0 oy
866 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar,

Bugün kızımı hastaneye götürdük. Eşim alt katta kayit icin indi, sistem hatasi oldugu icin baya orda durdu. Neyse sonra ben bunu bekliyorum doktorun kapisinda. Yuruyen merdiven var biraz ilerde, benim gozler de miyop. Baktim bi kadinla adam geliyor. Tam goremiyorum sevgili falan sandim dedim simdi goremiyorum diye gözlerimi kısar bakarım yanlış anlarlar. Ama kadin onde cikiyo merdivende adam da arkasinda capraz durmus. Bunlar yaklasti yaklasti bir de baktim AAAA adam benim kocam. Eve geldik ama gelene kadar hiiic belli etmedim. Ustune kaynanagil geldi orda da hic belli etmedim. Onlar gittikten sonra baya kıyametler kopardim, kopardim da bana diyor ki o senin hasetliğinden, ben farkinda bile degilim....YATMIS UYUYO SIMDI DE AY DELIRCEM

26 Cevaplar

+3 oy
(12,852 puan) tarafından
Eve zincirle çıkamasın 
(14 puan) tarafından
Ahahahahahaa y
(12,852 puan) tarafından
Kız bu kadar takıntılı olmayın yaa hani arkadan kızın kalçalarına baktığını falan görsen haklısın dicem de yürüyen merdivenden birlikte çıktılar diye niye fırtınalar koparıyorsun hiç mi güvenin yok eşine canım
(14 puan) tarafından
Birlikte ciktilar diye degil tabiki. Dibinde ciktigi icin. Kadinin arkasinda bi de. Ben o sirada bebegimin derdindeyim zaten beyninde sivi birikmis. O laga luga yapiyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah senin gibilerden uzak eylesin.
(7,187 puan) tarafından
Bende yaklaştı yaklaştı derken bişey yaptılar sandım:)))))))
tarafından
Bende dedim heralde dudağına yapıştı sjsj
(7,187 puan) tarafından
Aynen :))
tarafından
Tovbeeee valla yolda yürürken bile insanın namusuna laaf atıyorlar ne kadar günah
(7,187 puan) tarafından
Doğru valla
+1 oy
(833 puan) tarafından
Kendinede randevu al da doktora git. 
(9,247 puan) tarafından
Güldüm++++
0 oy
tarafından
Yani canım merdiven çıkıyorlar ve eşin arkada bence bunda birşey yok neden sen kızdın bir temasını falan mı gördün tam anlamadim
(14 puan) tarafından
Dipdibelerdi o yuzden kizdim. Bizim "ZEKİ" hanimlardan hemen linç gelmiş ahahahaha
0 oy
(124 puan) tarafından
Yani yan yana yuruyormuydu nasıl gördün ki
(14 puan) tarafından
Yok ya dipdibelerdi resmen. Kari koca falan sandim uzaktan.
(124 puan) tarafından
Ya şimdi hastane ya eşinde o an farkında değildir valla bende bazen farkında olmuyorum hastanede kim var kim yok o an dalginlikla takma kafana olur böyle şeyler somut şeyler varsa söyle  halledirz  şaka tabiki ayy üzülme kız senin kocada benim koca gibi dünya yansa uyuyor valla
0 oy
(572 puan) tarafından
Nasil yani anlamadim ne var bunda
0 oy
tarafından
Etrafına demir parmaklıklar yaptır madem kesin çözüm 
tarafından
:)) dediği kadar mantıklı işte düşün
(14 puan) tarafından
Komik misin
(14 puan) tarafından
Çok yakin durduklari için kari koca falan zannettim gozlugum olmadigindan.
tarafından
Komik olan sensin.  Bence dön şu yazdığını oku  böyle saçma şeylerle milleti kendinize güldürmeyin
(9,438 puan) tarafından
Kendin diyorsun gözlüğüm olmadığı için  karı koca ZANNETİM diye daha niye uzattın yani eve gelip hesap soruyorsun biliyorsun gözlerinin görmediğini
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Eşin doğru demiş
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Şey mi yani canım eşin çok mu yaklaşmıştı kadına ?bunu mu anlamalıyız ? Evet çok yaklaşması hoş değil ama kavga edilecek bir durum mu değil mi bilmiyorum benim hormonlarim tavan yapmış durumda kıskançlık hat safhada o an ne düşünürdüm bilemem :D 
(14 puan) tarafından
Ay ben bide o sirada bebegin derdindeyim. Cocugun beyninde sivi birikmis. Uzaktan kari koca falan sanmisim. Ustune hormonlar da nanay. Gozum döndü
(1,371 puan) tarafından
Doğrudur inanırım bende deliririm herhalde ama bellide olmaz benim işim
0 oy
tarafından
O neydi gi :D hey Allah im kız sen böyle yaparsan o adam kendini Hint kumaşı sanar sonra o senin kölen değil illaki merdiven iş yerlerinde kadın oluyor bu normal bişey :D
0 oy
(5,186 puan) tarafından
Aslında abarttigini sende biliyorsun bu kadar kıskandığı o belli etme eşinin aklına bunları sokma dotunu kaldiriyosun erkeklerin shic güvenmiyorsun sen eşine daha önce çapkınlık biseyini gorduysen haklisin
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Çocuğun hasta ve sen  kafaya takacak bunu mu buldun gerçekten ? 
(14 puan) tarafından
Ah canim kusura bakma sana begendiremedim .d
(3,127 puan) tarafından
Pes valla rahatlığına şaşırdım gerçekten
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Evet abartıyorsun
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe ne diyecegimi biliyorum ama söylemiceğim Allah eşinin yardımcısı olsun
0 oy
(2,499 puan) tarafından
Abartmissin ya kalabalıktır belki o sebeple dip dibe gelmek zorunda kalmıştır çocuğun hastaymış o an bunu hiç kafaya takacak halim yok yani sanki ne yaparken görmüşsün bu kadar kıskançlık evliliği yorar 
0 oy
(2,033 puan) tarafından

Kız bende markette eşimin baya gerisinde kaldım kadının birisi benim adamın tepesine çıkacak bende kadın merdivenden korkuyoda eşimden yardım istedi heralde diye düşündüm ama öyle birşey yokmuş kadın benim adama dokana dokana inmiş benim ki deliye dönmüş  :D bende baya dalga geçmiştim bazen hayatı kendinize zehir ediyorsunuz valla 

0 oy
(1,772 puan) tarafından
Yapma canım adamı kaçırırsın bu kıskançlıkla sanki üst üste yakalamışsın Bi koca sendemi var :) 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bunda ne var.yurumuşler ne oldu yani
0 oy
tarafından
Buna kıskançlık değil hastalık deniyor. Çok fazla bu tepkiler. Otobüste minibüste belki daha da yakın duruyor eşin insanlarla. Ne yapsın? 
0 oy
tarafından
Pes yani. Bu kadar ozguvensiz oldugunuzu adamlara bas bas bagirmayin be. Adamin yuruyen merdivende kadinin arkasinda durmasina tepki veriyorsan bu seninle ilgili bir problem, adamla degil. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 709 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Emine zerrin (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 361 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 499 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 957 göst.