0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar selam daha önce kayıp yaşayan ve gen testi yaptıran oldu mu sonuçlar ne zaman çıkıyor çıktığı zaman arıyorlar mi yoksa siz mi takip ettiniz bilgi olan yardimci olabilir mi 

Hamile soru cevapta soramadım o yüzden burdan sormak istedim 

2 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
 2 kayıttan snr yaptirdim genetik pandemiye denk geldim yogundu hastaneler  3 aya cikdi kendim arayip sordum kart vermislerdi 1.5 ayda cikiyor normal de benim pandemi süreci uzadi pıhtılaşma çıkmıştı sonuç olarak da
(57 puan) tarafından
Bana da kart verdiler ama bişey demediler 1 ay oldu yaptirali kan pıhtılaşması için bişey kullandn mi
(5,954 puan) tarafından
Tabi gebelikte oksapar ve coraspin kullandim aspirini kestik az lekenmem oldu igne dogum ve dogumdan snr 40 gun kullandim canım
(57 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
(5,954 puan) tarafından
Rica ederim ca temiz sonuçlar almayı nasip etsin rabbim
(57 puan) tarafından
Amin inşallah canım artık dayanma gücüm kalmadı 3 kayıp yaşadım Rabbime sığındım
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Üç dört haftaya çıkmisti sanırım benm sadece pıhtılaşmaya bakilmisti mesaj geliyor sonuç çıktı diye 
(57 puan) tarafından
Anladım canım benim 1 ay oldu hala bekliyorum eşimle ikimizden kan alındı
(770 puan) tarafından
Yok benm sadece benden pıhtılaşmaya bakıldı büyük ihtimal sizin birden fazla şeye bakilfigi için uzun süruyor
(57 puan) tarafından
Kromozom bozukluğu varmı yok mu ona bakilcak ayrı olarak benden bide kan pıhtılaşması için kan aldılar  belki ondan uzun sürüyor dediğin gibi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
0 oy
3 cevap 205 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Annelik (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
6 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,587 cevap

34,777 kullanıcı

...