0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar selam ben 10 haftalık hamileyim geçen perşembe gen tahlili için kan verdim amerikaya gitti kan bu cumartesi sonuç gelecek cinsiyetini de belli oluyormuş hepimizin evladı sağlıkla gelsin inşallah yaptıranlar varsa paylaşır mısınız 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk defa duydum gen  tahlilini
(168 puan) tarafından
Gen tahlili 2li ve 4 lü testin üstünde bir test canım önceden sen ne karnından sıvı alınıp yapılan test vardı ya onun kanla yapılan hali
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hiç-bir testi yatırmamıştım rabbimden ne gelirse baş göz üstüne dedim sonuçta down sendromlu meleğim bin şükür 
tarafından
Bizde eğitime başladık 2 ay önce peki durumu çok iyi olan meleğe nasıl eğitim uygulandi
(168 puan) tarafından
Arkadaşım il de bir merkez var haftanın üç günü oraya götürdü biz ilçedeyiz burdaki başka bir kurum vardı geri kalan günler oraya götürdü bi de çok erken kreşe başladı hep özel eğitim hem kreş aynı anda götürdü bi de neyse onu yaptı evde televizyonu faln kaldırmıştı hep evini çocuğuna göre düzenlemişti resmen evi de eğitim merkezi yaptı
tarafından
Ne güzel canım bizim bi grubumuz var down sendromlu meleklerin grubu arkadaşların isterse oraya ekleyebilirim hem birbirimize faydamız oluyor
(168 puan) tarafından
Söyleyeyim canım nasıl girebiliyor
tarafından
Numaralarını bana gönderirsin özelden bende watsaptan eklerim
0 oy
(850 puan) tarafından
Bahsettiğiniz nipty fetal dna testi. Kan gitmiyor, sonuçlar gidip yorumlanıp geliyor.ben de yaptırdım testten %99 doğruluk payı var. 
(850 puan) tarafından
Evet ücretli, ben 3500 e yaptırmıştım bir klinikte.
tarafından
Oo pahalıymış ya
(168 puan) tarafından
Sonuçlar doğru mu geldi bi sıkıntı yaşadın mi
(850 puan) tarafından
Bebek doğmadan bilemeyiz bunu.
(168 puan) tarafından
Sen doğum yapmadın o zaman

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
8 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Safiye12 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia.12374 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (212 puan) tarafından soruldu

379,685 soru

11,365,701 cevap

34,845 kullanıcı

...