0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
Kızlar eşim çok iyi bir ..bugün beraber dışarı kahvaltıya gittik bir heves kalktım bir seyler hazırladım eve yakın bir parka gittik halası aradı perdeleim var çarşıda gidip alabilir miyiz diye eşimde başta yok karımın hafif sancilari var bırakmak istemiyorum dedi .. öyle hoşuma gitti ki kahvaltı yapıp biraz yürüdük halası yine aradı eşim bana sordu yok gitme dedim(çünkü aracı aldığımızda beri kimin ne işi varsa eşimi cagirir halası da öyle bir haftasonumuz var onu da hiç ederler ..) ama eşim tamam hala geliyorum dedi beni eve getirip bırakıp halasina gitti.. yolda açık açık rahatsız oluyorum herkesi alıştırma arabaya istemiyorum dedim ama insanlara yardım etmek güzel istesende istemesen de gidecem dedi.. kimseye hayır diyemiyor benden başka.. gündüzden beri konuşmuyoruz eve gelirken gül almış sonradan gördüm vicdan azabı çektim konusmaya gittim yanına konuşmak istemiyorum falan dedi bakmadı bile bana.. ne yapayım nasıl halledicez.. ilk kez beni bırakıp gidişi değil baskalri için hep yapıyor bunu

6 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Karşıdaki insan kötü değilse bırak yardım etsin. Allah da eşinin kalbine göre verir 
(673 puan) tarafından
Kötü değil ama kadın yıllardır bu işi yapıyor biz yeni birkac ay oldu arabayı alalı bizim araç yokken nasıl yapıyordu işini şimdi de öyle yapsın .. ama eşim anlamıyor işte bir tek bana hayır diyor zoruma gidiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hadi kaynanayi anladikta esimin halasi ne alaka... 
(673 puan) tarafından
Keşke sadece halası olsa amcası ,nenesi,babası herkess .. araba aldığıma bin pişman ettiler oysa ne hevesle almıştım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Keşke geri adım atmasaydın eşin haksız yani halası danası bitmez alıştırmayın eşinde haksız valla kimsenin derdi bitmez
(673 puan) tarafından
Eşimle arama asla soğukluk sokmam hep gider barıştım haklı da haksız da olsam önceliğim hep ALLAH rızası olur.. ölümlü dünya netice de çok büyük olaylarımiz olmuyor şükür.. hamileyim diye mi bu sefer böyle oldum bilmiyorum
0 oy
(1,410 puan) tarafından

Ayyy sancim geldi de barışır :D

(673 puan) tarafından
Allah seni :)
(1,410 puan) tarafından
Kiz iste cilvelen napasın ahahah:)
(673 puan) tarafından
Normalde yapar hemen barıştım ama bu defa benimde içimden gelmiyor o şuan yatakta uyuyor bende koltuktayim diğer oda da
0 oy
(484 puan) tarafından

Canim buyuk bi mesele gibi görünmüyor bence yardım etsin ama kendini de kullandirmasin tabi aradaki ince cizgiyi idrak etmeli 

Ne güzel gul felan almis maşallah Allah muhabbetinizi artirsin

Böyle bi durum oldumu ben hemen bı plan yaparim  tamam git ama hemen gel film izleyelim cips kola yapalim derim 

Veya daha farkli bisey söylerim kulagina seni yatakta beklicem felan derim giderken sonrada resim atarim felan heycanlansin diye isini halledip hemen gelir :D

Bu durumu avantaja cevirmek senin elinde yani oda anlar zamanla seninle geçirdiği vakti değişmez kimseye 

(484 puan) tarafından
Anne babasinda hata sende hamile olunca uyandirmak istememis belli ki tedirgin olma diye baska insanlar yüzünden araniza soğukluk katmayin bebek olunca gor bak onu bırakıp gitmek istemicek zaten
(673 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum yarın öbür gün onu da bırakıp giderse isim daha da zor olur
(484 puan) tarafından
Belli ki düşünceli birisi seni zor durumda birakmaz canim simdiden kötü düşünme kendini yipratma bebegine de yansir bak
(673 puan) tarafından
Teşekkür ederim ne pozitif bir insansın ALLAH hep güzellikler çıkarsın önüne:)
(484 puan) tarafından
Amin canim hepimizin hayatı güzelliklerle dolsun Allah herkesin gönlüne göre versin insallah:)
0 oy
(427 puan) tarafından
Hic istekleri bitmez bu insanların nefret ediyorum böyle olmalarından iyilik yapmak güzel ama alistirirsa dediğin gibi hep böyle gider bazı insanlara iyilik olmuyor 
(673 puan) tarafından
Ne yapicam bilmiyorum bazen eşim bu kadar iyi olmasaydı diyorum.. ama o iyi olması bana da çok fayda veriyor çünkü bana karşı da iyi ve merhametli ..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 332 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 882 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 503 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 975 göst.