0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından

Yaklaşık yarım saat önce yine sallandık

Kışın geldiğine korkar olduk:'(

Yazın pek fazla artçı olmadı ama havalar soğudu zamandan beridir baya sallıyor. Korkutuyor da açıkçası. 

Korkunun elbette ecele faydası yok ama, 

Rabbim birdaha yaşatmasın umarım olan artçı depremler herhangi bir yeri tetiklemez. Gerçekten çok korku dolu bir an yaşadık depremi yaşayanlar bilir az çok. 

Rabbim toprağa sakinlik versin. Hiç bir zaman da yaşatmasın 

Böyle artçılar yine sık olmaya başladı acaba neyden dolayı? Adana depremini mi tetikliyor yoksa istanbul mu? Neye yorumluyorlar bilgisi olsan paylaşsın lütfen<3

6 Cevaplar

0 oy
(2,475 puan) tarafından

Rabbım beterinden korusun biz de hissetmiştik. 

Hamileydim o zaman çok çok korkmuştum kasilmalarim baslamisti 

İnşallah bir daha yaşamayız :'(

(316 puan) tarafından
Amin inşallah csnim kimse acı sıkıntı dert görmesin.
Kahramanmaraş türkoğlu ilçesi tam fay hatının patladığı ilçede
(2,475 puan) tarafından
Taşınma imkanınız var mı acaba başka sehir de yaşamak olur mu

Bilemedim şimdi
(316 puan) tarafından
Maalesef canım ev burada eşimin görev burada eşim askeri personeldi adıyaman'da idik sonra deprem oldu ailesini kaybetti memleketine gelmek istedi.
Hayatta en korktuğum şey ben gurbette iken ailemi görmeden ölmeleri idi oda oldu dedi. O yüzden imkansız bir yere gitmek
(2,475 puan) tarafından
Çok üzüldüm:(( Allah rahmet eylesin sabır versin inşallah
(316 puan) tarafından
Amin inşallah canım♥
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Bilgisi olan yorumlasin Allah askjna kulaktan dolma bilgiyle kimse kimseyi korkutmasın.. evet artcilar çok oluyor ama bazende psikolojik olarak öyle hissediyoruz gecenin bir yarısı bebemi emzirirken deprem oldu diye eşimi uyandırdım ama baya sallandim.. bekliyorum son dakika siteleri paylaşacak diye. Hiçbir yerde yazmamış sabah filan baktığımda. Nasıl bir psikolojideysek 
(316 puan) tarafından
Ya çok kötü tetikliyor insanı.
Araştırma yapıyorum ama elle tutulur bir araştırma cevabı okuyamadım. Her bilimci farklı birşey diyor öyle böyle değil sallantı resmen gümletiyor ilk günkü gibi
(435 puan) tarafından
Evet her bilimci farklı konuşuyor. Japon bilimci vardı İstanbul hakkında çok uyarıyor ama Allah'ım korusun hepimizi
(316 puan) tarafından
Amin amin inşallah maraş içinde çok uyardılar aslında deprem olmadan 6 ay önce böyle artçı çok oluyordu
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Amin canım amin bu iki oldu dimi

Allah kotusinden korusun sizleri korusun 
(316 puan) tarafından
Amin amin. Evet biz 2 his ettik ama son 1 aydır 5 6 defa olmuş
0 oy
(949 puan) tarafından
Allah'ım korur inşallah yer neresi 
(316 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemizi.
Kahramanmaraş Türk oğlu ilçesi fay hatinin patladığı ilçedeyiz
0 oy
tarafından
Rabbım korktugumuzu başımıza vermesin inşallah 
(316 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Allah göstermesin bir daha çok zor çok korkunç bir durum 6 Şubat'ta bunu çok feci yaşadık tavandan taşlar düştü ayağıma 4 aylık hamileydim bende evde yer yerinden oynadı duvarlar patladı cikamadik o şiddetten olduğum yerde kala kaldım kapinin arkasına duvar düşmüştü çok kötü çok bizim ne yazma alabildim ne çorap giyebildim öylece çıktım araçta yoktu yağmur felaketti sırılsıklam olmuştum saatlerce 
(316 puan) tarafından
Of of mahşer günüydü herkes canının derdine düşmüştü peki sonra ne yaptın? Çok üzüldüm y
tarafından
Mescit gibi bir yerde kaldık 2 gün petrolde çorba yapıyorlardı onu yedim tuvalet yok su yok berbat bir durumdu gerçekten sonra abimin yanına başka ile geçtim hamile olduğum için evimi yıktılar zaten çoğu esya gitmişti şimdi eşimin işi burda diye geldik tekrar kiraya geçtik ama hala o korkular içimde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 271 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 496 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 597 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,216 göst.