0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (469 puan) tarafından
Eşim fransaya gitti 4 ay oldu Bugunde kandıl amcam falan var dedem falan kayınvalıdem annesine babasına falan. Gittik okumaya oraya her gittiğinde babam buralardan hangısı diyor kızım hayır baban burda değil başka yerde diyorum yok her gittiğinde böyle diyor 4 yaşında kızım nasıl Bi dille anlatmam gerekiyor babasına baya meraklıydı zaten bende çok arıyorum onu ama çocukları görünce tamamen bitiyorum yani 

4 Cevaplar

0 oy
(2,694 puan) tarafından
Babasının öldüğünü mu duşunuyor 
(469 puan) tarafından
Bilmiyorum görüntülü falanda konuşuyoruz ama mezarlığa gittiğimizde çeşmeden su alıp bu benım babam diyor
(2,694 puan) tarafından
Hayal dünyasında birşeyler kurmuş büyük ihtimal canim çocuklar çok başka dünya gervekten. Sen her seferinde konustur bı zaman sora kavrayacaktir bence
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Görüntülü konuşmuyor mu canım yaşıda biraz büyük yani ordan çıkar çıkmaz görüntülü mü arasan acaba 
(469 puan) tarafından
Görüntülü konuşuyoruz ama mezarlığa gittiğimizde çeşmeden su alıp bu benım babam diyor
(6,441 puan) tarafından
Özlediği için hayal dünyasında herşeyi onun yerine koyuyor o yüzden yapıyor olabilir ama sen gayet karşına al konuş bakalım neden öyle diyor olmadı birinden yardım alırsın
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Babasının öldüğünü değil de ölenlerin uzaklara gidip yaşadığını düşünüyor galiba. 
0 oy
(13,175 puan) tarafından

Kızım da 2.5 yaşında kapıya gidiyor babası için benim ahmetim geldi diyor diyorum nerede baban daha gelmemiş diyor 

Sonra tekrar gidiyor aa geldi babam diyor ben hemen eşimi görüntülü arıyorum baban işte diye 
Esim.asker bir kaç aydır evimiz de değiliz eşim ama gelip gidiyor orafa ona rağmen boyle diyor sizin baya bir zaman olmuş 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 243 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Canyavrum (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 234 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 569 göst.
5 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 178 göst.