0 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde (16,067 puan) tarafından
Alt katimdaki komsum uzaktan da akrabam olur iyi anlaşırız. Oglu var 5. Sinifa gidiyor 10 11 yaşlarında falandir. Benim cocuklarim da biri 3 bucuk biri 2 bucuk yaşında. Bundan 20 gun once kadar kızımın saçlarını balik sırtı örmüştüm aşağıya bahceye oynamaya indi çıktı saçı çekilmiş şekildeydi kim cekti sacini dedim ömer abi dedi. Neyse ses etmedim. Ondan 2 gun sonrada oglumun saçını çekti oglum da ağladı sesini duyunca merdiven dairesine çıktım ne oldu dedim çocuk sesimi duyunca kaçtı oglum da hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Annesine söyledim benim oğlum oyle şeyler yapmaz dedi abla benim çocuklarım yalan mi söylüyor yani dedim sen yine de uyar dedim. Bugün yine kızım bahceye indi keçilerin yanına gitmis bakmaya komşumun 3 yasinda bir oglu daha var onunla beraber oynuyordu kizim sonra aglama sesini duydum kizima seslenmis cevap vermedi abla niye agliyor oğlum dedim ömer vurdu kızdı dedi sonra kizim eve geldi niye ağladın kızım dedim omer abi dövdü dedi. Surekli çocukları yanliz gordugu yerde bagirir vurur. Yine annesine mi söylesem yoksa ben mi uyarsam çocuğu cunku annesine kalsa onun oglu oyle seyler yapmazmış 

25 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Bide savunma yapmışsin ya boş boş sürekli dövüyor yazmışsın demek ki sürekli çocukları tek gönderiyorsun aşağıya sen dua et o kadarıyla kalıyor yine sen ana gibi çocuklarının başında olsan karınca bile dokunamaz onlara
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
O yaştaki çocuklar hatta bebekler tek başına bırakılmaz.nasıl rahat oluyorsunuz.ev işleri de hep bir bahane...
0 oy
(8,354 puan) tarafından
Canım ama cocukların daha kucukler savunmasızlar işinin binkısmı kalacak yapacak bişey yok buyuyene kadar boyle olacak 
0 oy
tarafından
Dün misafirliğe gittim oğlu 2.5 yaşında eve adım attım kızımı yere itti çantamı koydum bi baktım kızımı yine itti kızımı kucağımdan hiç indirmedim 1.5 yaşında kızım annesi kızıyor bağırıyor oğluna yok dinlemiyor benim kızım kucağımda gelip kızıma vuracak ben bağırdım bu sefer oğluna kıçınada tokat attım bu seferde oğlu ben kızıma vurmasına izin vermedim diye ağlıyor bunun oğluna bir bağırdım ama öyle böyle değil benim çocuğum oyuncak mı kızdım baya annesi birşey demiyorsa sen bağıracaksjn canım
0 oy
(439 puan) tarafından
Kimseye toplu cvp verme çocuklarını gözün onhnden ayırma bahçede olsa dahi ben 9 yaşındaki oğlumu bahçede gözümden ayırmam ayrıca çocuğu kendin uyarman lazım 6 ci sınıfta benim oğluma okulda biri bağırmış sınıfını buldum çocuğu görmedim arkadaşlarına denk geldim ona soyleyin oglede. Sonra onun ağzını okula yirtmayaa gelcem dedim tam gittim çocuk görür görmez özür diledi sen laf sole gözündende ayırma onlar daha çocuk bile değil bebek sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
+1 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
6 cevap 446 göst.

381,147 soru

11,410,305 cevap