0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (1,461 puan) tarafından
Duşakabin de su giderinden az az gitmeye başladı su hafif tiknadi sanırım ne doksem açılır.acicilar zarar verir mi ki hiç denemedim lazım olmadı gerçi 

6 Cevaplar

0 oy
(7,664 puan) tarafından
Genelde banyo giderinin tıkanması, mutfak gideri lavabo giderinin de oraya bağlı olup ayrıca saçların filan da tıkaması. O yüzden bir çeşmeci, tesisatçı çağırsanız ve makine ile açım yaparlarsa daha iyi olur.
(1,461 puan) tarafından
Ev yeni bina aslında mutfak lavabosu saglam
(7,664 puan) tarafından
Dök gitsin foşur foşur :D aman dikkatli ol
(1,461 puan) tarafından
Mutfak lavabosunda sorun yok yani hiç olmadı duşakabin de ağır ağır gitmeye başladı.bi deniyim o zaman ya az az bı şey olmaz
(7,664 puan) tarafından
Şöyle mutfağın gideri banyoya bağlı ise orayı tıkar. Mutfağı dikkatli kullanmanı tavsiye ederim
(231 puan) tarafından
Canim lavabo açıcı fazla ise yaramiyo tuz ruhunu dök baya kalsın bes on dakka sonra sıcak suyu dök bak bakalım dua edersiniz bana valllahi ama bı şişe ful dökün bu el yıkama lavobosu banyo dusakkabin gideri tezgah gideri
-Reklam-
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Ben denedim ise yariyo

Bisey olmaz bence
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Ben sivi acici doktum 7 senede 2 kere ama karbonat, sirke sicak su acar diyolar. Dene istersen.
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Karbonat,sirke,sıcak su.ya da ciilit bang var o açar.acmassa tesisatçı:))
0 oy
(231 puan) tarafından
Canim küçük pompalar oluyo onunla kaç kere pompala inşallah öyle bir iki şiddetli açılır sonrada sıcak su dök bı şişe tuz ruhu dök hemn gider ama dokenken uzak dur sonra aç banyonun kapısını bak bakalım nasıl koku geliyo tazitli çok temizliyo vallahi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 435 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
3 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde duruucansuu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 816 göst.
9 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 743 göst.

378,411 soru

11,326,674 cevap

34,780 kullanıcı

...