0 oy
99 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (876 puan) tarafından
bugun tuttum ama açlıktan ziyade sigarasızlık mahvetti beni ya oğlumda bugun ayrı bir tersti her şeye ağlıyor durup durup uyumuyordu baya zor geçti benim için sizin nasıl geçti orucunuz yarında tutacam ben inşallah 

Allah kabul etsin  ♥️

5 Cevaplar

+1 oy
(431 puan) tarafından
Mevlid kandilinde oruç tutulmaması daha iyi canım tabi tutulursa bir günahı yok ama peygamberimizin doğumu bize bayram gibi olduğu için tutmamak daha iyi normal bayramlarda tutmadıgımız gibi 
(876 puan) tarafından
bende zaten onun doğum günü olduğu için tuttum nasıl salavat çekerek ona sevgimizi gösteriyorsak oruçta aynı onun gibi
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah kabul etsin çok isterdim ama hem hamileyim hem emziriyorum 
(876 puan) tarafından
bende emziriyorum canım ama benim oğlum büyük olduğu için daha çok ek gıda verdim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Cuma tek tutulmaz tatlım harama yakın mekruh, yarın da tut istersen
(1,845 puan) tarafından
Ben hep bunu merak etmişimdir ve sürekli de araştırmayı unutuyorum . Neden tek bir gün tutulmuyor ? Sebebi ne ?
(5,492 puan) tarafından
Cuma tek tutulmuyo tatlım, müminlerin bayramı sayıldığı için
(1,845 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
(876 puan) tarafından
yukarı da yazdım zaten canım yarında tutacam diye biliyorum mekruh olduğunu ama yine de teşekkür ederim
(5,492 puan) tarafından
Kusura bakma tatlım fark etmemiştim Allah kabul etsin
0 oy
(7,036 puan) tarafından

Tutanları Allah kabul etsin hem rahatsizdum baya hemd adetliyim bildiim bileli hep mevlutt kandiline denk gelir adetim :( hiç ibadet etmek kısmet olmadı bana hamilelik dışında 

(876 puan) tarafından
ayy inanır mısın benimde ilk kez denk gelmedi 3 günüm var adet olmama çok şükür ki tuttum bu sefer
(7,036 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
tarafından
 ne kadar meşakkatli olursa o kadar sevabı kat kat artar çok şükür bende iki gündür tutuyorum canım Rabbim kabul etsin 
(876 puan) tarafından
amin canım ben tarihleri karıştırdım yoksa dünle bugün tutardım ama yarın da tutacam inşallah
tarafından
İnsallh canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 595 göst.
17 Haziran 2021 Moda kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu