+1 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün yayınlandi gece izledim herkesin inancı elbette kendine fakat bir müslüman olarak sayın hocanın ciddiyeti hassasiyeti ve duruşuyla karşıdaki üç bireyi karşılaştırmak yeterli bence 

3 Cevaplar

0 oy
(1,176 puan) tarafından
Teşekkür ederim +1
tarafından
Çocuğa kuran okuma mi diyorlar bundan rahatsız mı olmuşlar ? Evet küfürlü rap şarkılar dinlememeliler yada et pazarı gibi olan tiktokda video cekmeliler çünkü neden onlar modern insnalar . Allah ıslah etsin
(1,176 puan) tarafından
Islah olmaz bunlar gibileri . Rahatsız olmuşlar  çocukları da okumak istemisler bunlarda  oğlum bunları teşvik ediyor diye okuma demişler.  Bazı arkadaşları  ise alay ediyormuş  . Ben çocuklara değil onları yetiştiren anne ve babamalara kızıyorum
tarafından
Benim kızım 1.5 yaşında amin diyip elini yüzüne sürüyor :) bende açığım bu arada crop falanda giyiyorum namaz da kılıyorum dışardan yargılayan oluyor sonra kizimi görünce mesela Allah dediğini susup oturuyorlar başında eşarp olup çocuğu ergenlikte bir defa namaz kılmayı göstermemiş çok insan tanıyorum
(1,176 puan) tarafından
Bende yeni kapandım 9 senelik evliyim 1 senedir namaz kılıyorum daha önce dua bilmezdim ama eşim sayesinde namaz kılıp kuran okuyorum Allah razı olsun ondan hatta bana derki seni imana getirdim cennetlik oldum diye dalga geçer. :)  Ailesi çarşaflı  ama ben giymem dedim tasiyamam  dedim benm kendi annem açık.   Kız kardeşim açık ama bana saygı duyuyor lar çarşaflı giyip sonra çıkarmam hiç olmaz dedim . Ne bilim işte senin de dediğin gibi kimi insan tesettür u kullanıyor sadece
taşıyamıyor maalesef.
tarafından
Kimileri tesettürle bedeni gibi aklını beynini vicdanını da örtüyor ben insanları iyi ve kötü olarak ayırıyorum sadece açık kapalı imanlı inançsız gerisini Allah bilir
-Reklam-
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Hocanin yerinde bende olsam sinirlenirim dayanilcak gibi degiller hatta ben olsam vallahi vururm bitane 
tarafından
Hayır canım bu fisartcilar o zamanda çıkar derler ki hani İslam'da zorlama zorbalık yoktu derler rvet sınırımızi bozuyorlar ama tebrik ederim herşeyi çok güzel cevapladı herşeye gülerek ve dalga geçerek konuşuyorlar bide kendi iclerinde kavga ediyorlar :) biri tek boynuzlu ata inanır biri ben cehennem de görevlyim der cehennem nasıl bir yer diyince bilmiyorum görmedim diyor ama inanıyor Allah'a görmediğim şeye inanmam diyip inanmıyor baskı başına kendilerine muhalefet:)
(17,649 puan) tarafından
Ay ama buyuk sabir istiyo ben sabirli olamam bu konuda gercekten sunuculari tebrik etmek lazim cok sacmaliyolar biri uyandirsin sunlari mal gbiler ya
tarafından
Bende olamazdm buyuk sabır işi yazık gencliklerine çok komik ve ucube gibi görünüyorlar
(17,649 puan) tarafından
Bencede ayrica ortadaki ciddi bi sekilde islama peygamberime salliyo ben mumkun degil ordan sakin ayrilmazdm boyle bi sey yok ya oturmus uc tane ruh hastasi islam ile ilgili yorum yapiyo hadsizler
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Genclik nereye gidiyo anlamıyorum bi öğretmen olarak bu cocuklarin normal psikolojide olmadigini düşünüyorum 
tarafından
Ben tamamen farklılık yaratmak dikkat ve ilgi çekmek adına yaptıklarını düşünüyorum zaten asla ciddiyetleri yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baranın annesi (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vidividi (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 307 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (158 puan) tarafından soruldu

378,265 soru

11,321,677 cevap

34,767 kullanıcı

...