0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (2,007 puan) tarafından
5 buçuk yaşında oğlum var geceleri tuvalete kaldiramazsam kesinlikle altını ıslatıyor sürekli gecicek diye beklerken daha da çok ilerliyor hatta bazı geceleri 1, kereyle sınırli kalmıyor 2 ,3 kere felan oluyor bazen geceleri onu öyle görünce başına oturup ağlıyorum neden diye, hamileyim 8 haftalık mide bulantısı felan alt üstüm zaten bu durumda beni iyice mahvediyor , bilgisi olan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(484 puan) tarafından
Psikolojik olabilir normal degil cunku bi doktora goturdunuz mu 
(2,007 puan) tarafından
Götürmeyi çok istiyorum ama eşim ve ailesi çok normal daha küçük ailede de varmış galiba onlarda eşimde ailesinden çok etkilendiği için götürmüyor canım çok sıkılıyor ama her gece sürekli yatak değiştirmekten bezdim
-Reklam-
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Sulu şeyler çok yer içer mi bazı çocuklar sulu şeyleri fazla tuketince kacirabiliyor ben ilk okula gidiyordum hatırlıyorum gece islatirdim altimi annem bunun için hiç de doktora goturmedi
(2,007 puan) tarafından
Evet çok meyve yer mandalina portakal tarzı ama  sürekli de tuvalete çıkar yatmadan önce ben uyumadan önce felan çıkartırım 12 gibi yine de gece 2,3 arası devamında sabaha karşı kesin ıslatır
(12,469 puan) tarafından
Ondan da oluyordur canım akşam sulu şeyleri kesmeyi dene bakalım çocukken aşırı yerdim 3 4 mandalina 2 3 portakal e haliyle yatak şu  :)
(2,007 puan) tarafından
Çok boğazı büyük bir çocuk bı yandanda zayıf , az önce yeme dememe rağmen 2 tane mandalinayi yemiş bile , insalah sorun bunlardır başka şeyler gördükçe korkuyorum anne olarak
(12,469 puan) tarafından
Bi dene canım olmadı kontrole götürürsün eltim de yapıyor çocuğunun birine çok içme yeme der bazen şahit oluyorum akşam kaciriyormus altina
0 oy
tarafından

Bu durum genetik canım ben ilkokul 3.sinifa kadar geceleri altıma ederdim annem her sabah bir posta dayak atardı :D

Doktora götürdü babam beni doktor ailenden varmiydi böyle bişey baabmda öyleymiş genetik dedi 

0 oy
(302 puan) tarafından
Benimki de öyle 5bucuk yaşında bez takıyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 325 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 564 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde G.ll0 (1,568 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 254 göst.