindeki kızı öğrendim bide
(6,441 puan) tarafından
Kötü olmuş bu düzelmez kaç kurtar kendini
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Bacım sahip çıkacak bir ailen varsa arkana bakmadan kaç derim 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Nolur kendine eziyet etme arkanda kimse durmasa bile çık git başka türlü çek ama böyle bir adamın kahrını çekme 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun.  Devam edersen hep yalan ve yalanlarla hayat yaşayacaksın. Bebeğine de tek başına yetecek gücün vardır inşallah.
0 oy
tarafından
Uuuff yoruldum be bu insanlardan değerinin farkına vardır . Hemen boşanmaya bakma belki değerini anlar ailen arkandaysa bi kaç gün değerini anlasin.
0 oy
(13,397 puan) tarafından
Ah ah o her şeyin yalan olduğunu öğrendiğin an çarpıp kapıyı gideceksin en temizi ama insan her zaman mantıklı düşünemiyor
0 oy
tarafından
Bu kadar sapık ruhlu ******** bir adamla devam etme daha 10 ay olmuş ileride çok daha büyük sorunlar yaşarsın kendine yazık etme 
0 oy
(301 puan) tarafından
Çocuk doğduktan sonra her şey dahada zor olur o çocuğu nereye birakacsin kaç aylıkken bırakacaksın ne zmn hayat kuracaksın o süre zarfında o adama kabullenmek zorundasın 
0 oy
tarafından
Canım 2. Ayında yuzunu gordum dıyorsun daha tam anlamadan nıye bebek dusundun hemen? 
(96 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendim sonra patır patır döküldü herşey bir canada kıyamazdım ne olursa olsun Allah bağışladi bana oğlumu
0 oy
(3,680 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım ne diyeyim boşanma ihtimalin varsa boşan kur tu l 
0 oy
tarafından
Ailen arkandayms altınını al git altın la idare edrsn bebegin biraz buyunce girer calisrsn 
(96 puan) tarafından
Ne altını kuzu düğünümde o taraf çaldığı kadarını çaldı 6 gram bilezik takıldı en son kolyem yüzüğüm vardı onları bozdurdum bebeğime kıyafet almak için onlarda 14 ayar çıktı herşeyi sonra öğrendim ben hepsi 14 ayarmış bide benim ailem ben altın seven insanlar değiliz gözü tok yeterki maneviyat olsun dedik çok ***** olarak görüp kullanmışlar
tarafından
Ay cnm bnm ya birikim varsa onu al , bebeğine yaptgn şeyleri götür eşyanı falan sonra dava ac
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Başlığa göre cevap verirsem, doğru bildiklerimiz yanlışsa,doğruyu buluruz biz de
(96 puan) tarafından
Nasıl olacak peki nasıl yapıcaz ki

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 814 göst.
1 Aralık 2022 Moda kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 91 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde ebe (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Kaderakbas (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 442 göst.
31 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,695 cevap

34,988 kullanıcı

...