0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizin patladı mı hic

11 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
muhtemelen biyerden darbe almıştır o yüzden
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Ev yapılırken tam 3 kere takmaya geldiklerinde adamların ellerinde patladı. Adam en son abla sizde nazar mı var ne var bi okutun ilk defa böyle bişey başımıza geliyo dediler :D

0 oy
(328 puan) tarafından
Komşumun başına geldi hiçbir şey yokken patlamış durduk yere tuz buz olmuştu camı ama sebebini biz de anlamadık
0 oy
(7,219 puan) tarafından
Kiz bizimde durduk yere fırın cami patlamisti olabiliyor oyle seyler 
0 oy
(41 puan) tarafından
Benim üzerime düştü kafama değince direkt tuzla buz oldu o camın özelliğide o şekildeymiş bir yer falan kesilmesin diye tuzla buz oluyormuş 

2 hafta önce falan oldu 1000 lira dediler cama bir de 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bizimki duvardan duvara olanlardandi biri benim sırtımda patladı diğer kanat biz evde yokken patlamış eve bi geldik tuzlu buz olmuş komple kabini söktürüp yeni kabin yaptırdık bu seferki cam değil sebebini cözemedik ama bana düştüğü zaman ben hamileydim Allahtan bise olmadı ve cok şükür ki oglumu yıkarken de düşmedi yoksa nasıl kurtarirdim ben oglumu onun altından :( verilmiş sadakamiz varmış valla 

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Şöyle patladı sayılmaz raydan çıkıp oğlumu yıkarken ikimizin üzerine düştü bende hiç bişey yoktu oğlumun sırtı dönüktü Allahtan Rabbime şükürler olsun sadece bir kaç yerinde çizikler oldu ama patlama gibi ses duydum Soka girdim resmen halada unutamıyorum bir sen oldu 
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Durduk yere tenceremin kapağı kırılmıştı nasıl kırıldığına şasırdım ilk evlendiğimiz zamanlardı
0 oy
tarafından
Durduk yere patlamaz heralde 
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Offf 

Hamilaydım 7 aylık 

Ben sıcak suyla duş alırım muhtemelen ondan dedım ben ama

Patladı paramparça ustume yıkıldı

Omuzum fln çızıldı allahtan karnıma gelmedı
0 oy
(454 puan) tarafından
Çok sıkı olursa patlar gevsek olması lzim çünkü genleşme olayı var soğukda buzusur sıcakta gevsedigi icin

Yorumlar hepsi ynlis

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 270 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,334 cevap

34,739 kullanıcı

...