0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
 Bana harcadığı paraya laf eden birinden bir kuruş bile almak istemiyorum bucuk yaşında bebeğim var bırakacak kimsem yok ama bir şekilde de bir yerden para kazanmam lazım Ankara mamakta ek iş yapan var mı lütfen cevap verin. Güvenilir bir yer var mı artık Sabrimin sonuna geldim 

9 Cevaplar

+3 oy
(7,036 puan) tarafından
Kusurum abakma canım eşin sana bakmak zorunda o cocugada bakmak zorunda nasıl evlenmeyi biliyorsa sanada bakmayı bilecek nasıl çocuk yapmayı biliyorsa o cocugada bakmayı bilecek madem ev gecindirip çocuk bakmak af edersin g.otunde yoktu ne senle evlenseydi nede çocuk yapsaydı brak birşey yapıp kenini zora sokma paşa paşa bakacak söylense de kenini yere vursa'da bakmak Zorundaaaaa
-Reklam-
0 oy
(4,977 puan) tarafından
İstediği kadar laf alsın başka bir geçim kaynağın mi var cnm . İstediği kadar konuşsun. 

Al o sana vermek zorunda hemde es..... K gibi vermek zorunda takma yani bir iki sıkılır;)
0 oy
tarafından

Geçenlerde kafama koydum kendime araba alıcam diye bi yerde otururken kalkmak isteyince gitmek isteyen gider demişti eşim beyefendiside benim yemiyo şuanda hamileyim valla çocuk bi doğsun bi 1 yaşına gelsin çalışcam Allah'ın izniyle parada benim istediğimide yaparım oh kredi çekip o arabayı alacam kafama koydum sinirleniyorum bazı şeylere erkek milleti ah onlar yerimizde olsa aynı lafları etsek ne hissederler acaba empati yoksunları :angry:

0 oy
(2,692 puan) tarafından
Sen kendine dert etcegine eşin etsin mecbur vericek otursun çocuğa baksın evin işini yapsın sen caliş ozaman bakalım ne dicek.
0 oy
tarafından
Takma eşimde çok söylenirdi bende bana harcamicaksında kime harcicaksın derdim hep şimdi kendisi alışmış veriyor şimdiden istemezsen ilerde ihtiyacın ne olduğunu bile bilmez vermez kuzum kendisi şuan bana diyor verim bazen lazım değil diyorum sonra diyor sana vermicemde kime verecem paikologlar bile diyor ki bi erkek bi kadına ne kadar maddi anlamda şeyler yaparsa çok bağlanıyormuş çok doğru
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Elinde örgü ör, saç tokası yap, kanaviçe işle havlu felan. İllaki para kazanmak istiyorsan bi yol bulursun. Bu arada eşini de Allah bildiği yapsın, laf yiyeceği yerlere muhtaç etsin de seni anlasın
0 oy
(540 puan) tarafından
Anket yap canım evde iyi bı yer bilmiyorum ama netten işin olsun da kardeşim yaptı hatta evini bile taşıdı biraz zahmetli ama parasını günü gününe verebilen bı yer bulursan iyi olur 
(540 puan) tarafından
Bakmak zorunda bebeğiniz de var laf etmesi pek hoş değil ama eşine demeden anketlere bı bak
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bende senin gibiydim ama bana eşşek gibi bakmak zorunds kimse kusura bakmasın evlendiyse bilerek evlendi bi zahmetde bakıversin örgü yapabiliyosan yap bende arada lif örer satarım
0 oy
(48,695 puan) tarafından
bu sefer alisir senden para bekler

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 374 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 354 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.